Battlefield 3 video apskats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Battlefield 3 video apskats

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155241
    Wuu
    Participant

    Battlefield 3 ir viena no gaidītākajām spēlēm šogad. Jau pirmajā nedēļā pārdots 5 miljoni kopiju. Vai tā attaisno savas cerības, uzzini Battlefield 3 video apskatā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oUltz3pAfhw[/youtube]

    Avots: UOC.LV

    #277628
    Evers
    Participant

    Spēle kā spēle, stāstu izgāju, garlaicīgs nebija, CoD:MW stilā. Taču gribu paslavēt Frostbite 2 dzinēja veidotājus, vizuāli ļoti spēcīgs un tajā pašā laikā ārkārtīgi optimizēts dzinējs. Spēli gaidīju ar skepsi “ai nu man jau labākajā gadījumā uz min@1080p ies” un izskatīsies pēc kakas, taču uz manas kapeiku 3.14sēja spēļu aparatūras i3-530 un HD5670 (gddr5) spēle gāja bez aizķeršanās uz automātiskajiem (vidējiem) iestatījumiem pie 1080p izšķirtspējas, fps grozījās vidēji ap 30, minimums 25, brīžiem uzsita pat 40. Nebija pat bremzes pie sprādzieniem un citiem krāšņiem efektiem. Interesanti, ka parasti šāds fps priekš manis ir par maz, taču vai fraps gļukoja vai kā, BF3 kustība likās plūstoša, motion blur izslēgts. Pieļauju, ka MP man ietu nedaudz sūdīgāk.

    Turklāt pat uz šiem vidējiem iestatījumiem, spēles vizuālā puse lika manam žoklim pavērties, brīžiem gribējās vienkārši apstāties un ļaut acīm baudīt. Krāsu toņi, ēnas, gaismas un detalizācija ir vienkārši fantastiska, nebija pārspīlēts krāšņums, tā vietā visur bija realitātei neredzēti tuva krāsu gamma, toņi, ēnas. Neviens izmaxots Crysis tā neizskatās. Konkurentiem no Crytek, Chrome engine, u.c būs no kā mācīties. Ar Frostbite 2 būs sākusies jauna datorspēļu ēra, kurā vairs nepietiks salikt krāšņus efektus, detalizētas tekstūras, ēnas, un citus greznus smukums, uzspļaujot tam, ka tas viss kopā tāpat izskatās galīgi nedabīgi.

    #277629
    Foxsk8
    Participant

    Skatoties traileri, liekas, ka skatos kaut kādu Filmu. Patika arī redzētie efekti, patika arī tas, ka viss ir izveidots diezgan dinamiski.

    Uzreiz jautājums, cik nu pats vēl kapāju BF2 AIX modu, tad ir diezgan ķimperīgi vismaz uz 2 battlefield saslēgt visu pa tīklu, sanāca izkost visu un pagaidām viss iet, bet kā iekš 3 versijas? Kāds ir mēģinājis spēlēt lanā? Man tomēr tas Lan vairāk interesē.

    Jāsaka, ka vēl pašu 3 versiju neesmu iemēģinājis, bet viss uz to briest.

    #277630
    usins
    Participant

    Nu spēle galīgi mesls. Man pietika ar to, ka var ieskatīties kas ntiek tankā, kad skrien blakus pārāk tuvu. Pietiek ar to, ka es varēju slēpties degošā auto (neņēma nost dzīvību). Un vēl joprojām besī, ka turot bazuku var pielīst pie pašas sienas vai v upor savam komrādam un stroķis viņam sejā neiedurās… zūd telpiskuma sajūta.

    Tika spēlēts ar ultra iestatījumiem… viss uz max… bet tas nelīdzēja pret šādiem tādiem gļukiem.

    Nemaz nerunājot par pārvietošanās brīvību. Storijam tikai viens ceļš ejams un nevar izvairīties no dažām cīņam vnk iemetot telpā granātu…

    #277631
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Grafiski – 10 punkti

    Single player interesantums – 1 punkts.

    Multipayer – ?

    Pēc otrā līmeņa noinstalēju un man pietika. Tāda garlaicība – ej uz priekšu, pareizā brīdī nospied taustiņu, kuru tev pieprasa kompis ar lielu uzrakstu pa vidu ekrānam (piem SPACE), ja nenospied, tad mirsti.

    Scenārijs izejam tikai vienā veidā.

    Principā nesaprotu – vai tā ir spēle vai interaktīvā filma? Drīzāk pēc filmas izskatās.

    Kā var šādu spēli nosaukt par labāko gada spēli? Teikšu kā ir – pirmais HalfLife šo sit pušu, tur vismaz bija interesanti spēlēt, jo gribējās zināt – kas tālāk, BF3 ir reāli po, kas notiek apkārt, jo tu jau neko izmainīt nevari – viss notiks, kā to paredzējuši veidotāji.

    Bet ko var gribēt – vidusmēra spēlētāji paliek vai nu arvien dumjāki vai arī arvien jaunāki, kāds pieprasījums, tāds piedāvājums.

    P.S. Vēl man “patika”, ka spēlējot NORMAL līmenī tu arvien vēl nevari atteikties no tēmēšanas asistenta… faaak… tāds bērnudārzs.

    #277632
    Jaunzems
    Participant

    Single-player kampaņas (it īpaši kara FPS lauciņā) vairs nav ejoša prece, to vienkārši var novilkt un tad vairs lietotājam nav jēgas maksāt par spēli.

    Savukārt tagad firmas fokusējas uz multi-player, lai liktu spēlētājam iegādāties spēli un firmai ienāktu naudiņa. 4) ??? 5) Profit!!

    #277633
    migors
    Participant

    Par BF spriest izejot single player ir muļķīgi. Reālisms BF ir stipri vairāk nekā COD. COD ar pistoli no kilometra var nošaut cauri sienai. BF ir vairāk oprientēts uz kaujas mākslu un reālismu.

    ÄŒalis kurš uz PS3 ir pirmajā vietā ar ar t-90 pirms tam dienēja armijā uz Angļu tanka un slavēja to cik tuvu BF ir īstenībai. (es ar t-90 biju 13 vietā pasaulē)

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā