Bezdarbs Spānijā – BSA priecājas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bezdarbs Spānijā – BSA priecājas

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148434
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_spanish_flag2_1.jpg[/imgl]Pasaules ekonomiskā krīze, kura patlaban Spānijā izpaužas visspilgtāk, ievērojami palīdz datorpirātisma apkarotājiem BSA (Business Software Association). Š ā gada pirmajos 2 mēnešos atklāts par 27% vairāk nelegālās programmatūras lietošanas gadījumu komercstruktūrās nekā šai periodā pērn. Iemesls tam pavisam vienkāršs – atlaistie darbinieki dēļ atriebības zvana pa BSA telefonu un anonīmi “nostučī” bijušos darba devējus.

    Spānijas likumi ir ļoti stingri – par šādiem pārkāpumiem firmai draud līdz 216,000 EUR sods un sisadminu var ietupināt līdz 5 gadiem cietumā.

    Š obrīd bezdarbs Spānijā pārspēj Latviju un sasniedz 15,5%.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_microsoftbsa004_1.jpg[/img]

    Avots

    #194463
    downloader
    Participant

    Njā… atceros aizpagājušogad bija akcija Latvijā – Nostučī, dabon 1k un cik tur tos % no kopējās soda naudas… tikai nedzirdēju vai bija lieli panākumi… 😀

    #194464
    blackened
    Participant

    mani paņēma ciet, man bij jāsamaksā 23 Ls 😀 man bij Flash MX 2004, kkāds tur PS un Heroes 3 (par to neko neteica) un neko, uzliku ubuntu darbā, atbrauca šie pēc pusgada un prasa lai parādu kas kompī, es lūdzu skataties… viņi protams nekad nebij dzirdējuši par tādu Ubuntu, Linux zināja gan… aa… un vēl neticēja ka VISAS progas linuxā man bij pa brīvu 🙂 līmens….

    p.s. lai šņorē to zagļus visus un tupina cietumos arī Latvijā…

    #194465
    shady
    Participant

    Njā….sisadminiem neveicas…

    Nejau visi ir ar mieru lietot freeware produktus, ieciklējušies uz savām herņām un neko citu nevēlas…

    #194466
    usins
    Participant

    Zināma situācija darbā ir, ir cilvēki, kuri zog bez sirdsabziņas pārmetumiem, bet ir cilvēki, kuri reāli meklē alternatīvas, var redzēt, kad klients atnes neejošu kompi, kur nav neviens nelegalais softs, pat mājas lietotājs. BEz maz vai pietrukst pēdejais solis- pāreja uz Linux :), bet ja jau ir Windows nopirkts legāli, tad jau nevelkt izmest misenē licenzi un lietot Lnux, tomēr naudas žel.

    #194467
    Aldis
    Participant

    Man arii var teikt viss ir free & opensource… (laikam tik paaris progas portable versijas, kas noziimee crackotaas, jo itkaa ir maksas softi, bet man pat serialo un registraciju nejautaa) un licenzeeta winda.. agraak veel chakareejos ar krekoshanu, un maxas softiem.. lidz vienaa jaukaa briidii piekjeru sevi pie idejas, ka sourceforgee un veel vairaakaas lapaas var dabuut daudzko briivi lietojamu, un labu – bez lieka chakara un likumu parkapshanas 🙂 Par windu pashu licenzeeto, sanaaca ka dabuuju pa ljoti leetu naudu, vnk nepalaidu garam iespeeju… 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā