Betona dzīves portāls ir dzīvs.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Betona dzīves portāls ir dzīvs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161243
    Anonīms
    Neaktīvs

    #1 McB @ Vakar 09:42

    Visi laptopi ir sūdi. Vai nu pērc pa 400€ uz izmešanu, vai nu pa 1400+€

    Un arī pa 1500 ir sūdaini modeļi. Iesaku atmest to slimo domu un nopirkt īstu kompi.

    #319444
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kas ir īsts kompis un kas ir pa jokam.

    #319445
    MeistarsUnVergs
    Participant

    McB, es tagad daudz ceļoju apkārt. Lūdzu iesaki man kādu desktopu pirkt, lai viņu ērti būtu nēsāt līdzi kopā ar monitoru, UPS un visu pārējo īstam datoram nepieciešamo. Š obrīd lietoju laptopu, bet nu laikam tomēr tas nav īsts kompis. Lai gan līdz šim par datora surogātiem es uzskatīju telefonus un planšetes.

    #319446
    grisha
    Participant

    Kāds pamodās. Betons jau sen izklaidējas. Neiazstāvu, bet arī nekritizēju. Ir daudz rupjāks par d_l, bet ir daudz labi posti arī.

    Ne tikai viņam ir pieriebusies mūsdienu jaunatne un ntie pirkšanas sludinājumi.

    Kaut gan, laptopu pirkt pa 1400, jābūt traumētam vai šeiham, kas gan ir tas pats.

    #319447
    Anonīms
    Neaktīvs

    vai tiešām latvijas IT klauns neatspēkos izsaukumu un nepaskaidros savu domu(KAS IR ĪSTS KOMPIS)

    #319448
    root
    Participant

    Man ir 2015 macbook pro. 13″. (betons aizdegas zilās liesmās)

    #319449
    Anonīms
    Neaktīvs

    CIK ES SAPROTU TU TAGAD TĒLO BETONU.UN ATBILDE IR VIENA ,JA NEZINI KO TEIKT PIEVER SPURSLAS UN STÄ€VI KLUSU.JA NEGRIBI PALIKT PAR KLAUNU.

    #319450
    Afrohead
    Participant

    Man ir Alienware m14xr2, pirkts kādus 3 gadus atpakaļ, vēl joprojām varu patrenkāt GTA5 uz gandrīz max settingiem, temperatūra nekad neuzkāpj augstāk par 63 grādiem hardcore mŠdē.

    Jā, jā, laptopi smird, zinu jau, taču lan pārtijos diez vai braukšu ciemos ar kasti rokā, moni uz muguras un aptinies klaviatūrā & pelē.

    #319451
    Anonīms
    Neaktīvs

    GRIŠ A PATIEŠ Ä€M NEAPVAINOJIES IEPOSTĒ KAUT VIENU LABU BETONA POSTU.PĒC MAÄ€M DOMÄ€M VIŠ…Š  IR TUKŠ A VIETA.

    #319452
    Anonīms
    Neaktīvs

    GRIŠ A dod labo postu ,vai atdzisti ka esi iegrābies.

    #319453
    Andron MacBeton
    Participant

    Ar dauni strīdēties – par dauni palikt.

    #319454
    uldics
    Participant

    Ar šitādām samazgām jāpietaisa forums? Š ito tak ir jādzēš un autoram dzeltenā kartīte. Saprotams, atsevišķi indivīdi var nepatikt, bet kāds izskaties pats, ja pa tukšo ņirgājies, labums tev ta kāds?

    #319455
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu te tak šitās lapeles īpašnieki krāj ierakstu skaitu. Jo vairāk jo krutāks. Var vairāk miljonus no reklāmdevējiem nokāst.

    #319456
    m_janis
    Participant

    Kāpēc dzēst ? Klucis3D un Albertino sen nav manīti, bet kā nu bez klauniem. Nu tad zilais cītīgi pūlas tikt pie šī statusa :D.

    #319457
    Crow
    Participant

    Dzēst nav nozīmes. Viena vai otra lapa ir sabiedrības spogulis. Š ādi ieraksti ļauj visprecīzāk pateikt, cik tad mums īsti ir visāda veida neiznēsātu pizdabolu. Betonam galu galā ir zināma taisnība. Pagāja gan laiks, kamēr to savām acīm ieraudzīju.

    #319458
    samurajs
    Participant

    Beton, se būdā! Ar reklāmdevējiem te vispār nav sakara. Ja es būtu vienīgais īpašnieks, NP atstātu vienīgi Serveris.lv un Dateks reklāmas. Pārējo – nah, jo manā uztverē jēga=0.

    Biedri, bet par zilzil es padomāšu. Katrā kārtīgā portālā klaunu vajag! 😀

    #319459
    Andron MacBeton
    Participant

    Es domāju ka dauņu/kropļu forumi ir jātur atsevišķi no kompju forumiem. Savādāk ne1 ne otrai sabiedrībai tas samiksējums nenoder.

    Skaidri redzams, ka reklāmdevēji šeit, vai nu maksā niecīgu summu un tur to reklāmu šeit “ja nu tomēr kāds iemaldās un ierauga”, vai arī ir nenormāli tupi. Cik te ir daudzmaz sakarīgi datoriķi? 5? 10?

    Un arī tikai aiz gara laika. Kā kompju forums šī lapele ir pilnīgi nekam nederīga tufta. Kamēr nedzēsīs šitās dauņu tēmas – labāk nepaliks.

    #319460
    samurajs
    Participant

    Un kur tad Latvijā ir tie sakarīgie kompju forumi? Gribas lasīt lielā daudzumā stulbus reklāmas PR kā Bootā vai Kursorā?

    Es savu darbu padaru – te vienmēr ir aktuālākie IT jaunumi. Pašā forumā tieši pieredzējušākajiem datoriķiem vajadzētu diriģēt toni – lai visādi pus3.14peļa lēkātāji te nespamotu.

    #319461
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad pasauc tos foruma “adminus” lai viņi paadmino!

    Protams, ka boots nau labāks, bet gan tieš tikpat nejēdzīgs. Bet vai tas ir tāds kā atvieglojums, sak – reku citi arī ir tikpat sūdīgi kā mēs!?

    #319462
    samurajs
    Participant

    Es nebūt neattaisnojos, bet varu atbildēt tikai par savu darbu. No otras puses ir grūti, ja nav no kā ņemt piemēru. Jā, ir labas ārzemju lapas, bet tiem ir ritīgas darba komandas, kamēr te – “viena samuraja teātris”. Bet NP vismaz pa skuju taku netaisās un virs 50K apmeklējums joprojām turas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā