bat fails

Sākumlapa Forumi Software Windows bat fails

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151552
    vitaalijs
    Participant

    domāju pārmaiņas pēc jāpajautā arī datuvē kautkas, bet tur diezgan neizpalīdzīgi iedzīvotāji, nu nāksies jautāt šjā pusē… tātad tur es rakstīju šādu uzdevumu:

    Lieta tāda ka mani nomāc liels slinkums rakties pa tanti googli tādēļ pajautāšu gudriniekiem. Vajadzētu bat failiņu kas iemet tīkla kartei konkrētu ip un visu pārējo. un tad otru kas uzliek optain automātiski. vistai home basic nevar uztaisīt vairākus pieslēgumus tādēļ tāda vajadzība….

    #239908
    TokRa
    Participant
    #239909
    Aldis
    Participant

    Nebrīnītos ka vistai .bat supporta nav! [smejos] 😀

    Jautājums ir visai dīvains, nebrīnos ka divus pieslēgumus [connections], nevar izveidot jo ir tikai viena tīkla ierīce, tā tad, viņa strādā vai nu no dhcp servera velkot IP [automātiski], vai manuāli Tev jāvada ip.

    lai vai kā, vismaz viens no .bat failiem varētu izskatīties šādi:

    automatiskas_ip.bat

    Code:

    echo off
    cls
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    ipconfig /registerdns
    exit

    statiskaa_ip.bat

    Code:


    netsh int ip set address name = “Local Area Connection” source = static addr = 192.168.1.110 mask = 255.255.255.224

    Nu paexperimentee.. 🙂 To visu var arī darīt komandlīnijā arī 🙂 (Komandlīnijas varianti vairāk minēti Tokras piemēros)

    #239910
    vitaalijs
    Participant

    es jau gaidīju ka kāds ieliks ar karoti mutē tā teikt 😀 bet nu liels paldies saņēmos un palasīju noderēja…

    #239911
    vitaalijs
    Participant

    ooo tomēr kamēr rakstīju atbildi aldis tomēr ielika ar karoti mutē 😀 nu par to vienu tīka karti skaidrs es vienk gribēju vienu diseiblot un tad otrādi nu taa mainīt to ko vajag lai nav visulaiku jāraksta bet tā basic versija neljauj. vai arī tikai man konkrēti vina nav labvēlīga….

    #239912
    Aldis
    Participant

    tā diseiblot nevarēs, vnk. uz desktopa izveido mapi konekcijas, un tur ieliec shos divus .bat failus. 🙂 Maini peec nepiecieshamiibas.

    pie reizes statisko ip liec taadu kaadu Tev vajag, nevis ko tur es iedrukaaju! 😀 😀 [tas tik kaa piemeers] 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā