BDREMUX.MKV (1080p) konvērtēšana uz MKV 720p saglabajot visus audio celiņus vai izmetot liekos?(skat iekšā)

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra BDREMUX.MKV (1080p) konvērtēšana uz MKV 720p saglabajot visus audio celiņus vai izmetot liekos?(skat iekšā)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159005
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ir fails Filma.MKV (proti BDREMUX 1080p) … . Tātad vajaga nokonvertēt uz 720p un atstājot divus audio celiņus un pieliekot klāt vēl subtitru track..

    Input

    Filma.MKV BDREMUX 1080p

    ar

    Audio track 1

    Audio track 2

    Audio track 3

    Audio track 4

    sub track 1

    sub track2

    Output vajaga iegūt

    Filma.MKV 720p

    ar

    Audio track 1

    Audio track 2

    sub track 1

    sub track 2

    +sub track 3

    Tas ne man vajadzīgs, vnk vienai vajaga ierakstīt un viņai tos 1080p nevajaga…Vnk man visas Filmas ir BDREMUX 18-35Gb… .

    Kāda programma to dara, es kādas 20 imēģināju, nekas neder 🙁

    #303552
    Kualds
    Participant

    Izvelc no BD remuxa vajadzīgos audio un titrus. Ar mkvextract. Pārkodē uz 720p (kaut vai ar to pašu Handbrake) un saliec audio un titrus tajā ar mkvmerge. Principā jau Handbrakā uzreiz var uzlikt audio un titrus kādus vajag.

    #303553
    garaisezis
    Participant

    iMovie, Final cut, adobe premiere pro, ja negribi but pirats, tad varu aizdot par vienu alinu tev iMovie disku.

    #303554
    Kualds
    Participant

    Viņš jau ir pirāts. No kurienes tad dabūja to BD remuxu ja ne novilka? Priekš kam izmantot visās maksas progas, ja visu elementāri var izdarīt ar manis uzrakstītajām bezmaksas?

    #303555
    akms47
    Participant

    Jā garaisezis atšķīrās ar lielisku komentāru. 😀

    Priecīgas brīvdienas.

    #303556
    garaisezis
    Participant

    un kas tev nepatīk? man visa programmatūra ir licenzēta. VNK, pastrādājot utilizācijas servisā visu ko var dabūt.

    #303557
    Anonīms
    Neaktīvs

    😀 Pirāti ir tie kas nop*zg* tas filmas, un saliek internetā, ja kas… pārējie kas kačā ir cilvēki, kas pieradināti jau nezcik gadu pie brīvības, ka visu netā var par velti paņem, … un jau tas tā iesakņojies, ka pat ir cilvēki, iz dzīves zinu, kuri pat nezina, ka par filmu un dziesmu jamaksā domā ka vnk pa velti var ņemt 😀

    Ja,kas es esmu pret pirātismus, starpcitu; bet nu kā dzīvojam tā dzīvojam, tā pasaule iekārtota 😉

    Starpcitu par programmatūru, mājas apstākļos visiem ir pie vienas vietas ko tu p*z*,…bet, kad tu to izmanto komerciāliem mērķiem un pelni naudu un uzodīs tevi, tad pa olam norausies 😀

    Jā, paļdis, paskatīšos tās programmas…

    #303558
    akms47
    Participant

    Es ar esmu par licenzētu programmaturu, bet vispirms iedodiet man algu, kas atļauj to iegādāt.

    #303559
    Ceplis
    Participant

    Algu neviens nedod, alga ir jānopelna!

    #303560
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā, es paņēmu to Handbrake…Itkā tur viss apmierina…ierakstiju nosaukumu…konvērtēju, bet nokonvertētā faila nav…bet vietu aizņem. Cietni bija brīva atmiņa bija 162Gb..Palika154Gb. 😀 šausmas… Kas tas par sviestu???

    Arī neuzrāda ka kāds 8Gb fails parādijās šodien????

    #303561
    RicoPico
    Participant

    Золотые слова, Юрий Венедиктович! 😀

    #303562
    Anonīms
    Neaktīvs

    Viss, ok, nezkāpēc saglabājas AppData …ša pārbaudīšu

    #303563
    Anonīms
    Neaktīvs

    Handbrake apmierina 🙂 Viss ok:)

    #303564
    Kualds
    Participant
    #303565
    akms47
    Participant

    Nemuldi. Visi nevar būt priekšnieki, kādam arī jābūt sētniekam.

    Tikai nesaki man, ka lielās algas ir pelnītas.

    Kāpēc kaut kāds valdes loceklis, kurš ierodas uz darbu 2-3 reizes nedēļā, lai uzliktu parakstu, saņem 6 un pat vairāk reizes lielāku algu par valsts prezidentu?

    Tas viss ir kaut kāds sviests. Tā kā nemuldi par pelnīšanu, ta ir nekaunīga zagšana.

    #303566
    usins
    Participant

    Ar tām ro līmeņa programmām pelna naudu. Ir arī 10-50ls vērtas programmas, kras to spēj izdarīt. Un 25ls var sakrāt arī gada laikā 5 reizes neaizejot uz klubu piemesties…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā