Bezceris ar SIS

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Bezceris ar SIS

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150079
    Snorx
    Participant

    Izdomāju čomam izpalīdzēt ar driveru atrašanu priekš Win7 x64- atdūros kā pret sienu, gan no MB ražotāja supporta, kurš vienkārši atbildēja, ka esot bankrotējuši. gan no SiS kā aparatūras ražotāja. Respektīvi – Abit SG-80 platei nav variantu dabūt video driveri priekš SIS 330 Mirage 🙁 Google piedāvā dajebko, bet ne risinājumu. Kādam ir info kā portēt(v ručnuju) driverus no XP x64 uz x64 w7, jeb vismaz iedot kādu msdn linku developeriem(kā bija xp x64 laikos, kurā ir izstāstīts kāda ir atšķirība, un kā to darīt).

    #219506
    Wuu
    Participant

    Pamēģini Vistas draiveri (ja tādi ir).

    #219507
    Snorx
    Participant

    tur jau tā lieta, ka nav- ti ir, bet 32bit, un tos protams nepazīst- tāpēc jau jautāju kurš varētu ieteikt kā šiem attiecīgos kredenciāļus iedot, lai zin, kas par dzelzi… 🙁 kādreiz bija samērā vienkārši pārrakstīt driveri priekš x64, bet tagad pat nevaru atrast, kur atsperties 🙁

    #219508
    WerNeo
    Participant

    Domāju, ka vieglāk būs samierināties ar 32bitu sistēmu (ja jau ražotājs pasaka, ka 64bitus neatbalsta). 🙂

    #219509
    drunk_lizard
    Participant

    ierindas userim NAFIG vajag x64.

    parasti sjo OS paveidu censjas uzstuteet apdauziiti dauni, kautkur sastrebjoties mulkjiigus uzskatus par aatrdarbiibu etc.,..

    #219510
    Snorx
    Participant

    Euz nu ķirzak- tad tu man izstāsti nafig man pašam vajag pakāst 3GB uz RAM, ja 32bit sistēma man pazīs tik otrus 3? Neviens jau nav teicis, ka es viņus izmantoju, bet pie stūra es tak viņus nekrāmēšu, zinot, ka man viņi nahaļavu nākuši… Un vispār- palasi moška ziņas, ka Win7 ir pēdējais, kas vispār nāks ar izvēli starp 32/64?

    Es savu dzelzi tik drīz netaisos mainīt, bet tikai papildināt līdz priģelam, bet tas jau nenozīmē, ka man tava pukstēšana par nevajadzīgām,nelietderīgām utt. OS un nevajadzīgiem dzelžiem ietekmēs- gribi būt viszinošs un gudrs, tad pameklē domubiedrus starp Konfūciju,Sokratu un Budu…

    #219511
    Snorx
    Participant

    Un vispār- izlasiet pirmo postu- es to OS neesmu licis un netaisos noskaidrot nah un kakogo h viņš ir izdomājis x64 likt.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā