BOOT.LV atkal down

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic BOOT.LV atkal down

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151049
    buipisLV
    Participant

    Forbidden

    You don’t have permission to access / on this server.

    Apache/2.2.9 (Debian) DAV/2 SVN/1.5.1 PHP/5.2.6-1+lenny8 with Suhosin-Patch mod_ruby/1.2.6 Ruby/1.8.7(2008-08-11) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at boot.lv Port 80

    Gribētos uzzināt, kas tad noticis?

    #233515
    Angel
    Participant

    Tagad vispār baltu lapu man atver

    #233516
    samurajs
    Participant

    Labi, ka atgādinājāt man, ka tāda lapa vispār pastāv 😀

    #233517
    Stat1CX
    Participant

    Manā skatījumā tā lapele jau sen ir mirusi, nekas vairāk par reklām rakstiem un dzeltenas preses cienīgu drazu tur jau sen nav atrodams.

    #233518
    Wuu
    Participant

    Stat1CX wrote:

    nekas vairāk par reklām tur jau sen nav atrodams.


    Nu beidz, ir arī gizmodo tulkoti raksti 🙂

    #233519
    Kon
    Participant

    Topik Gavno Aftar ****!

    #233520
    Kefīrs
    Participant

    Pats arī tur neesmu bijis kādu laiku. Laikam jau viss viņiem iet uz leju. 😀

    #233521
    D0m
    Participant

    Es tur vispaar neeju,lapas dizains un saturs galigi garaam! 🙂

    PS. Forums iet un zabaks dot lv/index.php ari iet!!!

    Code:


    kļūda £1: Nevaru pieslēgties datubāzes serverim
    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/boot.lv/public_html/htdocs/foruma_temas.php on line 21

    #233522
    nevertell
    Participant

    Vienīgais kas intresēja bij foruma virtuves sadaļa. Un es aiz garlaicības parasti gāju krānu staipīt, di**damies kurš komplekts labāks, iekš h/w foruma.

    #233523
    Element
    Participant

    Varbuut pati lapa tur ir kaka, tachu boot forums ir daudz augstaakaa liimenii neka sheit. Piedodiet un atvainojiet mani…. :lala:

    #233524
    Foxsk8
    Participant

    Element: Viss jau var būt, ja salīdzinam abu portālu pastāvēšanas laikus, notepad vs boot.

    #233525
    Aldis
    Participant

    boot forums bij vēl tad, kad tādi kā mēs ar foxi iespējams vēl HTML apguvām! 😀 Laiki mainās.. 🙂

    Forumā bildes kuras ievietotas nevar atvērt, kautkā vienu topiku tur tieši vajadzēja “zābakā” aplūrēt.. 🙂

    #233526
    reGative
    Participant

    interesantākais, ka tagad boot.lv strādā, tikai izvēlnē vairs nav pieejamas sadaļas Tehnika, Spēles, un kas tur tik vēl nebija. 😀 😀 😀 var būt portāls gatavojās skaistam koka zārkam? 😀

    #233527
    Jaunzems
    Participant

    reGative wrote:

    interesantākais, ka tagad boot.lv strādā, tikai izvēlnē vairs nav pieejamas sadaļas Tehnika, Spēles, un kas tur tik vēl nebija. 😀 😀 😀 var būt portāls gatavojās skaistam koka zārkam? 😀


    man liekas, ka viņi paņēma nelielu maintenance – tās daļas bija apendicīti, astes kauli

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā