barosansa bloks korpusa augšā vai apakšā

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas barosansa bloks korpusa augšā vai apakšā

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163169
    albertino
    Participant

    tagad esmu esmu pamaniijis… ka razotaji razo korpusus kur barosanas bloks liekas korpusa apaksaa nevis augshaa kaa parasti… kaads var paskaidrot kaapeec taa? kas tur labaaks?

    #332112
    Barons
    Participant

    Apakšā aukstāks gaiss

    #332113
    E-500
    Participant

    Man vecajam datoram arī bija augšā, bet jaunajā korpusā apakšā.

    Vecajos datoros bieži nemaz nebija cita ventilatora, PSU kalpoja kā vienīgais dzesētājs, kurš izvilka silto gaisu no korpusa reizē dzesējot sevi, tāpēc, atradās augšā (jo siltums ceļas uz augšu). Tagad, kad augšā ir speciāli ventilatori PSU liek apakšā, lai tas nekarstu un ilgāk kalpotu.

    Man gan tas guļ apakšā ar propelleru uz augšu, kas laikam nav īsti pareizi, jo izjauc visu gaisa plūsmu – PSU bija jāliek uz leju, lai velk no korpusa apakšas (tur speciāla atvere), jo citādi viņš izvelk sev cauri to korpusa siltumu un sliktāk dzesē/kalpo īsāku laiku. Guļot ar propelleru uz augšu var arī iekrist putekļi vai kāda skrūvīte, ja neesi uzmanīgs.

    #332114
    Barons
    Participant

    Quote:

    Man gan tas guļ apakšā ar propelleru uz augšu,


    Forši. Datorā noteikti putekļi maz. 🙂 Un mazās skrūvītes liekas nepaliek. 😀

    #332115
    E-500
    Participant

    Par šiem trūkumiem jau piebildu pēdējā teikumā. 🙂

    Bet, visiem ieejas ventilatoriem ir putekļu filtri un korpusā ir pozitīvs spiediens, tāpēc, putekļu nav daudz. Taču tā pat iekšas tiek iztīrītas 2x gadā. Ar skrūvītēm protams esam uzmanīgi, līdz šim gan vēl nekas nav iekritis – tfu, tfu, tfu. Bet, PSU (iespējams) kaut kad tiks pārlikts pareizi.

    #332116
    3Dklucis
    Participant

    Manējam nav ne augša ne lejā-manam pa vidu…uz CPU freon trubas kuras vijās uz riņki pa korpusu ka spirāle -vienkaršak lai saprast kas zin kāda uzbūve ļergas aparātam, man tadis paša dzesēšan!!!

    #332117
    Barons
    Participant

    Nopērc tādu kā mans un viss būs bumbās, nekas labāks par Fractal Design Arc Midi R2 pagaidām vēl nav izdomāts.

    https://www.fractal-design.com/home/product/cases/arc-series/arc-mini-r2

    #332118
    grisha
    Participant

    Esmu vienmeer licis augshpusee barokli, nezinu vai pareizi, protams, Toties no griidas mazaak putekljus suuc.

    Taa kaa veel viena lieta, kur staav tavs stacionaarais kompis.

    P.S. Mana atrashanaas vieta nav apspriezhama, bet anglijaa latopu neevajadzeeja vispaar tiiriit, aizbraucu uz Latviju, katru nedeelju gandriiz naacaas tiiriit no putekljiem. Tas gan, protams, no aareejiem apstaakljiem atkariigs.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā