Bite pirmajā pusgadā uzbūvējusi 118 jaunas bāzes stacijas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Bite pirmajā pusgadā uzbūvējusi 118 jaunas bāzes stacijas

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154733
    shady
    Participant

    Oksana Stankeviča, Bite Latvija klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja: Mūsu klientu pulks aug ļoti strauji, tieši tādēļ mēs turpinām nemitīgi attīstīt un uzlabot savu tīklu. Š ī gada pirmajos septiņos mēnešos esam uzbūvējuši vairāk nekā simts jaunas bāzes stacijas. Turklāt gandrīz puse no tām aprīkotas ar 3G tehnoloģiju, kas cilvēkiem ļauj lietot ļoti ātru mobilo internetu gan datorā, gan savā telefonā. Š ajā laikā lielāko uzsvaru likām tieši uz sakaru uzlabošanu iekštelpās un vietām, kur ir ļoti liels cilvēku skaits, piemēram, lielveikaliem, kultūras centriem un citām daudz apmeklētām vietām. Arī nākamajā pusgadā jaunu bāzes staciju izbūves darbs turpināsies tikpat lielos tempos. Varam droši teikt, ka sekojam līdzi mūsu klientu pieprasījumiem, jo attīstot tīklu ņemam vērā klientu rekomendācijas un sūdzības par vietām, kur nepieciešams uzlabot tīkla kvalitāti.

    Fakti īsumā:

    – 2011. gada pirmajos septiņos mēnešos Bite uzbūvējusi 118 jaunas bāzes stacijas, no tām 48 aprīkota ar 3G tehnoloģiju;

    – Bāzes staciju aprīkojums ir HUAWEI 2010.gadā ražota aparatūra, kas atbilst visām ES prasībām;

    – Bites tīklā šobrīd var sazināties 97% Latvijas iedzīvotāju;

    – Bites tīkla kapacitāte jau šobrīd ļauj uzņemt un ar kvalitatīviem sakariem nodrošināt trīs reizes lielāku klientu skaitu, nekā tas ir patlaban.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_bite_savadaka_kompanija_2.png[/img]

    #274370
    shadowmen
    Participant

    Prieks lasīt 🙂

    #274371
    dzhonsons
    Participant

    +1 Shadowmenam. Atceros, ka, kad tikko parādījās Bite, neviens no tās neraustījās. Tagad tā ir nopietns konkurents pārējiem.

    #274372
    Aldis
    Participant

    Pievienojos gan dzhonsonam, gan shadowmen!

    Tīkls un pat datu pārraide ir laba!

    #274373
    jonjs
    Participant

    Pats neesmu BITES abonents, tomēr Latvijas attālākajos nostūros tai ir problēmas ar zonu. Tomēr daudz radi un paziņas lieto BITI, dēļ tā, ka izdevīgi. Cerēsim, ka tad, kad viņi līdz galam sakārtos tīkla lietas, tad viņu stratēģija nemainīsies, ja runājam par tarifu plāniem. Varbūt būs jāpārbēg, lai gan esmu LMT abonents vairāk kā 10 gadus.

    #274374
    msh
    Participant

    Tieši otrādi – raustījās. ÄŒoms modes pēc paņēma, es šo vilku uz zoba ka viņam pie loga jāiet 😀

    #274375
    msh
    Participant

    Man ir pokuj, man ir ziveâ„¢ 😀

    #274376
    dzhonsons
    Participant

    Ja tavā galā problēmas tīklam, padod ziņu Bitei. Ä€tri vien viss būs kārtībā 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā