Baltix – brāļu lietuviešu Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Baltix – brāļu lietuviešu Linux

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234026
    root
    Participant

    A kuru pis ko tu domā, kam tu tici vai whatever? 😀 😀 Man tev nekas nav jāpierāda, tas ir pirmkārt, otrkārt, es par to varbūt padomātu, ja tu iemācītos savos pieklājīgajos gadeļos pieklājīgi pajautāt. 😀

    Jā, pietiekoši lielas firmas, kas uz beta-testera requestu huj lažil. Tā pat kā uz Lv huj lažil grooveshark. Viņiem nav izdevīgi palielināt instalācijas avi appa svaru dēļ mūsu banānu republikas, tam gan es varētu noticēt.

    Vispār, https://rajah.times.lv/latviskojumi.htm man saka, ka par tavām domām man ir skaļi jārēc. Vienīgais lietojamais 7zips nav oficiāls tūlkojums, so es arī par to tavu pašpuikas darbu rēcu, hwz kas tur ir satūlkots 😀 Pff blin, atradies mastjers.

    #234027
    viktors2003
    Participant

    [ links dzēsts ] ieceko ps3 par briivu pavisam nopietni

    Bans par spamu!

    #234028
    rajah
    Participant

    TavaMaate wrote:

    A kuru pis ko tu domā, kam tu tici vai whatever? 😀 😀 Man tev nekas nav jāpierāda, tas ir pirmkārt, otrkārt, es par to varbūt padomātu, ja tu iemācītos savos pieklājīgajos gadeļos pieklājīgi pajautāt. 😀

    Jā, pietiekoši lielas firmas, kas uz beta-testera requestu huj lažil. Tā pat kā uz Lv huj lažil grooveshark. Viņiem nav izdevīgi palielināt instalācijas avi appa svaru dēļ mūsu banānu republikas, tam gan es varētu noticēt.

    Vispār, https://rajah.times.lv/latviskojumi.htm man saka, ka par tavām domām man ir skaļi jārēc. Vienīgais lietojamais 7zips nav oficiāls tūlkojums, so es arī par to tavu pašpuikas darbu rēcu, hwz kas tur ir satūlkots 😀 Pff blin, atradies mastjers.


    to lapu jau es sen vairs neatjaunoju un tur ar ir tikai daži no pirmajiem.

    #234029
    root
    Participant

    Nu tad ko tu te muldi m? Te ir runa par oficiāliem un legāliem tulkojumiem, ne kautkādu pagrīdi. Neoficiāli es tev oj, kaut kaudzi ar CMS varu sadrukāt kurus esmu tulkojis sev un citiem, to pašu operu esmu sev tulkojis, dc++ un vēl kaudzi šitapa bet nevienu neinteresē ko kāds dara savā pagrabā pēc pulksten 22:00. A oficāli ir pavisam cits stāsts. Es gan nesaprotu ar ko tu te centies izcelties. ķipa esi baigais tulks un esi kaudzi softa pārnesis uz latviešu valodu? Give me a break. 😀

    P.S tā *** aplikācija tapa speciāli tev. Izveide aizņēma kautkur 2 – 3 minūtes plus vēl bildes piemeklēšana. Nākamreiz iemācies pajautāt bez kreisajiem tekstiem, ja ceri saņemt kaut cik jēdzīgu atbildi.

    Peace.

    #234030
    rajah
    Participant

    ai da *** tevi raibais

    #234031
    aoma
    Participant

    eh, tulku veči, tā vietā, lai apvienotu katrs savas specifiskās zināšanas un pierādītu visiem skeptiķiem, ka arī Latvijai ir sava valoda, jūs te skaldāt matus tai vietā, lai uzliktu vienu lielu bibi visām iedomīgajām kompānijām un tiem, kas rit šo diedziņā, labāk izplatiet un reklamējiet savus gara darbus brīvi pieejamās vietās, kā mūsu lieli un mazie kaimiņi dara, piemēram, nebūs daudz tādu sīk un arī lielāku programmu, kam sevišķi sarežģīti būtu grūti atrast rusifikatoru…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā