bite > tele2+LMT ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais bite > tele2+LMT ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153993
    mandariiins
    Participant

    Ko liks pretī pārējie operatori? [Tā nav nekāda reklāma]

    Kā saka pati bite, ka akmens laikmets ir pagājis, kad priekšapmaksu kartes tarifi bija salīdzinoši dārgāki ar pieslēguma tarifiem/izmaksām – un iestājies mūsdienu laikmets, jo bite piedāvā vienādus tarifus priekšapmaksu kartēm un pieslēgumam.

    Kā arī – pieslēguma veidi – salīdzinot ar LMT un TELE2 – salīdzinoši nobāl!

    *Salīdzināti tarifi, kuri interesē man

    1. BITE tarifs 8.5 – 1000 min. uz visiem tīkliem, 250 sms uz visiem tīkliem, datu pāraide 150 mb., kā arī katra pārtērētā minūte, sms, mb, tikai 3 sant. minūtē [8.50 ls mēnesī];

    2. TELE2 tarifs brīvais 18 – 1200 min. uz visiem tīkliem, neizrunātās minūtes nosedz maksu par sms un datu pāraisi, katra pārunātā minūte izmaksās 6. sant. minūtē [18.00 ls mēnesī];

    3. LMT tarifs vienādais 20 – 1003 min. uz visiem tīkliem, neizrunātās minūtes nosedz maksu par sms un datu pāraidi, katra pārunātā minūte izmaksās 6.05 sant. minūtē [20.17 ls mēnesī].

    *Nerunājot arī par citiem tarifiem

    Pats esmu lietojis visus pieslēguma veidus – tādēļ arī atļaušos teikt par sakaru kvalitāti, tajai gan – dotu pirmo vietu lmt, pēc tam abiem pārējiem, kuri +/- ir vienādā kvalitātē.

    Rezumējot, bite ar vienādajiem tarifiem – priekšapmaksu karšu un pieslēguma īpašniekiem – iet pa priekšu – lmt un tele 2 priekšapmaksu karšu un pieslēguma īpašniekiem, vai sāksies operatoru kaujas? Interesanti, operators, kuru neatbalstīja LMT un TELE2 kā trešo, beigās aiziet pa priekšu visiem!

    #269008
    dzhonsons
    Participant

    +1 Bitei 🙂

    #269009
    natolv
    Participant

    Nu jau gandrīz gadu lietoju Biti, un varu teikt tikai vienu, prieks, ka radinieks pamudināja pāriet…

    Quote:

    Pats esmu lietojis visus pieslēguma veidus – tādēļ arī atļaušos teikt par sakaru kvalitāti, tajai gan – dotu pirmo vietu lmt, pēc tam abiem pārējiem, kuri +/- ir vienādā kvalitātē.


    Š ajā lietā es gan tev nepiekrītu! Ar LMT(lietoju ~ 6 gadus) man diemžēl bieži pārtrūka sarunas, kā arī ja cilvēks atrodas blakus, abiem tālruņiem “zonas” stabiņš ir maksimālajā lielumā, sazvanīt nevar(mby kkāda mistiskā vietā es dzīvoju).

    Esmu par Biti, nezinu ko teikt par Tele2, bet esmu dzirdējis tikai ne-pārāk labas atsauksmes.

    #269010
    Stormbird
    Participant

    Es personīgi zinu tikai 2 cilvekus kas lieto biti un 1 kam ir LMT, pārējiem ģimenes locekļiem ir tele2 un pieslēgums savējie 2 ir vienk. ideāli. 2Ls mēnesī un viss, zvanu kad gribu un cik gribu. Sakaru problēmas ar neesmu ievērojis ja neskaita to ka šur tur ir švaka zona. Nav idealāku un lētaku variantu manā gadījumā 😉

    #269011
    dzhonsons
    Participant

    Blēdi, Bitei par 1.5Ls ir bezmaksas sarunas un sms Bites tīklā. Lētāk iedomāties nevaru.

    #269012
    Imhoteps
    Participant

    Spammer-protection Kit.

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/bsq2yj6pfzqtoc82rggi.jpg[/img][/spoil]

    #269013
    Stormbird
    Participant

    Katram savs izdevīgāk

    #269014
    Evers
    Participant

    Neesmu nekādā nomalē bet pie manis Bites zonas nav, kad mani apmierinās Bites pārklājums, tad apsvēršu iespēju pāriet no LMT uz Bite.

    EDIT: Tagad nočekoju, un zona beidzot ir arī manā krajā, būs jāpabauda nopietnāk, vai visur, kur apgrozos, ir zona, tad apsvēršu iespēju par pāriešanu uz Bite, jo LMT lai gan apmierina, bet tomēr ir izlaidušies un guļ uz lauriem, kuri senāk ir nopelnīti.

    Vienīgi negribās pakāst atlaižu līmeni :/

    #269015
    web33
    Participant

    Nekad mūža neizmantojiet LMT tas kantoris vnk iesūkā ar visiem saviem darbiniekiem .

    #269016
    bumbulis
    Participant

    Tieši pretēji – visi LMT darbinieki ar kuriem ir bijis kontakts ir bijuši ļoti pretīmnākoši un izpalīdzīgi. Pietam ar viņiem var arī sarunāt daudzas lietas, nevis strikti visu pēc protokola skatās. Nezinu kā bitei, bet zinu, ka vietās, kur daudziem paziņām Tele2 knapi velk zonu, LMT ir uz pilno.

    Mans subjektīvais viedoklis.

    #269017
    web33
    Participant

    Nu tikai nevajag izpušķot viņi savu attieksmi ir parādījuši pret klienta no 1997.gada kura katra rēķina summa bija 40-60Ls +/- un vienmēr laicīgi viss tika maksāts un .t.t

    Gari nerakstīšu,bet nu …

    Kad bija doma pāriet uz Tele2 uzreiz mainīja tarifu plānus no 40-60Ls pēdējie rēķini bija 20-30Ls protams ja nebūtu ieminējušies par augstajiem tarifiem un pāreju uz Tele2 tad nekas netiktu mainīts no LMT puses un kāstu tik,kā kāsa līdz šim.

    Š im pašam klientam no 1997.gada kuš cītīgi bija maksājis drausmīgos LMT rēķinu 2008 – 2009.gada +/- tika iegādāts jauns mob . protams ko tur pensionārs daudz zina iemet karti mob un viss ,bet redz telefons izdomāja updates uztaisīt nu ok pēc mēneša atnāk jauns LMT rēķins nu jau 150Ls ,sākam pētīt no kā tāds rēķins izrādās INTERNETS nu ok , protams pensionāram nafig tas nets ne viņš dr.lv sēdēja ne tvīterī čivināja vnk mob izdomāja update uztaisīt nu ok +/- mēs vainīgi un svētais gars LMT kuri pat ne brīdināja nu pilnīgi neko. piemēram (jūsu mob telefona rēķins jau pārsniedz 50Ls) nu kkvai sms būtu atsūtījuši .

    Nu mēģinājām sarunāt tipa nu nemaksāsim tāda un tāda lieta bija ,protams tā vienošanās netika panākta , nu ok mēģinājām sarunāt pus cenu samaksāsim arī nē,nu labi samaksājām visu rēķinu un pasūtīju to LMT na… tā arī pateicu nu neko tagad pensīts sēž uz Tele2 un ir laimīgs max rēķins 15Ls a LMT ar savu nē pazaudēja labu klientu no 1997.gada uz visiem laikiem un no mūsu ģimenes neviens viņu nekad nelietos !

    #269018
    WordPad
    Participant

    Kaut kā negribās ticēt vai pensionārs pats bija veicis interneta iestatījumus, lai izmantotu internetu, ka telefons pats no sevis sadomāja updeitoties.

    Kredītlimits ir no 35-100ls tā kā 150ls tur nevarēja būt. Ka tik tas pensionārs nebiji tu pats? 😀

    #269019
    samurajs
    Participant

    Ja ir rēķini ~150 Ls, tad nevajag runāt 24/7; vismaz kad iet pamīzt, vajag nolikt trubu 😀

    Savai Okartei tieku cauri ar minimālo maksu 1,50 Ls mēnesī, un interneta lietošanā sevi neierobežoju. Tā kā LMT cepuri nost! (Man ir speciālā Okarte ar bezmaksas sarunām LMT tīklā uz mūžu – katrs gribētājs varēja tādu dabūt).

    Kas uz Biti attiecas – tie ielavījušies jau sen sadalītā tirgū; tāpēc nu spiesti dempingoties un locīties… nedomāju, ka jamie ko nopelna. Mūsu galā lietotāju ir ārkārtīgi maz.

    #269020
    web33
    Participant

    Abiem diviem .

    Es tak teicu ka rakstīšu īsi

    Redz ir pencīši,kas savā vecumā vada firmas ar 15 strādniekiem 2-3 jomās pat vēl tagad ,krīzes laikos un tīri labi iet atkarībā no nesen uzlecošiem mahinātoriem kurš nebija vēl nopelnījis,bet brauca jau ar x6 ,bet tie cik āti uzplauka tik arī ātri novīta un palika parādā visu savu atlikušo mūžu .

    Domā pensionārs nu tad sēž krēsla un ada zeķes vai skatā pa logu ko jaunieši dara ,nē nekas tamlīdzīgs .

    Tur nebija runāts 24/7 tur vienkārši bija update uz 100Ls (iespējams vairākas reizes) Es tak netaisos kko tagad pierādīt vai vēl sazin ko,vnk saku kāda bija mūsu pieredze ar LMT gribat ticat gribat neticat .

    #269021
    WordPad
    Participant

    Tikko teici 150, bet kredītlimits parastais ir max 100. O_o

    Quote:

    atnāk jauns LMT rēķins nu jau 150Ls

    Un kas tam “jaunajam telefonam” netu konfigurēja, ja pensionāram:

    Quote:

    tika iegādāts jauns mob . protams …ko tur pensionārs daudz zina iemet karti mob un viss

    #269022
    web33
    Participant

    Taisnības meklētājs 🙂 ir kapeiku pi….. un utainie tādi kā tu ,kas meklē pie kā pi…. tas viss aiz neko darīt ,sunim kad nav ko darīt viņš palaiza sev brūkleņu caurumu vai pakasa riekstus,Es tev to pašu ieteiktu,lai nesmirdinātu notepad.

    Nu pasēdi un padomā,kā no 150Ls uzleca uz 100Ls būs tev cietais rieksts umņik ,kad izrēķināsi tad uzraksti paskatīsimies,kā tiksi galā ar šo uzdevumu.

    #269023
    Shamanis_
    Participant

    Izmantoju labu laiku un sūdzību nav 🙂

    #269024
    WordPad
    Participant

    Iedzer bolderjāņu tēju un nomierinies, brūkleņu caurums lol. :>

    Pašam par LMT ir tikai labas atsauksmes, apkalpošana un kvalitāte ir augstā līmenī.

    Ja nevari pamatot savu ķengu rakstu par LMT bez putām uz lūpām un tukšas moralizēšanas, tad pieņemu ka tā nav patiesība.

    Jo tikko nopirkts telefons pats uzstāda interneta parametrus, pats lejupielādē simtus MB, un pienāk rēķins, kas pārsniedz kredītlimitu.

    #269025
    darklight
    Participant

    Vispār jau… Pēdējo reizi, kad pirku telefonu pie operatora, interneta parametri tiešām bija jau uzstādīti, nekas pašam nebija jādara.

    #269026
    _Mo3_
    Participant

    sen jau BITE only!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā