Bēda ar LG p500 [2.3.3]

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Bēda ar LG p500 [2.3.3]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154414
    BERILS
    Participant

    Sveiki atkal vīri , ir baigie s*di.

    Pirms 2.3.3 uzlikšanas [iepriekš bija 2.2.1 v10g] man tieši parādijās touch bug , pieskaroties automātiski , user cpu usage pielec pie 80-90 % . 🙁

    Ko jūs man iesakat darīt ? Caur LG updater man nesanāca uzlikt 2.3.3 es vilku nost .kdz failu un uzliku to caur kdz updater . Kāpēc tieši man negāja caur lg updater, mm, nezinu….

    bet pirms mans telefons bija remontā , es arī viņu nevarēju normāli atrootot , daudziem sanāca vienkārši pēc pamācībām ar pirmo reizi , bet man vajadzēja parlikt uz citas valsts versiju , utt. [riktīgi pi*os]

    Un atkal mans optimus ir izņēmums…

    Ieteikumi?

    Negribas nest viņu uz garantiju , atkal bez sava optimusa dzīvot 1mēn. negribas 😮

    #272390
    buipisLV
    Participant

    Jebkurā gadījumā, labāk tāpat ir, jo ar 2.2.x visiem OO leca uz 100% pie katra pieskāriena. Bet tev gadījumā nav kaut kāds ne-Latvijas tirgum paradzētais telefons?

    #272391
    BERILS
    Participant

    Man ir tādas aizdomas… man liekas mans p500 ir paredzēt plauktos stāvēšanai , nevis aršanai :o://

    #272392
    migors
    Participant

    Man arī neatjauninājās, tad izņēmu ķeksi mass storage only un tad aizgāja

    #272393
    buipisLV
    Participant

    Izskatās, ka notepad`ā ir diezgan daudz P500 lietotāji. Labi, ka populārs modelis – iespējams varēs sagaidīt arī oficiālu atjauninājumu uz nākamo Android versiju kaut kad. 🙂

    -buipisLV

    #272394
    BERILS
    Participant

    Neeh , lg paziņoja ka 2.3.3 būs mums pēdējais 😉 Protams , pēdējais legālais 🙂

    #272395
    Nau4a
    Participant

    aghh, es jau gaidīju officiālo 4’o andri.

    pff 😉 😉

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā