Bing 2 – vizualizētā meklēšana (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bing 2 – vizualizētā meklēšana (video)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149543
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_bing_3.jpg[/imgl]Vakar jau rakstījām par incidentu jaunā Microsoft interneta meklētāja Bing 2 prezentācijā. Š odien tad nu pakavēsimies pie paša meklētāja Bing 2 un jaunās tehnoloģijas Visual Search (Beta). Ideja pamatojas uz faktu, ka meklēšana pēc attēliem daudzos gadījumos ir efektīvāka nekā pēc web-lapām. Piemērs: “Vakar noskatījos filmas fragmentu, bet aizmirsu nosaukumu. Bet zinu galvenās lomas aktieri.” Paredzēta ērta rezultātu filtrēšana pēc daudziem parametriem.

    Attēlu meklēšana un darbības ar tiem notiek 3D-procesa veidā, ko nodrošina Microsoft pašražotais flash spraudnis Silverlight. Kā rīkoties ar Visual Search – vislabāk redzams video:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=12e35t6dGdM[/youtube]

    Lasīt vairāk.

    #211311
    Mr.Death
    Participant

    muah, iegaaju, apskatiiju, nekas iipasjs tur nebija. taadu animeetu meeslu, ko vinji tur sauc par jaunaakajaam tehnoloogjijaam, uz flasja bez probleemaam var uztaisiit. ballmers bisku paarfanojies.

    un jaa.. vareeji jau piemineet, ka apskatiit to suudu var zem,

    https://www.bing.com/visualsearch

    ieprieksj protams jaauzliek silverlight, un jaanomaina valsts uz statiem. Saakumaa neiedziljinoties jau nodomaaju “wtf?”, raada “page not found”.

    #211312
    Evers
    Participant

    Kas tas silverlight īsti ir?

    #211313
    samurajs
    Participant

    Tur vēl diezgan lago pie tam, kā nekā beta.

    Kas īpaši patika: ērta video pārlūkošana ar Silverlight, onmouseover klipi atdzīvojas 🙂

    Evers – tas ir flash plugins, tāds kā Adobe Flash.

    #211314
    Crow
    Participant

    Silverlight ir tas pats Flash, tikai Microsoft debijā un izpildījumā. Vēl viena fīča, kas moca un exploito cilvēku browserus, liekot tiem jo biežāk neziņā grozīt galvu par to, kurš īsti ir stulbs – Ballmers vai tomēr pats lietotājs 😀

    #211315
    Evers
    Participant

    līdz šim es ar grozīju galvu un vienkārši neliku viņu jo nebij vajadzības, tagad uzliku 😀 , simtgad vajadzīgs – izdzēsu

    #211316
    Rebellion
    Participant
    #211317
    Eudoxus
    Participant

    Mjā… te nav divu domu. Ja to ir taisījis MS, tad tas ir definetly sūds.

    #211318
    daGrevis
    Participant

    Rebellion wrote:

    https://www.youtube.com/watch?v=tYVCk10AzS0&feature=player_profilepage – Patiesība par bing.

    😀

    #211319
    ehex
    Participant

    Š obrīd man bingā patīk attēlu meklēšana, kas man liekas diezgan ērta. Kad būs līdz galam nostrādāts, tad man liekas, ka būs tīri ok konkurējošs meklētājs. pašlaik vēl meklējot diezgan daudz kas pietrūkst tieši pašas elementārākais, ka ir googlē. Pašlaik izskatās, ka tiek saliktas vispirms viskaut kādas fičas, bet visādas stabilitātes un meklēšanas un meklēšanas rezultātu uzlabošana tiek atlikta uz beigām.

    #211320
    Jaunzems
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Mjā… te nav divu domu. Ja to ir taisījis MS, tad tas ir definetly sūds.


    Mjā… te nav divu domu. Ja to ir rakstījis Eudoxus, tad tas ir definetly sūds

    #211321
    Crow
    Participant

    Mjā… te nav divu domu. Ja to ir rakstījis Watanabe, tad tas ir offtopic.

    Esi tak cilvēks, Wannabe, turi rokas kaut kabatās :lala:

    #211322
    nevertell
    Participant

    A sterverlaits ir ar uz linux’a ?

    #211323
    samurajs
    Participant

    Mjā… Watanabe ir neārstējams gadījums. Bans arī nepalīdz. Statusa maiņa atbilstoši nopelniem.

    #211324
    ehex
    Participant

    nevertell wrote:

    A sterverlaits ir ar uz linux’a ?

    Linuxam, cik saprotu, ir paredzēts Moonlight

    #211325
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    Mjā… Watanabe ir neārstējams gadījums. Bans arī nepalīdz. Statusa maiņa atbilstoši nopelniem.

    Cepums, samurajs! 😀

    #211326
    Jaunzems
    Participant

    samurajs wrote:

    Mjā… Watanabe ir neārstējams gadījums. Bans arī nepalīdz. Statusa maiņa atbilstoši nopelniem.


    Rozā tagad modē, paldies 🙂 Un tagad mani posti vēl vairāk piesaistīs uzmanību 🙂

    #211327
    calabria
    Participant

    Jaa un klaunam ari tagad but ir stiligi vai ne? Un vispar visi tavi comi tak ar klauni, nedod dievs tu izcelsies 🙂

    Blin sito nekad neaizmirsiishu 😀 “Es jau parasti nelielos, bet laikam naaksies” 😀 Juus briesmonji piespiedaat Jaunzemu lielities ka vins no Specskolas ir 😀

    #211328
    Janhouse
    Participant

    Microsoft mēģina ielīst visur. Ja man šīs fīčas dēl būtu jāinstalē silverlight, es atteiktos no šāda pakalpojuma un iztiktu ar google. 😀

    Un bez tā plugina neviena no tām fīčām nedarbojās. o_O

    P.S. Š odien LU notika kas neparasts. Microsoft stāstīja par PHP. WTF?! (https://linux.edu.lv/index.php?name=News&file=article&sid=745)

    Pats neaizgāju, bet varbūt kāds no šī foruma lasītājiem bija un vēlas pastāstīt kas tur notika?

    #211329
    Crow
    Participant

    Microsoft jau sen atzīst, ka PHP “arī ir lietojams”. Jau IIS6 laikā šie paši izstrādāja FastCGI, lai PHP normāli rullētu ar IIS webserveriem. Un dara to neslikti (uzmanību: neslikti, nevis labi!), un kā par spīti Apache/Linux utml. acīmredzamajam elitismam.

    Ja tā salīdzina kaut ASP.NET un PHP “hello world” piemērus, tad jābrīnās ir tikai par to, kā starp Microsoft iemaldījušās tik daudz gaišas galvas, ka FastCGI tika atzīts kompānijas līmenī.

    🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā