Ballmers slavē Apple par iPhone

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ballmers slavē Apple par iPhone

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150798
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_bm_2.jpg[/imgl]Stīvs Ballmers pirmoreiz uzslavējis Apples tālruni iPhone, tā ziņo The Seattle Times. Uzstājoties ar runu Vašingtonas universitātē, Microsoft šefs teica: “Apple veicis lielisku darbu, ļaujot cilvēkiem pārdot savu intelektuālo īpašumu, un pelnīt ar to.”

    Ja atceramies, ka vēl 2007.-2009. gados atraktīvais kungs imitēja iPhone sabradāšanu ar papēdi plus izteikumi par to, ka šis viedtālrunis trūkstošās pilnvērtīgās klaviatūras dēļ neesot nopietni ņemams vismaz biznesa lauciņā – kas tad ir mainījies?

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_440_a0a25_1.jpg[/imgr]Izrādās, ka zināmā mērā samaitājušās attiecības starp Apple un Google. Vispirms jau jāmin Apple direktoru padomes locekļa Ērika Š midta “pārbēgšana” uz Google. Tad Google viedtālruņa “Nexus One” izlaišana, par kuru Stīvs Džobss nemaz nebija sajūsmā – tā esot ielaušanās Apple lauciņā.

    Tad nu Ballmers tagad grib parādīties “īstajā vietā un laikā”, lai piedāvātu iPhone interneta meklētāja Bing pakalpojumus gadījumā, ja Apple un Google saites satrūks pavisam. Galu galā Bing tirgus daļa ASV sasniegusi jau 11,5%. Nesen MS izdevies noslēgt izdevīgu līgumu ar Motorola par Ķīnai domāto Android telefonu komplektēšanu ar Bing meklētāju. Ieguvums no šādas sadarbības ar Apple būtu vēl daudz lielāks.

    Avots

    #230618
    Wuu
    Participant

    Bing nekam nav derīgs 🙂

    #230619
    theSolid
    Participant

    vo jā, man viņš arī nepatīk.

    #230620
    Crow
    Participant

    “Dancojošais mērkaķis” ir īsts biznesa vecis! Pof, ka daudz kas, ko viņš vada un dara un runā, ir visādi dīvaini, no viena grāvja otrā reizēm. Tas netraucē viņam atrasties miljardieru sarakstā un kāpt tajā uz augšu. Par to cepums… ai viņam jau nevajag, pats var nopirkt 😀

    #230621
    m_janis
    Participant

    Prātīga doma, jo Bing ir krietni sakarīgāks par sen jau pārkomercializējušos Googli. Vismaz pagaidām rezultāti ir stipri sakarīgāki.

    #230622
    daGrevis
    Participant

    Es gan par Google! 🙁

    #230623
    budzis
    Participant

    Bingu nosaukt par sakarīgāku, tā jau ir diagnoze 🙂

    Lai gan, viss atkarīgs no tā, ko meklē. Pēc manas pieredzes – ja nav Guglī, Bingā var nemaz nemeklēt. Ja Bingā kaut ko atradīs, tad Guglis izdos desmitiem lapu (un galvenais – par temu:)). Ja jāmeklē kaut kas par Ameriku, tad vēl to Bingu var lietot. Ja par Latviju un Baltiju – tur nav nekā.

    #230624
    Aldis
    Participant

    Man līdzīga pieredze kā budzim! Pie klientes bij defaultais uzlikts BINGs iekš mozillas, nu tad steidzami vajadzēja kautko sameklēt – izmeta man rezultātus kuri galīgi nebij meklētais..

    Pārlikos uz Google, bij pavisam cita aršana tomēr! 🙂

    Smuks jau tas bings ir pagaidām [vizuāli], bet Gūguls meklē tomēr labāk! 🙂

    #230625
    daGrevis
    Participant

    @Aldis, Bing nav smuks… Pēē

    #230626
    Evers
    Participant

    Arī pievienojos Binga nolicējiem, varbūt pēc gadiem būs jēdzīgs, bet ne tagad.

    #230627
    aoma
    Participant

    Es vēl pat neesmu to bing izmēģinājis, pārsvarā rokos pa yandex, googlis rezervē 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā