bezmaksas "buchas" draugiem.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais bezmaksas "buchas" draugiem.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146562
    quizzical
    Participant

    Prikols tāds, ka vismaz šobrīd tas strādā. panjemam kaadu aarzemju valsts proxy un caur to ejam adresee http://www.draugiem.lv. un vienkaarshi suutam buchas bez maksas neprasa tos 15 santiimus. es personiigi izmantoju sho proxy, jo bija pirmais kuru atradu ar daudzmaz normaalu aatrumu IP:62.2.87.18 port:3128

    #175813
    marr
    Participant

    nezinu kā tagad (neesmu un nav laika pētīt), bet vēl pagājušā gada jūlijā šādā veidā varēja jebkuru dāvanu (atskaitot tās visas profila statistikas utml lietas) aizsūtīt.

    #175814
    Foxsk8
    Participant

    Strādā. Tagad visi atkal domās, ka draugiem.lv esmu uzlauzis 😀 😎

    #175815
    usins
    Participant

    njā draudzeni sabučoju vēl bikinj 😀

    #175816
    Foxsk8
    Participant

    Lai uzliktu to proxy:

    Iekš FF dodamies uz

    Tools – Options

    Pēdējā sadaļā Advanced

    Tad Network – Zem Connection spiežam Settings

    Tad sadaļā manual proxy configuration ierakstam šādu IP adresi: 62.2.87.18 Ports: 3128

    Un spiežam Ok. Ejam uz draugiem un sūtam bučas. Pēc tam atliekam atpakaļ uz Direct connection to Internet.

    #175817
    Robix
    Participant

    kas ir proxy? gribu bu4as? 😀

    #175818
    Jonis
    Participant

    Manuprat tas buchas pec loxa izskatās (uz profila bildes), kur ko tadu stulbu var izdomaat… :duno:

    #175819
    quizzical
    Participant

    nu man arii vinjas tracina, ka viss ekraans ar taam buchaam, bet tu padomaa ko padomaas otra pusiite! 😀 nevajag tik teikt ka tu pa velti suuti vinja dopmaas ka baigais biezais eerglis esi un ka baigi miili, ja piemeeram kaadas 9 uzreiz aizsuuti! 😀

    #175820
    samurajs
    Participant

    Man nekas nenotiek ne ar vienu paņēmienu:P Itkā viss process notiek, bet bucha otrā galā neparādās! :duno:

    #175821
    quizzical
    Participant

    samurajs wrote:

    Man nekas nenotiek ne ar vienu paņēmienu:P Itkā viss process notiek, bet bucha otrā galā neparādās! :duno:

    kaadu buchu tu suuti? to kur sabuchot (pa 0,15 Ls) vai to kuru kaa daavanu suuta pa (0,35 Ls)? var tikai to pa 15 sant. otru varbuut var bet neemsu paarliecinaats vai paraadaas otraa galaa…

    #175822
    samurajs
    Participant

    Sūtu tikai to par 15s. bet nekā… :win: :win: :win:

    #175823
    quizzical
    Participant

    varbuut pameegjini citu proxy un/vai citu paarluuku

    #175824
    aega
    Participant

    samurajs wrote:

    Man nekas nenotiek ne ar vienu paņēmienu:P Itkā viss process notiek, bet bucha otrā galā neparādās! :duno:

    tas pats sūtot arī ko citu

    #175825
    memorex
    Participant

    āksti… 😀

    #175826
    Tomy
    Participant

    Ha ha 😀 Neslikti :giggle:

    Ē, veči zin kas ir? 😀 To naudu noskaita no tā cilvēka kuram es tās bučas sūtu 😀 Man viena meitene teica, ka viņai noskaitīja naudu par to ka es viņsabučoju 😀

    #175827
    msh
    Participant

    Tā lūk, Samurajs tur laiza nabagus :rolf:

    #175828
    Foxsk8
    Participant

    Tomy wrote:

    Ha ha 😀 Neslikti :giggle:

    Ē, veči zin kas ir? 😀 To naudu noskaita no tā cilvēka kuram es tās bučas sūtu 😀 Man viena meitene teica, ka viņai noskaitīja naudu par to ka es viņsabučoju 😀

    😀 😀 😀 No kā tad viņai to naudu var noskaitīt? No dvēsles vai?

    #175829
    samurajs
    Participant

    msh wrote:

    Tā lūk, Samurajs tur laiza nabagus :rolf:

    Ej tak tu d***t, 100 gadus man to tizlo atpalikušo draugu fīču nevajag! Man tik interesē pats princips- var vai nevar?

    #175830
    Tomy
    Participant

    Nē, nopietni! 😀 Viņai nr bija piereģistrēts draugiem.lv iekš sms sadaļas, mošk tapēc 🙂 Es pats īsti nezinu, bet viņai noskaitīja naudu 🙂

    #175831
    Foxsk8
    Participant

    Es no draugiem esmu izpiedis visu sulu, paliek jau garlaicīgi. Ir lietotāju datubāzes, ir dabots bezmaksas bilžu vietas ap 1000 vietām, ir visas pikas, dāvanas sūtītas pa free, ir sms konti papildināti par 10 tiem latu. Statistikas uz gadiem sūtītas. Mani pārsteigt ar viņu gļukiem vairs nav iespējams.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā