Bakalaura darba tēma

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Bakalaura darba tēma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152463
    _Mo3_
    Participant

    tā kā šogad studēju pēdējo gadu, tad protams jāraksta bakalaura darbu, par kko kas saistīs ar datoru, bet tā līdz īstai tēmai par ko tad gribētu to darbu rakstīt vel neesmu nonācis, bet zinu vienu, ka gribu kko saistītu ar datortīkliem. Pie datortīklu pasniedzēja aizgāju un šis kko ieteica, ka varot kko par bezvadu tehnoloģijām izdomāt, bet ko tieši varētu pētīt vai veidot šajā tēma es pat nezinu. Varbūt kāds var kko ieteikt?

    #250805
    Kon
    Participant

    Pasniedzējam obligāti jābūt tēmu novirzienu sarakstam, no kura savukārt Tu izdzemdēsi tēmu.

    #250806
    _Mo3_
    Participant

    ir jābūt, bet tā ka šogad visi datortīklu pasniedzēji atteicās, no darbu vadīšanas, deļ daudzajiem darbiem, tāpēc viņiem nav tādu sarakstu. Tāču šis pasniedzējs piebilda, ka teorētiski var būt man vadītājs un man pakonsultēs mani, ja es pats izdomāšu tēmu un zināšu par ko gribu rakstīt un ko pētīt!

    #250807
    Kon
    Participant

    kurš uni btw?

    #250808
    _Mo3_
    Participant

    LLU

    #250809
    viesic
    Participant

    Cik sarežģītu tēmu gribi rakstīt?

    es gan ieteiktu rakstīt par kaut ko progresīvāku, ne tik daudz apmuļļātu bakalauru darbos. Piemēram Cloud Computing; cloud computing for games; izveidot reālu uzņēmuma scenāriju kur tiktu pielietotas virtualizācijas, kā pamata serveru platforma; vari pamēģināt izveidot FTA (fault tree analysis) kādam lielam uzņēmumam, ja vari tādā tikt praksē, kas starp citu ir grūts, bet ļooooti labi apmaksāts darbs 😉

    #250810
    root
    Participant

    Patēmo par loģisko programmēšanu, daudzdimensiju objektīvo programmēšanu (par ko visdrīzāk daži profesori latvijā pat dzirdējuši nav), kā viesīc teica, cloud computing, nākotnes tehnoloģijām, pēdējo gadu tehnoloģiju attīstību.

    #250811
    _Mo3_
    Participant

    cloud computing varētu būt interesants temats 🙂

    #250812
    Foxsk8
    Participant

    Es veidotu par e-komercijas risinājumiem, kas saistīti ar IT vidi, online veikali, visādas gramatvedības programmas, respektīvi, kā uzņēmumam attīstīties intenetā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, risinājumus, utt…

    Un tad arī tajā tēmā, varētu aprakstīt, kas ir serveri, kam vajadzīgs hostings, utt.. līdz ar to, arī būsi aizķeksējies arī par datortīkliem, utt…

    Reāli, man vismaz patīk rakstīt par to, kas vēl nav bijis, nu tā, jo piem, ja pieci kurša raksta par datortīkliem, neliekas diezko interesanti.

    Jap, kaut vai tas pats Cloud, tā ir nākotnes fīča, kas drīz būs praktiski visur.

    #250813
    _Mo3_
    Participant

    ir tā, ka tieši par visādām šitādām e-sistēmām jau ir padaudz tēmu, datortīklu novirzienā tieši pretēji ir dikti maz 🙂

    #250814
    Foxsk8
    Participant

    _Mo3_: Parādi man kaut vienu izcili labu materiālu, referātu par E-komercijas risinājumiem. Tajos e-komercijas risinājumos, pat varētu pievienot spēļu izstrādi, un ko tik vēl nē. Ne jau tas viss ir jādomā kā kaut kāds interneta veikals, etc.

    Ieteiktu paskatīties draugiem.lv konferences prezentācijas, huh, daudz domu, daudz ideju.

    https://www.draugiem.lv/draugiem.lv/gallery/index?fid=13000833

    https://www.draugiem.lv/draugiem.lv/gallery/index?aid=31128192

    #250815
    _Mo3_
    Participant

    nezinu, ka citās augstskolās, bet iekš LLU kkādas e-sistēmas jau esot, cik vakar nopratu no pasniedzēju teiktā!

    P.S Par draugu konferenci prezentāciju – paldies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā