Bezmaksas PHP redaktors

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149460
    normis_161
    Participant

    Kāds lūdzu var pateikt kādu bezmaksas php redaktoru, kurš būtu alternatīva RapidPHP. Vnk man noderētu tāds redaktors, kurš rāda priekšā php un mysql komandas tā kā to dara RapidPHP.

    #210277
    Andress
    Participant

    Smadzenes un Notepad2? :)))))

    #210278
    Foxsk8
    Participant

    Editplus. Kaut gan trial, bet vari lietot cik ilgi vajag.

    #210279
    daGrevis
    Participant

    Notepad++

    Andress, banu?! 🙂

    #210280
    Sid
    Participant

    Grevis, ko viņš tādu pateica, lai būtu pelnījis banu? :>

    #210281
    azazul
    Participant

    Pats lietoju Aptana PHP, bet tā ir mana izvēle ..

    #210282
    Andress
    Participant

    daGrevis wrote:

    Notepad++

    Andress, banu?! 🙂

    Kā lūdzu?

    #210283
    Wuu
    Participant

    Aptana ir vispiemērotākā, gan iesācējam, gan vecākiem zinātājiem. Pietam aptana atbalsta ne tikai php! Un par skaistajām iespējām rediģējot CSS vispār nerunāsim! + Kas man visvairāk patīk ir SSH atbalsts :warn:

    daGrevis wrote:

    Notepad++

    Andress, banu?! 🙂


    Puišeli nepalaid muti!

    #210284
    Foxsk8
    Participant

    Aptanu pats arī lietoju pa reizei. Patīk, kad ir jau gatavie Libary, kas atvieglo kaut ko specifisku veidot, visi JS sampļi, Adobes EXT, utt…

    Protams, iesācējam vajadzēs nelielu laiciņu, lai apgūtu softa sniegtās iespējas.

    #210285
    rATRIJS
    Participant

    Man visādas aptanas/eclipses (jā, zinu, ka tas ir gandrīz viens un tas pats) liekas pārāk masīvas un lēnas. Piedevām tur, manuprāt, nav īpaši ērti izvietotas saīsnes.

    Es pats izmantoju E TextEditor. Ä€trs, ērts, viegls. Ja kāds ir lietojis, tad kaut kas līdzīgs TextMate uz MAC`iem. Pats gan biežāk pēdējā laikā izmantoju viņu RoR mocīšanai, bet arī ar php sanāk padarboties – atbalsts tam ir (tāpat kā vēl n^100 visādām valodām).

    E ir daļēji maksas, daļēji bezmaksas. Maksas versiju var lietot 30 dienas par brīvu. Tomēr ja māki, ja vari no sourcēm uzbuildot ejošu versiju, tad vari to lietot par brīvu (kods ir publiski pieejams). (gan Windows, gan Linux (vēl ar padaudz bug`iem))

    EDIT.

    Agrāk izmantoju jEdit. Arī patika, bet dēļ tā, ka tas ir veidots uz JAVA`s – ir nedaudz lēns dažbrīd, bet ne īpaši jūtami. Nomainīju, jo nebija patīkams RoR atbalsts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā