Batch – text to variable.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Batch – text to variable.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149297
    Burkaans
    Participant

    Hi

    Dažas dienas atpakaļ sāku ņemties ar Batch failiem. Tā teikt “kodēt” savas programmiņas. Un nu esmu nonācis strupceļā. Nevaru izdomāt kā lai to kas ir ierakstīts .txt failā dabū iekšā kā variable… Piemēram es ar .bat faila palīdzību uztaisu tādu kā kontaktu grāmatu un visus numurus un vārdus saglabāju .txt failā kau tkur uz cietā diska, bet man tie numuri un vārdi ir arī jādabū ārā. Protams ka es varu to failu pats atvērt un izlasīt, bet man jau to informāciju vaig iekšā Batch. Tātad jautājums šāds:”Kā teksta faila saturu iedabūt iekš Batch kā variable,string?”

    Ceru ka pēc manis rakstītā var saprast par ko īsti ir runa. 🙁

    -Burkaans

    #207204
    Crow
    Participant

    Windows Help and Support ir pietiekami viss apskaidrots… uzmet Searchā “batch files” un Batch files topiks uzleks kaut kur sarakstā.

    Vispār, man domāt, ka tādas advancētas fīčas šim nemaz nav pa spēkam.

    #207205
    ob1
    Participant

    Hmm, man arī liekas, ka to nevar izdarīt ar .bat.

    Paskaties šo:

    https://www.nirsoft.net/utils/nircmd.html

    varbūt atradīsi, tur funkciju ir daudz.

    #207206
    Burkaans
    Participant

    Paldies par informāciju. Laikam būs jāsāk mācīties python..

    🙂

    #207207
    drunk_lizard
    Participant

    emmm, neesmu koders…

    savaa laikaa niekojos ar vb

    juutami par pitonu vieglaaks(svara zinjaa) un saprotamaaks…

    ieksj vb ljoti viegli tavu veelmi pildiit :>

    #207208
    Anonīms
    Neaktīvs

    nomaini .txt uz .bat

    #207209
    Crow
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    nomaini .txt uz .bat

    Panaceja! Nomainiet .cpp uz .exe – esat veikuši kompilāciju. Nomainiet .doc uz .vbs un esat ieguvuši kaitīgu worda makro. Nomainiet .txt uz .bat un Windows komandrindas funkciju klāsts maģiski tiks paplašināts, lai izdarītu jebko, sākot no telefongrāmatu programmēšanas līdz Skype analogam aizstājējam (un pēdējais būtu visnotaļ noderīgs) 😀

    #207210
    Mr.Death
    Participant

    batch faili nav domaati prieksj programmu rakstiisjanas, un tiesjaam labaak tad njemies ar pascal vai visual basic. leetais vispirms izlasi un tad gvelz sviestu.

    #207211
    Burkaans
    Participant

    Mr.Death wrote:

    batch faili nav domaati prieksj programmu rakstiisjanas, un tiesjaam labaak tad njemies ar pascal vai visual basic. leetais vispirms izlasi un tad gvelz sviestu.

    Nu teoretiski programmu var uzrakstīt, bet… :p . Pascal gadijumā nav balstīts tikai uz matemātiskām darbībām?

    Cik esmu lasijis tad VBS nav tas ideālākais variants ar ko sākt. Python ir vispiemērotākais ar ko sākt, bet python.org laikam uzlausts un nevaru lejuplādēt…

    Paldies par informāciju, esmu noskaidrojis visu ko vēlējos uzzināt.

    Lai neaiziet offtopics 😀

    #207212
    Crow
    Participant

    Lai neaiziet offtopics… Pascal ir kruts, diezgan viegli sākt. Vismaz es ar to vispār sāku.

    Tālāk aiziet “manuprāt”:

    Pascal problēma ir tā, ka viņš vecs ir un drīz varbūt padzisīs pavisam.

    VB ir problēma, ka viņš ir stulbs.

    Būtībā katra programmēšanas valoda ir citiem uzdevumiem. Tādas universālās ir (piem. C), bet veiksmi viņu apgūt tādā līmenī, kad viņas patiešām kļūst universālas 🙂

    Kāds ir tavs uzdevums?

    #207213
    Mr.Death
    Participant

    uztaisiit mellu lielu portaalu ar rezistoru un kondensatoru (salodeesju ar 48 dziislu vadiem) paliidziibu uz elli (portaala atveersjanai lietosju C++ taisiitu programmu, kuraa buusju sarakstiijis atommolekulaarus mainiigos. to visju piedevaam izlaidiisju caur defragmaaciju) :> finaalaa visu kjeedi piespraudiisju pie augstsprieguma, un laipni luugti ekskursijaa. Biljetes 5 ls pieaugusjajiem, 1 ls beerniem :>

    #207214
    Crow
    Participant

    Umm, a es nevarēšu atlaidīti dabūt? Zin, esmu students vēl (laikam)… un vispār jau krīze ir 🙁

    #207215
    Mr.Death
    Participant

    speciaali tev atlaide – nopirksi man alu, es ieksjaa neiesju. juus pavadiis mans draugs betons. :>

    #207216
    Burkaans
    Participant

    Mr.Death wrote:

    speciaali tev atlaide – nopirksi man alu, es ieksjaa neiesju. juus pavadiis mans draugs betons. :>[/quote

    😀 😀 😀

    Damncrow.. Uzdevums? Man nav nekāds uzdevums… Vnk ar BATCH cenšos atvieglot dažādus uzdevumus.

    Piem. Diezgan erti iztirit Cache un Temp failus ar 1 klikšķi.

    Izdevas pat nokrašot AVG antivirus. Laigan manuāli nevar atslēgt nevienu AVG procesu. Jo īpāsi ja AVGwatchdog servis skatas vai kads process netiek aizverts, ja tas notiek process tiek atverts pa jaunu… bet tas jau nu aizgaja offtopica. nevermind 😛

    #207217
    Crow
    Participant

    Nu tad ja gribi atvieglot dzīvi Windows vidē, palūri, kas par zvēru ir Windows PowerShell.

    Pašam man no tās lietas nav nekādas sajēgas, bet viena tante teica, ka esot kruts 😀

    Pašam man ir bijušas domas ķepināt dažādus saimniecībā noderīgus rīkus, bet tas vienmēr ir beidzies ar “ai nafig šito, shift + del”. Kamēr uztaisa tādu tool, tikmēr 100x varēja ar (līkajām) rokām izdarīt tāpatās 😀

    #207218
    Burkaans
    Participant

    damncrow wrote:

    Kamēr uztaisa tādu tool, tikmēr 100x varēja ar (līkajām) rokām izdarīt tāpatās 😀

    redz tev nav pacietibas, man piemeram ir interesanti paskatities vai es tikshu ar to gala, ta teikt parbaudit sevi.

    Pa sliktu jau nu noteikti nenaks! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā