Balso par gada labāko spēli

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Balso par gada labāko spēli

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157595
    shady
    Participant

    Vēl viens gads jau riņķī un tradīcijas ir jāsaglabā, tādēļ GameVision.lv kārtejo reizi piedāvā jums vienreizēju iespēju pielikt savu roku gada labāko spēļu noteikšanā! Gluži tāpat kā iepriekš, balsotājiem būs iespēja tikt pie vērtīgām sponsoru balvām.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_gadaspele2012_1.jpg[/img]

    Š ajā, 2012. gadā, spēļu raža bijusi gana apjomīga, tādēļ savus favorītus garajā sarakstā noteikti atradīs ikkatrs. Vai Call of Duty joprojām saglabā šūteru troni, vai ir kas sliktāks par Medal of Honor: Warfighter jeb tomēr Diablo 3 sagādāja lielāku vilšanos? To un vēl vairāk varēsiet noskaidrot piedaloties Gada Spēle 2012 balsojumā!

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_gada_spele_2012_1.jpg[/img]

    Š ī gada balvu fonds:

    Assassins Creed III jebkurai platformai pēc izvēles no videogames.lv

    Borderlands II jebkurai platformai pēc izvēles un jebkurš T-krekls ar spēļu tematiku no 10speles.lv

    – Trīs World of Warcraft tematiskie T-krekli no 4games.lv

    Lai tiktu pie kādas balvas, viss, kas tev jādara – jādodas uz GameVision.lv video spēļu portālu, “Gada Spēle” sadaļu, kur tu līdz ar tūkstošiem citu latviešu varēsiet noteikt šī gada labākās spēles!

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_gamevision_atbalsta_1.png[/img]

    #293001
    Willis
    Participant

    Priekš manis tā noteikti ir Battlefield 3, sakarīgs saturs, aizraujoši spēlēt un kolosāla skaņa .

    #293002
    osy
    Participant

    batelfilds nav šī gada spēle.

    #293003
    BERILS
    Participant

    Legue of legends.

    Š ī gada… piratebay top100.

    #293004
    Jaunzems
    Participant

    Š ogad gan iznāca lielākā daļa tieši tā labākā satura – Armoured Kill un Aftermath ekspansijpakas, kuras ir episkas un simtreiz labākas nekā oriģinālā spēle.

    Priekš manis GOTY gan šogad būs Planetside 2.

    #293005
    rodgerz
    Participant

    Mass effect 3 viennozīmīgi!

    #293006
    Aldis
    Participant

    Angry Birds Space… 🙂

    #293007
    Crow
    Participant

    Nav šogad neviena. Mass Effect 3 varētu būt, bet bezjēdzīgie saidkvesti, kas pilda tikai bezjēdzīgo gatavības līmeni, vispār nafig vajadzīgais multiplayer, kurš gan acīmredzami tika paņēmis ļoti daudz izstrādes laika, tad vēl divi personāži točno kā no Jersey Shore… kaut kā sabojā iespaidu. Un sūds par nobeigumu, kas nevienam nepatīk – tāpēc tas ir nobeigums, un to vairāk vai mazāk izglāba Leviathan DLC, kas ir īstais nobeigums un vispārējais notikumu pavērsiens gandrīz kā sniegs aiz kakla.

    Pārējos AAA pat nav vērts pieminēt, bet unikālā geimpleja un indie gabalus es, protams, neesmu papūlējies ievērtēt, jo esmu pelēcīgs AAA grabinātājs.

    Labprāt izvirzītu pagājušā gada Twitcher 2, jo CDPR ir to pelnījuši. Neesmu gluži ARPG klikfesta mehānikas fans, un arī poļu dark fantasy ir dažviet patiešām dark, visās nozīmēs, BET – detalizācijas līmenis, grafiskais izpildījums (PC MASTER RACE!!), absolūti nekāda DRM, mazie free DLC un updeiti līdz tagad jau versijai 3.2.2.0, kur piedevām patiesi ir izlabotas kļūdas un ieviesti uzlabojumi, ieklausoties tautas domās (UI mods, piemēram) – tas ir ļoti liels retums, un kā sasniegums tiek nepelnīti ignorēts. Pa daļai noteikti tāpēc, ka, lūk, nicināmie poļi, nevis amīši.

    #293008
    akms47
    Participant

    Assassins Creed III ir viss ko šogad gaidīju, bet Hitman Absolution arī patīk.

    #293009
    Evers
    Participant

    Š ogad maz ko vispār esmu spēlējis. Taču patika Alan Wake, atdotu savu balsi par to.

    #293010
    buldozers
    Participant

    Grand Theft Auto: Vice City 🙂

    #293011
    APOC
    Participant

    Pirmais Alan Wake uz PC un Max Payne.

    #293012
    migors
    Participant

    Bez šaubām ka nekā labāka par BF3 nav ja būs tad tikai BF4.

    #293013
    Jaunzems
    Participant

    Tam nu gan nepiekrītu; IMHO par BF3 labāks ir BF2 un 1942.

    Un BF3 ir daudz, ko labot:

    1) Stulbais konsoļu interfeiss

    2) Client-side hit detection, šitā ideja laikam kādam tur pilnīgākajā pālī ienāca

    3) ÄŒīteri (punkbuster ir nožēlojams)

    4) Pārmērīgi zilais tonējums

    5) Reģeneratīvā veselība; tā ir Call of Duty teritorija. Teiksi – Hardcore, bet tam arī ir zināmi mīnusi (tas ir skalēts no core versijas, un nevis otrādi)

    6) Random “неудача” nāves

    7) Nav komandas vai vienības VoIP, kas būtu iebūvēts pašā spēlē

    😳 Minikarte ir pilnīgi nelietojama. Viens komentārs redditā to nosauca par “jāņtārpiņu seksu”

    9) Vienības ir pa četri, un nevis pa seši

    10) Nav komandiera režīma. Battlefield pamata sērijas spēle bez komandiera režīma? Tas pats, kas Oktoberfests ar bezalkoholisko alu

    11) Random bugi; Metro it kā salāpīja, bet ir miljoniem citu.

    12) P90 lāzerim ir pamatīga nobīde https://i.imgur.com/UzUMg.jpg

    13) Pat pēc diviem patchiem uz M16A3 nedarbojas suppressing fire efekts, būtībā tas ir god gun.

    BF3 vēl aizvien ir mana mīļākā spēle, kurā esmu ielējis vairāk nekā 280 stundas, bet tomēr, salabojiet lietas, kuras pat 2002. gada spēlē bija izdarītas pareizi.

    #293014
    migors
    Participant

    Ir problēmas, bet kopumā viņu nav tik daudz un tik pamanāmas.

    Es BF3 esmu norukājis vairāk kā 1150 stundas. https://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/migors/stats/174605245/

    Pamatā spēlēju TD HC .

    Labākais VoIP ir skype. (pirmajā BF tas bija neizturami, ka tīņi troļoja pa iebūvēto VoIP)

    Reti kad spēlēju vienībā jo parasti tad rezultāts ir sliktāks. Labu vienību ir grūti savākt.

    Un es tā varu bez gala. katram savs. tā tomēr ir spēle. Bet joprojām labākā.

    #293015
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nekā laba jau nav. Uz kompja stāv visas vecās labās. No šī gada patika Sniper Elite V2, un sen nebiju redzejis tik patīkamu top-down hack’n’slash kā Diablo 3. Diablo 3 ir savi mīnusi, bet man patika, un joprojām patīk. Pieļauju ka daudz nospēlēja always-online, kas daudziem bija vilsanās.

    #293016
    aoma
    Participant

    Rudenī iznāca ceturtais jeb trešais lielais turpinājums rpg-golovolomkai King’s Bounty: Воин Севера. Neesmu galīgi nekāds spēlmanis, bet ar šito man patīk reizēm pablēņoties 🙂

    #293017
    ruukjis
    Participant

    Borderlands 2. Mans gada preiks, lai gan GearBox, par to ka aizmirsuši no pirmās daļas tik jauku ekstru kā “Audio Logs”, ir pelnījis, lai visu viņa komandu izvārītu dzīvus eļļā… lēēnāām.

    #293018
    normins86
    Participant

    Borderlands 2 speleju kad gribu atslektie no mira

    #293019
    Jaunzems
    Participant

    Iesaku gan paspēlēt arī Tildes Vārdzini…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā