Ballmers – gandrīz trūkumcietējs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ballmers – gandrīz trūkumcietējs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149580
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_76c6f_1.jpg[/imgl]Microsoft bosa Stīva Ballmera pamata darba alga 2007./2008. finanšu gadā pieaugusi par “nieka” 4%, un sastādīja $665883 – tā ziņo Associated Press. Bez tam atraktīvais kungs saņēmis arī 700,000 $ prēmiju, tātad kopā – 1,3 milj. USD. Salīdzinājumā ar Latvijas oligarhiem šai visai treknajā finanšu periodā tas, protams, neizskatās īpaši daudz.

    2009. gadā Microsoft pirmoreiz 23 gadu vēsturē fiksējis ienākumu kritumu, tātad šogad prēmijas var arī nebūt.

    Kā tad sastāv ar konkurentu ienākumiem?

    Galvenā konkurenta Stīva Džobsa gada alga kompānijā Apple sastādīja 1 USD (viens dolārs). Viņam vairāk arī nevajag, jo solīdi ienākumi nāk no Walt Disney kinostudijas.

    Firmas Oracle direktora Larry Ellison gada darba alga arī nav liela – tikai 12,000 $, bet viņš pamanījās saņemt 1,1 milj. $ kompensāciju.

    Lerijs Elisons pēc Forbes miljardieru saraksta ir visbagātākais un ieņem 4. vietu ar 22,5 mljrd. $. Ballmeram pieder 29. vieta ar 11 mljrd. kapitālu. Stīvs Džobss no trijotnes ir “vistrūcīgākais”, un ieņem 179. vietu ar 3,4 mljrd. $ kapitālu.

    Avots

    #211809
    ob1
    Participant

    Būs jānopērk kāda lieka win licence – trūkumcietējiem ir vajadzīgs atbalsts šajos grūtajos laikos.

    😀

    #211810
    TokRa
    Participant

    Nabadziņš. Jāpažēlo 🙂

    #211811
    Wuu
    Participant

    Kas nosaka Stīva algu ja viņš ir boss, man alga sanāca tikai 1055$ un es vel priecājos 😀

    #211812
    UnderV
    Participant

    1 dolāra politika ir samērā izplatīta “mega” kompānijās.

    Google dibinātāji Sergejs Brīns un Larijs Peidžs arī saņem 1 USD lielu algu. Liekas viņu izpilddirektors Ēriks Š mits arī.

    Viņu ienākumi ir akciju dividendes – ja kompānija strādā ar peļņu, viņi saņem normālu naudu un otrādi. Neviens nav ieinteresēts “slēpt” peļņu vai veikt citas finansu mahinācijas. Tas liecina par kompāniju augsto līmeni.

    Microsoft vadība līdz tam nenonāks, jo neizskatās, ka viņiem draud “saulaina” nākotne 🙂

    #211813
    Janhouse
    Participant

    Vēl kādu laiku, droši vien, Microsoft turēsies. Viņu produkti ir lētāki par Apple ražojumiem un viņi ar saviem produktiem ielien visur, kur var.

    Viņi dominē ar savu Offisu un DirectX (nekas cits gan nenāk prātā).

    #211814
    UnderV
    Participant

    Janhouse wrote:

    Vēl kādu laiku, droši vien, Microsoft turēsies. Viņu produkti ir lētāki par Apple ražojumiem un viņi ar saviem produktiem ielien visur, kur var.

    Viņi dominē ar savu Offisu un DirectX (nekas cits gan nenāk prātā).


    Microsoft ir liela kompānija un savas problēmas izjutīs daudz vēlāk nekā maziņš kantoris.

    Viņiem ir pamatīgi jāpārskata savas stratēģijas visos virzienos.

    Uz doto brīdi bezmaksas Office ir labs solis.

    Taču vai tas spēs 100% rediģēt pat tizli izveidotus dokumentus? Ļoti šaubos. Milzīga daļa no ienākumiem tieši nāk no Office licenču tirgošanas un bezmaksas produkts, iespējams, tiks veidots “nekonkurētspējīgs” vai ar novirzi uz maksas servisu.

    Man vēl liekas ļoti interesanti, ka visi, kas lietos “Office volume licensing” varēs hostēt Web Office servisu uz saviem serveriem. Tas varētu radīt paaugstinātu pieprasījumu pēc MS Server, kuru pagaidām veiksmīgi apkaro GNU/Linux 😀 (mazais links: https://www.informationweek.com/news/software/hosted/showArticle.jhtml?articleID=218500287).

    Dzīvosim, redzēsim.

    #211815
    daGrevis
    Participant

    Š…ā, kurš man pastāstīs par 1$ politiku? 🙂

    #211816
    reGative
    Participant

    Nu bāc, tagad arī šeit ir tā tēma, kas mani kaitina. Labāk būtu tas pajoliņš priecājies par to, kas ir, nevis raudājis ,ka nopelna nezināmu iemeslu dēļ pārāk maz…

    Balmeru neuzskatu par normālu cilvēku, paskatoties prezentācijas u.t.t. vien liekas, ka ir slims.

    Tāpat arī politiķiem. Viens un tas pats! Cik var…

    #211817
    izredzētais
    Participant

    reGative, kurā vietā minēts, ka kāds no viņ iem sūdzas par ienākumiem?

    #211818
    Eudoxus
    Participant

    Wuu wrote:

    Kas nosaka Stīva algu ja viņš ir boss, man alga sanāca tikai 1055$ un es vel priecājos 😀

    Tak izlasi kaut wikipedia šķirkli par mazmīkstajiem (īpaši šo https://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft#Corporate_affairs), tad zināsi, kas ir mazmīksto boss un nebūs blēņas jāraksta, tuneli!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā