Bluetooth 4.0 jau nākamā gada sākumā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bluetooth 4.0 jau nākamā gada sākumā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150238
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_bt_1.jpg[/imgl]Jau 2010. gada sākumā parādīsies pirmās mobilās ierīces, kuras atbalstīs jauno datu pārraides standartu Bluetooth 4.0. To izstrādājusi darba grupa Bluetooth SIG. Patreizējā versija ir šā gada aprīlī pieņemtā Bluetooth 3.0. Jaunajā standartā uzsvars galvenokārt tiek likts uz energoefektivitāti. Nevienam nav noslēpums, ka, uz ilgāku laiku atstājot telefonam ieslēgtu Bluetooth, baterija zaudē lādiņu ievērojami ātrāk.

    Bluetooth 4.0 būs šādas pamatspecifikācijas:

  • ekstremāli zems energopatēriņš
    peak
    , normal un stand-by režīmos

    iespēja vairākus gadus autonomi darboties no “tabletes” veida baterijām

    darbības rādiuss sasniegs 100 m un vairāk

    datu pārraides ātrums ne mazāk kā 1 Mbit/s

    savienojuma nodibināšanas laiks – ne vairāk kā 3 ms

    iespējama pārraidāmo datu šifrēšana AES-128 standartā

  • Avots 1, 2.

#222394
Jaunzems
Participant

pozitīvi, it īpaši par šo

“ekstremāli zems energopatēriņš peak, normal un stand-by režīmos “

#222395
robcixx
Participant

yeeeah!

#222396
Kefīrs
Participant

Es kaut kā 3.0 vēl neesmu pamanījis un jau 4.0 😀

#222397
Crow
Participant

Kāpēc vispār vajag to zilo zobu. Vienotu wireless, ad hoc pieeju. Abi saostās un sūta viens otram datus.

Bet nē – katra komisija grib ar kaut kādu sūdu izcelties, lai par velti nesēž un neaudzē dirsu

. Zilzobis 2.0 man totāli besī. Nu varbūt tāpēc, ka Toshiba galīgi tizli implementēja to brīnumu, bet enīvej. Fui, bļin.

#222398
Kon
Participant

Crow Crow , nekad neesi dziesmiņas pa mobzi sūtijis ?

#222399
Crow
Participant

Esmu jau gan. Tur jau arī tie sūdi 😀 No trubļas uz trubļu vienkārši un pat diezgan parocīgi. Bet teju katrs nicināms iebūvētā vai USB zilzobja pļurķa ražotājs uzskata par vajadzīgu apkraut savu tizlo štučku ar n-tajām līkām superfīčām. Labākais piemērs – Tošņaga – pēc instalēšanas, kurā mirgo logi līdzīgi Ziff Davis beņķmārkam, tikai 100-kārtīgā palēninājumā, sistēmā parādās 9(!) jauni procesi. Var tikai nosirmot, ieraugot apēsto RÄ€Mja daudzumu un pavedienu skaitu.

Trubļām ok, tur ir cita arhitektūra, cita sistēma. Bet [Windows PC] zilzobis nafig – nav vajadzīgs. Punkts.

#222400
Creep
Participant

Crow: ko tad tu, peles ar wi-fi darbināsi?

P.S. Esmu kautko palaidis garām? Pirmā dzirdēšana jau par tādu BT 3, kur nu vēl 4. versiju…

#222401
Andress
Participant

Creep +1

Bluetooth ir visai noderiga lieta. Arī mājas elektronikā, nebūs nekāda wifi zinies lai es nez, ja nav iespējas izmantot irda kādai gaismas muzikai lai remote mikrokontrolieri vaditu pilnigi tik pat labi var izmantot bluetooth 🙂

#222402
daGrevis
Participant

Lai tiktu pie šitā brīnuma ir jāmaina software vai hardware?

#222403
Andress
Participant

Cik noprotu – abi 🙂

#222404
Crow
Participant

Var dzīt naglas sienā ar mikroskopu… var paņemt āmuru. Ek, kā tur bija?! 🙂

#222405
ruukjis
Participant

Creep wrote:

Crow: ko tad tu, peles ar wi-fi darbināsi?

P.S. Esmu kautko palaidis garām? Pirmā dzirdēšana jau par tādu BT 3, kur nu vēl 4. versiju…

Labrīt, piemēram, Logitech lielākā daļa žurķu un klavieru darbojas ar Wireless, nevis zilzobi.

#222406
Andress
Participant

ruukijs, baterijas darbibas laiks? 🙂

#222407
ruukjis
Participant

Pag, pag, par to negāja runa. Ja cilvēks par tehnoloģiju izsakās tā it kā tā būtu zinātniskā fantastika, tad es tikai norādīju, ka tas nav nekas jauns, turklāt gana izplatīts pasākums.

Bet ja nu tevi tik ļoti interesē, tad viens AA Duraciņš manu žurķi darbina ~pusgadu. Es nezinu vai tas ir daudz vai maz – man nav nevienas BT peles ar ko salīdzināt. 😉

P.S.

Ja godīgi man vispār ir šausmīga alerģija pret zilajiem zobiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā