bite > tele2+LMT ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais bite > tele2+LMT ?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269027
    shadowmen
    Participant

    Lietoju Biti no pašiem bites pirmssākumiem,un esmu apmierināts,laimīgs un par sarunām maksāju ļoti,ļoti maz,jo esmu pārvilinājis visus savus tuvos uz biti,līdz ar to pļerkstam par brīvu….(pat darba tel bite…)

    Bite ir vislabākā 🙂

    Evers par zonu-ja neapmierina zona,aizsūti bitei email,kur atrodies utt,un pastāsti cik sūdīga zona..Pašā bites sākumā(kad tikko ienāca viņi LV) tā izdarīju,mēneša laikā,manā galā no 1 stabiņa uz stabiliem 4,pārsvarā pilniem 5….

    Gaidu to brīdi,kad cilvēki sajēgs,ka bite ir izdevīgāka par citiem operatoriem…neglābj zelta zivtiņu ne bonusi nekas…Un šobrīd bites lietotāju skaits aug(nav jau nemaz mūsu tik maz),un ļoti daudz firmas izmanto bite…Bitei ir nākotne,kā nekā pamats ir Vodafon,par kura spēka nevar sūdzēties…

    #269028
    Aldis
    Participant

    Pilnība piekrītu, un man tā pat! 🙂

    #269029
    nevertell
    Participant

    Bite ?

    Bitch please.

    #269030
    shadowmen
    Participant

    Nevertell?

    Neverwell please…..

    #269031
    m2tv
    Participant

    Psc, lai telefons taisītu pats updeitus .. jā, vispār daži to var, bet tur vinš ir kārtīgi jānokonfigurē, un pie tam vēl entās reizes prasīs neskaitāmus manuālus apstiprinājmus. Un vispār datu pāraide ir jāpieslēdz atsevišķi. web33 gadījumā protams GPRS pats pieslēdzās, telefons nokonfigurējās un sāka maukt pa netu. Pasaciņa. Gan jau ka ar savu pārgudrību pats ir uzģenerējis rēķinu, kruts būdams vecīšiem pats mobilo nokonfigurēja, e-pastiņu mobilajā uzlika, iespējams ka vēl ko citu. Bet varbūt pats ieberzās, tikai kauns to atzīt? Un tagad stāsts. Līdzības meklējiet paši. Gudrs cilvēks izdomāja e-pastu mobilajā nokonfigurēt. Nokonfigurēja. Pēc pusotra mēneša rēķins ar līdzīgu summu, kā web33. Jo gudrais cilvēks bija uzlicis e-pasta auto čekingu ik pēc 5 minūtēm. Mobilais ik pēc 5 minūtēm slēdzās pie neta, par katru sesiju , ja nav kaut kādi speciāli datu pāraides plāni maksa ir par GB bet minimums 1 santīms. Un tagad atjautības uzdevums: 1 santīms ik 5 minūtes, 24h diennaktī 40 dienas. Cik sanāk? Operators gan panāca pretī tam idiņam un kaut kā vienojās pa labam un mazam. Morāle: nedročī telefonu ja neesi simts punktu pārliecināts ko dari, un kādas tam būs sekas, un ja arī sanāk kaut kādi sūdi, ja neponto un pirkstus vēdeklī nevicina visu var sarunāt, lai vilks paēdis un kaza dzīva

    ParBiti runājot, daudzi pārgāja uz Bifree kad viņa tikai parādījās, sarunas par brīvu Bites tīklā bez nekādiem limitiem, par latu mēnesī papildini un miers. Tai laikā Bifree daudzi ņēma kā otro telefonu, bet vēlāk , kad zonas palika ļoti ok, noslēdza savus LMT un T2

    #269032
    ruukjis
    Participant

    Runājot par piekasīšanos… parādi man suni, kurš var pakasīt sev riekstus, nē, tu neskaities…

    #269033
    garaisezis
    Participant

    par Latvijas mobilo tlelfonu (LMT varu teikt tikai top pashu sliktāko jo man bija pieslegums, bez mobila telefoa, tas noziimee, varu no taa atbrivoties jebkuraa laikaa, bet tad aizbraucu es uz UK un saakaas probleemas, jo kaa izraadaas nevar no taa atteities nemaz neesmot klaat peec LMT parstavju teiktaa. Liidz ar to vieniigais veids bija nemaksaat par to ko nezimanto, sisteemas keede sekojosa, piesleegums beidzot tiek atslegts, bet pec saak mani bombardeet krediit piedzineeji, ok samkasaaju un saku vai viss kaartiibaa, taa nu suudainais kantoris atkaal piesleedz to debilo piesleegumu kuru es vairaak kaartiigi prasiiju lai atpakal nesleedz. taa nu taa epipeja atkaartojas atkaal, tikai shoreiz es vairs neklapeeju ar aisiim, savu es pateicu un lai iet vnk dirst…!

    #269034
    Tmkks
    Participant

    Par cik sanāk braukāt ar kolēģiem pa visu Latviju varu teikt šādi:

    Pašam man ir Bite, kolēģim Tele2 pieslēgums.

    Darba telefoni ir LMT.

    Varbūt bite un Tele2 sanāk lētāk [ bite noteikti ], tad LMT tā ir sakaru kvalitāte.

    LMT ir latiņš, divi dārgāk, bet vari neuztraukties, ka zvani kritīs nost vai vispār nevar piezvanīt.

    Biju tai pašā Ķeipenē, Slampē un citās mazākās pilsētiņās [ kaut visādi šosejas posmi ], kur Bite un Tele2 sāka zaudēt savu stabilo signālu, bet LMT vēl aizvien ar vienu kāju ārā pārliecinoši šūpojās šupūļtīklā ar pilnu zonu.

    Tie, kas sūdzas par augstiem rēķiniem: Uzziniet, kāds jums patlaban ir pieslēgums, uzziniet visu, kas ietilpst pieslēgumā un pārslēdziet uz ko jums izdevīgāku. Ir manīti cilvēki, kas maksā 60Ls/mēn ar pieslēgumu Piezvani man, kas par 6Ls/mēn sevī iekļauj 30 minūtes un 15 sms uz visiem tīkliem [ viens no pirmajiem pieslēgumiem ever ].

    Pirms bļaujat, pārbaudiet, vai jums pieslēgtais pieslēgums jums vispār der!

    Ja ir jautājumi par aktuālajiem LMT piedāvājumiem, varat sakontaktēties ar mani, iepazīstināšu ar akcijām, kuras mājas lapā un veikalos īsti nereklamē [ vairāk citu operatoru lietotājiem domāts ]. Un varēsim sarunāt, kas tieši jums būs izdevīgāks.

    Es nepāreju uz LMT tikai tāpēc, ka man ir darba telefons LMT, kurš, ja gadījumā kas, man izpalīdzēs.


    @garaisezis
    tā lieta ar tiem pieslēgumiem [ visiem operatoriem ] darbojas tā: Ja ir pieslēgts pieslēgums, no tā tikt vaļā var tikai iesniedzot rakstisku iesniegumu. Ja nemaksā, atslēgs pieslēgumu un uzsūtīs kreditorus, samaksāsi tiem, viss atkal būs baigi forši un pieslēgts atpakaļ pieslēgumu. Kā jau minēju, vienīgais veids, kā atteikties, ir iesniedzot rakstisku iesniegumu uz vietas.

    Savu vārdu pateicu, paldies!

    #269035
    Svens
    Participant

    Var jau būt, ka Latvijas apbraukātājiem Bites pārklājums nešķitīs labākais, bet jāatzīst, ka pozīcijas LMT un Bitei uz sakaru torņu skaita ir nevienlīdzīgas stipri objektīvu iemeslu dēļ. Bet Bite cenšas. Un tā kā vairāk atrodos Rīgā un 50km rādiusā ap to, tad problēmu nav nekādu. Un Blackberry serviss par Ls5 mēnesī, iekļaujot pilnībā neierobežotu internetu (ne apjoma, ne caurlaidības ziņā) ir tāds pluss, ko vēl nevar piedāvāt neviens cits operators.

    Starp citu – iesaki visiem pārbaudīt savus pārmaksājumus šajā neatkarīgajā lapā: https://www.gudriem.lv/mobilie-tarifi?lng=lv

    Par pamatu izmantojiet, piemēram, pagājušā mēneša rēķina izrakstu. Galvenais, aplūkojiet balansu, kāds jums ir zvaniem uz visiem tīkliem un pareizi saskaitiet visus zvanu ilgumus un sms skaitu. Daudzi paziņas ir izmantojuši un mati saceļas stāvus, kad ierauga to summu, kas uzrādās kā “Gadā pārmaksāts: Ls XXX”. (Jā, trīsciparu skaitli gadā pārmaksā ļooooti daudzi)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā