Biznesa Ideja! :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Biznesa Ideja! :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151190
    kurmuls
    Participant

    Sveiki,

    man pašlaik mācību ietvaros Stokholmā vienā augstskolā jāraksta biznesa plāns.

    Ideja ir platforma, kur cilvēki, kas meklē palīdzību saistībā ar datorprogrammām var atrast cilvēkus kas gatavi viņiem caur Skype palīdzēt. Jūs noteikti pamanījāt, ka Skype pirms laiciņa ieviesa ekrāna attēla šārēšanas funkciju. Tā kā Skype lieto dikti daudz cilvēku, tad iedomājos ka šī jaunā fīča labi kalpotu šādam servisam bez vajadzības izstrādāt pašiem savu softiņu.

    Pati platforma varētu sastāvēt no divām daļām – no šāda foruma kā šis un otras daļas, kur jaunieši, kas vēlētos piepelnīties, varētu citiem caur Skype sniegt padomus. Nezinu vai ar šo info pietiek, lai saprastu ideju. Varbūt man būtu jāpastāsta arī par to kā samaksa tiek mērīta un fiksēta un visādas citas lietas, bet es ar laikam te nevaru tik garus palagus likt – neviens nelasīs 😀 .

    Jautājums – kādi būtu saprātīgi termiņi un minimālie resursi tādas lapas izveidei un kas ir ar uzturēšanu, ja mēs to mēģinam vairāk tādā internacionālā mērogā veidot. Pats no mājas lapu izstrādes neko nesaprotu, tāpēc vēršos pie ekspertiem 🙂

    Jā, un vēl meklēju partnerus idejas realizēšanai 🙂

    #235371
    ob1
    Participant

    Galvenā problēma – kā tu domā iekasēt naudu.

    #235372
    kurmuls
    Participant

    paņemt saprātīgu daļu lapas uzturēšanai no lietotāju pārskaitījumiem instruktoriem

    man liekas, ka tas būtu jauki ja mēs centralizētu maksājumus un tad apmeklētājiem nebūtu katram instruktoram atsevišķi jāpārskaita, ja viņam vajag dažādu palīdzību dažādos softos piemēram

    bet protams lielākais jautājums, kā iekasēt, ja sarunas notiek skypā

    ”The most difficult part is how to measure charge for this service. The one solution could be that as

    you press on particular instructor you get connected with him through Skype and at the same time you

    both get small app (maybe as Skype add-on) running on top of the screen in one corner which counts time,

    so instructor knows that he will get money from our web-page for helping you. If he doesn’t see this

    application than it probably means that you are calling him directly and he will not get paid for it and

    therefore he has to make decision by himself whether to help you.”

    #235373
    skirmish
    Participant

    Vēl viens variants – lietotājs pats nosaka, cik ir gatavs maksāt par palīdzību un tad nu “eksperti” paši domā, palīdzēt vai nē.

    #235374
    daGrevis
    Participant

    [spoil]Ko ob1 te dara? :)[/spoil]

    #235375
    ob1
    Participant

    daGrevis, a tevi piš ko es te daru? Kas tu tāds esi, lai sprēgātu?

    #235376
    deivs001
    Participant

    Au, daGrevi, varbūt nespamo, kur nevajag?

    Gribi jautāt kādēļ ob1 te, raksti pm, vai cep tēmu, vai pazvani 1188.

    Nevajag aizkakāt sakarīgu tēmu jau pašā sākumā, pluss neesi nekāds zaļais gurķis, bet gan kaut cik no administrācijas. Ko var gaidīt no jaunajiem lietotājiem, spameriem vai kāda cita, ja pat tu ne pa ķeksi kaut ko, kaut kur raksti, ja kaut ko nezini.

    Kušss!

    #235377
    ob1
    Participant

    Par tēmu – gadus 10 atpakaļ es izmantoju līdzīgu servisu, bet tas bija web bāzēts… gan jau kaut kur vēl ir – pameklē.

    Hmm, un es varētu mēģināt piedalīties tajā biznesā, ja kas.

    #235378
    daGrevis
    Participant

    Pazemīgi atvainojos. 😀

    #235379
    izredzētais
    Participant

    pa cik craigs listā skatījos darba piedāvājumus, ārzemēs, piemēram ASV šī ir visai plaša parādība – atbalsts remote desktop vidē, tiesa, bet vai viņ i izmanto tam paredzētus forumus un weblapas nemācēšu teikt, ganjau 🙂

    #235380
    drunk_lizard
    Participant

    https://meistarsdatoram.lv/ 😀

    un jaa, taa ir sjtatu kompaanija.

    imho, latvijaa sjaadam biznesam tuvaakajaa naakotnee nekaada perspektiiva nav saskataama.

    #235381
    Jaunzems
    Participant

    Ir ir – pokemoni – mammu, man kompis neiet – šeit ka’ biezs. Uz tiem jau šis buzinesš jau stutēsies.

    Tikai nosaukumu atbilstošu gan derētu pieņemt – h3lpzZzm4nk0mp15n3137.lv būtu auditorijai tieši ģeldē.

    #235382
    kurmuls
    Participant

    Jā, pēc cītīgas meklēšanas esmu arī atradis pāris līdzīgas lapas. Tas ko esmu ievērojis viņu lapās, ka tur dominē remote assistance – tipa datora serviss, bet tādas sadaļas kas būtu palīdzība visādās programmās kā Photoshop nīkuļo vai vispār nav. Varbūt man jāiet pēc šīs maziņās tirgus daļas un jāveido tāda veida lapa, kuru lietotāji reāli spēj atrast kad viņi meklē par šo tēmu ko Googlē. Tipa ka ir konkrēta sava niša, ko cilvēki tā arī atpazīst un iesaka citiem šai sakarā, nevis lapa kur sniedz palīdzību sākot no remote assistance līdz psihologa padomiem.

    Anyway, es vairs ideju nomainīt nevaru – man jāraksta augšā šī. Vai kāds nevarētu man aprakstīt kādi viņaprāt būtu nepieciešami naudas, laika un cilvēku resursi tās realizēšanai vismaz ļoti aptuveni, lai man ir kāds izejas punkts kur sākt.

    Liels paldies 🙂

    #235383
    root
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    https://meistarsdatoram.lv/ 😀

    un jaa, taa ir sjtatu kompaanija.

    imho, latvijaa sjaadam biznesam tuvaakajaa naakotnee nekaada perspektiiva nav saskataama.

    Idinj, tas ka lapa izvietota štatos nenozīmē, ka kompānija tur arī atrodas. https://master.meistarsdatoram.lv/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=15&lang=lv precīzi norāda uz tavu inteliģences līmeni. Jo dažreiz geolocate vietā vienkāršāk ir ieskatīties sadaļā ar nosaukumu kontakti. 🙂

    kurmul, iesākumā tev vajadzēs vismaz pāris cilvēkus, kuri tiešām spētu un būtu gatavi tā strādāt. Naudas? Atkarībā no tā, kādu tehnisko bāzi vēlies veidot. Laika resursi? Lapas izgatavošanai, sistēmas ieviešanai, pr. Samērā daudz. Bet ir pārāk daudz mainīgo, lai varētu pateikt kaut aptuvenu summu, tā pat kā pasakot “es gribu māju, uzcel man to. A cik tas maksās?”. Atkarīgs, kādu māju. 🙂

    #235384
    drunk_lizard
    Participant

    siiko pisuk, beidz vienreiz DIRST!!!

    tocj jau saac krist uz nerviem.

    attieciigaas kompaanijas juridiskaa adrese ir

    1905 60th Place E., H4059, Bradenton, FL 34203, USA

    ja neesi speejiigs ieguut sjo informaaciju, turpini vien drocjiit savu bezgalagaro interneta kraaninju…

    #235385
    root
    Participant

    Man juridiskā adrese ir 348/58-5 Leonard St, New York City, 11211, United States. Bet kuru rausta juridiskā adrese? Wah.

    #235386
    kuuminsh
    Participant

    Jums nav vienalga kam tā sūda lapele pieder un kur tie alņi atrodas ?

    Kārtējais skolnieku “bizness”.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā