Baumas: Skype nonāks Googles rokās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Baumas: Skype nonāks Googles rokās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147941
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_skype_logo_online_1.png[/imgl]Biznesmeņu vidū valda nerakstīta diplomātiskā valoda. Pēc The Times ziņām Skype patreizējā īpašnieka Ebay pārstāvis John Donahue slavēja Skype kā “neatkarīgu lielisku biznesu”. Biznesa valodā tas nozīmē, ka īpašnieks vēlas tikt no tā vaļā.

    Domājams, ka Skype serviss nav devis cerēto ieguldījumu eBay un PayPal attīstībā, tāpēc arī kļuvis lieks. Pēc MorningStar analītiķa Larry Witt domām – eBay pārdos Skype uzreiz, tikko būs pircējs, kurš būs gatavs maksāt pienācīgu cenu.

    Atceramies, ka Skype dibinātāji bija divi igauņi no Tallinas – Niklas Zennstrom un Janus Friis. 2005. gadā servisu nopirka kompānija eBay par 2,6 mljrd. USD, bet vēlāk atzinās, ka pārmaksājusi.

    Kas varētu iegādāties Skype? Reālākais pircējs būtu Google, kas varētu apvienot Skype ar savu servisu Google Talk. Vēl tiek minēti ASV telekomunikāciju magnāti AT&T un Verizon.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_skype3_1.jpg[/img]

    Avots

    #188822
    linx
    Participant

    Nez kāda no šī pirkuma būtu jēga? Google tikai palielinātu savu ietekmi internetā un viss 🙁

    #188823
    Tvinky
    Participant

    Labi būtu, ja ar gTalk savienotu vai kaut kā pārtaisītu. Lai visi tie, kas ir skype piereģistrējušies būtu sasniedzami no gTalk. Man tas Skype nepārāk pie sirds iet, žēl, ka visi paziņas tur piereģistrējušies.

    #188824
    RicoPico
    Participant

    A kas vainas googlei un viņas ietekmei webā? Pats lietoju lielu daļu googles pakalpojumus, un esmu dikti apmierināts! Googliešiem labi sanāk tas ko viņi dara! 🙂

    #188825
    msh
    Participant

    Cilvēku domāšanas un tieksmju dēļ dažādas efektīvas lietas labāk sadalīt uz galviņām nevis iedot vienam rokās.

    #188826
    QueenZ
    Participant

    Vispaar es esmu par, jo tad varbuut beidzot tiks atverts vinu super secret protokols un vares ar pidginu, trillanu un adiumu izmantot arii

    #188827
    Aldis
    Participant

    Esmu par to, lai google atpērk, un skype pāriet pavisam vienkāršā gTalka izskatā! 🙂 Kā arī gTalka drošība, mailu pārlūkošana, un pat skinu veidošana iekš .css ir parocīga!

    Skypu dēļ drošības, un lielās resursu rīšanas nelietoju laikam jau otro gadu! Pārgaju uz gTalk, parocīgs, patīkams, un līdz šim nav bijuši nekādi gļuki – kādi piemīt vismaz 2-3 reizes gadā skypē, ar vīru sūtīšanu, accauntu sajukumu, vai ar online/offline 😀 un kur nu par drošību! 🙂

    Pie rezies, draugs redzēdams cik man labi uz gTalku, pārgāja uz to, pēc tam pa ķēdītei vairāki cilvēki man zināmie pārlēca uz gTalk, un nu jau tagad pašiem savi smaili izstrādāti, un pašiem sava vienmēr strādājoša sazināšanās vieta ir gTalk! 🙂

    #188828
    Creep
    Participant

    Kāda tev vēl drošība iekš IM?

    #188829
    elvisburdajs
    Participant

    1. Man gandrīz nekad skaips nav iekāries 2. Spams man nekad nav bijis skaipā. 3. Nemaz tik daudz viņš nerij. (ja nav kompis ar windows 98, Pentium1 un 32MB ramu). :win: Kad google to pārņems, tad gan laikam cietīs drošība, jo viņi vienmēr spiego (tāpat kā google chrome gadījumā)

    #188830
    msh
    Participant

    Aldis tu lieto win? Ja jā, tad atļaušos pasmieties tu runā par kaut kādu skypa nedrošību, lai arī skypa nedrošība ir ne lielāka kā win nedrošība – tb, skypu tāpat kā win nevar lietot pohujā, ar win nedrīkst atvērt kuru katru failu, ar skypu nedrīkst akseptot visādus neaļo failus – man, personīgi, nāk rēka par tiem idiņiem, kuri aksepto tos skypa tārpus 😀

    Bet savādāk piekritīšu elvis.

    #188831
    samurajs
    Participant

    Kā sastāv ar drošību Google Talk? Nenāk zarazas?

    Windows Live Messenger (MSN) tagad ieviesis drošības paziņojumu, saņemot offline failus “Padomā labi, pirms atver. Tas var būt Phishing mēģinājums”. Vismaz kādam iegrozīs smadzeni 😀

    Besī, ka Skype izplata īpaši destruktīvus tārpus. Citur pietiek Ad-Awari vai Spybot S&D izdzīt cauri un darīts.

    #188832
    drunk_lizard
    Participant

    skype visu laiku ir bijis visai mistisks un biistams pasaakums…

    protokols ir sleepts, softa riiciiba uz datora nekontroleejama

    karogs rokaas un bungas kaklaa!

    #188833
    Aldis
    Participant

    Samuraj: Nenāk nekādi faili, ko otrs nav izsūtījis! 🙂 Un sūtīšana notiek šādi čatā, ja sūta bildi – preview parādās, ja failu, prasa accept.. u.t.t.. 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/no5k7o5uwgkc750hh6m2.jpg[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/k86husnbmgyhld03op92.jpg[/img]

    Un vēl gtalkā kā redzat, nav nekā lieka- kā ir skaipem, kurš pārbāzts ar ntajam iespējām! 😀

    #188834
    QueenZ
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    skype visu laiku ir bijis visai mistisks un biistams pasaakums…

    protokols ir sleepts, softa riiciiba uz datora nekontroleejama

    karogs rokaas un bungas kaklaa!

    Buus vien jaapiekriit. Es skype praktiski vairs neizmantoju, esmu tikai uz msn, yahoo aim un gtalk visu ieks adiuma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā