Bēda ar zonu…

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Bēda ar zonu…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156681
    Raivix
    Participant

    Sveiki biedri!

    Lieta tāda, ka pēdējā laikā esmu pamanījis signāla stipruma samazināšanaos savam telefonam. Dzīvoju Jēkabpilī, pilsētas centrā, bet skolā ar zonu galīgi švaki. Tagad nevaru saprast, kas par lietu… Telefons Nokia N8, kas, iespējams, arī ir pie vainas, jo brīdī, kad man ir 1 stabiņš, tikmēr citiem ar identisku pieslēgumu ir 3 vai 4. Vairāk par 1,2 stabiņiem skolā arī neparādās, bieži signāls vispār pazūd. Līdzīga problēma ir novērojama arī citās ēkās, ārā gan viss okei. Saprotams, ka iekštelpās signāls būs vājāks un plus vēl bleķa korpuss mazliet traucē, bet nejau 1 stabiņš pilsētas centrā… Varētu jau teikt, ka nepietiekams pārklājums, bet kaut kā neticās un citiem tājā pašā vietā un laikā problēmu nav. Karte – ZZ.

    #286770
    iKey
    Participant

    skaties, ka tik nelieto tikai 3G. tam jau pārklājums (īpaši T2) ir tāds pats, kāds bija parastajam GSM pirms 10-15 gadiem

    #286771
    Raivix
    Participant

    Nē, ieslēgts dual režīms. Varbūt tā tiešām ir konkrētā modeļa īpatnība?

    #286772
    iKey
    Participant

    nevar būt. pats staigāju ar N8, un baterijas ekonomijas nolūkos lietoju tikai GSM, un daudz kur man ir pilna zona (LMT). ja nu vienīgi pagrabā tā lēkā.

    Tai pat laikā var pateikt vi telefons lieto 3G vai GSM – pie zonas stipruma indikatora ir redzams 3G vai 3,5G, ja lieto 3G. bet ja lieto GSM, tad redzams E vai antenas siluets

    #286773
    Raivix
    Participant

    Tur, kur ir slikta zona, viņš vienmēr pārslēdzas uz GSM. To jau esmu novērojis. Sākumā man bija LMT(Amigo) un šādu problēmu it kā nebija. Vai tiešām vainīgs operators?

    #286774
    iKey
    Participant

    Tele2 nekad nav tik spīdoši ar to zonu. pt ja laba, bieži vien saruna tiek aprauta.

    savukārt 3G noder, ja esi kaislīgs interneta lietotājs un neskaiti megabaitus, un tā slēgāšanas tik tiešām piespiež baču lādēt katru vakaru

    #286775
    iReinis
    Participant

    Visticamāk, ka viņš pārslēdzās uz 3G zonu! Iegādājies Nokia 3310 un nevajadzētu rasties problēmām ar 3G!

    #286776
    Raivix
    Participant

    Kāds asprātis…

    Nu mēģināšu pārslēgt GSM-only režīmā. Redzēs, ko tad teiks.

    #286777
    iReinis
    Participant

    Un pēc tava apraksta var spriest, ka Tu mācies Ä¢imnāzijā vai koledžā! 😀

    #286778
    aoma
    Participant

    Variants te ir tikai viens – kad arī skolās, tāpat kā tiesas zālēs, pirms teritorijas šķēršošanas, liks izslēgt mobilos, šitik muļķīgi jautājumi vairs netiks uzdoti.

    #286779
    Raivix
    Participant

    Jā, mācos. Nu un?

    #286780
    Raivix
    Participant

    Varbūt slēgsim ārā mobilos arī ejot pa ielu? Zvana signāls taču var sabiedēt kāda bumera šoferi, kurš, svaigu gaisu ostīdams, izbāzis galvu pa logu ārā…

    Neiesim galējībās, bet runāsim par lietu!

    #286781
    akms47
    Participant

    + tu lieto 3G

    #286782
    msh
    Participant

    Jā, reini, pēc pāriešanas uz pusķieģeli tofika autoram būs tikai problēmas ar GSM 😀 Veco kluciju zonas ķeršanas spējas smagi iesūkā, interesanti, jaunās ir tikpat draņķīgas un vienkārši ir uzlabojies pārklājums un to nemana vai tomēr ir kaut kas uzlabots?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā