Baidieties! Drīz – kārtējais pasaules gals!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Baidieties! Drīz – kārtējais pasaules gals!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153465
    Crow
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/yqfu6elibdilchqv34g2.jpg[/img]

    Kārtējo reizi pareģots kārtējais pasaules gals. Tiem naivajiem prātiem, kas tic nepareizi no maiju mitoloģijas iztulkotajam 2012, šķiet, ir pamats ne nu atviegloti nopūsties, bet pat uzgavilēt un liet prieka as’ras – tas datums pārcelts pusotru gadu ātrāk. Jo kārtējais ķertais – šoreiz nemaz nebrīnos, ka amerikānis, Harols Kempings, sācis zvanīt “Tā diena nāks drīz!”.

    2011. gada 21. maijs

    (par nožēlošanu, precīzs laiks nav minēts; dažādām laika zonām arī datums var atšķirties)

    Kam jānotiek? Hmm, cik zināms no drošiem avotiem, kad īsteni ticīgie tiks parauti uz debesīm, visticamāk, ar ātrumu 11.2 km/s* Bet grēcīgie? Grēcīgie, protams, turpinās savu ierasto, grēcīgo dzīvi kā parasti. Vēl līdz 21. oktobrim. Kas notiks pēc tam? Gaidīsim nākošo datumu, protams :>

    —-

    Manuprāt gan, pasaules gals jau ir pienācis, process notiek pamazām. Un tikai prātu izkūkojuši indivīdi pastāvīgi cer uz kaut kādu momentālu, ārkārtīgi dramatisku kataklizmu. Ja nav apnicis vai gribat mani izlamāt par zaimošanu, varat izteikt arī savas domas! :>

    :devil:

    * man kā ķecerim, gan, mazliet interesanti zināt, kura momentā notiks metamorfoze uz mūžīgo formu, jo tomēr būtu augstākā mērā cietsirdīgi īsteni ticīgajiem papildus pavadīto zemes gaitu ciešanām pievienot vēl nosmakšanu, paātrinājuma radītās sekas un visbeidzot – laicīgā ķermeņa sadegšanu atmosfērā.

    #262388
    Foxsk8
    Participant

    Katram tas pasaules gals pienāk individuāli, nevis kolektīvi.

    #262389
    rasty
    Participant

    rēcu.. cilvēki jau paši par sevi ir pasaules gala iemesls.. 😀 un, manuprāt, tas viss jau lēnām notiek.. kaut tie paši sūdi arābu valstīs.. tas viss ir tikai sākums.. (esmu pārāk daudz saskatiies dokumentālās filmas.)

    #262390
    samurajs
    Participant

    Es solidarizējos ar ķirzaku: pasaule šito jau sen ir pelnījusi. Ja ātrāk, jo labāk. 😀

    Tad Notepad V3 iznāks jau ellē, nosauksim par Notepad Hell edition; sadaļu ‘Cilvēks un Sabiedrība’ pārsauksim ‘Dvēseles un Velli’ 😀

    #262391
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj: +1

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā