BSA trako Krievijā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas BSA trako Krievijā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146719
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080326083057648.jpg[/imgl]Pēc BSA (Business Software Alliance) iniciatīvas krimināli sodīts kāds 28 g.v. Omskas pilsētas individuālais komersants, kurš savā datorveikaliņā pārdevis datoru ar nelegālu Windows (pēdējais uzstādīts pēc klienta lūguma). Pie tam pierādīts, ka 2007. gada jūlijā pārdoti vēl vairāki tādi.

    Omskas tiesa biznesmeni sodījusi ar 3 mēnešiem cietumā (nosacīti) un 27.000 rubļu (ap 500 Ls) naudas sodu. Par labu kompānijai Microsoft piedzīti vēl 125.000 rubļu jeb 2400 Ls.

    Pagājušajā gadā ar BSA pūlēm par nelegālās programmatūras izplatīšanu Krievijā taisīti 85 notiesājoši spriedumi. Lai izvairītos no tiesas, firmas kā “mierizlīgumu” pārskaitījušas tai 2.6 milj. USD.

    Avots: https://www.cnews.ru/news/top/index.shtml?2008/03/25/293679

    #177257
    QueenZ
    Participant

    Nu bet kur praats veikalaa komplekteet ar nelagaalu windowsu.. 😀 Taisni jaabriinaas kur tik miiksts sods vel. Un kaads iisti bija tas klientu luugums? uzstaadiit legaalu vai nelegaalu windowsu? 😀

    #177258
    samurajs
    Participant

    Protams, ka nelegālu prasīja – lai lētāk! Zinu arī tepat vairākus veikalus, kur stellē PC un uzliks jebkuru nelegālo softu, ja prasīsi!

    #177259
    JakeGreen
    Participant

    Zinu tepat Valmierā veikalus, kur bez prasīšanas Tev uzliks nelegālu Windows un visu pārējo, ka nebūs ko redzēt.

    Tā kā ne par ko nebrīnos.

    #177260
    QueenZ
    Participant

    JakeGreen wrote:

    Zinu tepat Valmierā veikalus, kur bez prasīšanas Tev uzliks nelegālu Windows un visu pārējo, ka nebūs ko redzēt.

    Tā kā ne par ko nebrīnos.

    Un ja nu klients negrib nelegaalu, vai tad vins nevar tiesaa paardeveeju shaadaa gadiijumaa iesuudzeet?

    #177261
    afigel
    Participant

    parasti jau tiek izskaidrots ka legaals maksaaa x-reizes nelegaals.

    #177262
    QueenZ
    Participant

    afigel wrote:

    parasti jau tiek izskaidrots ka legaals maksaaa x-reizes nelegaals.

    Protams, bet par shaadu piedaavaajumu jau vien vareetu tiesaa iesuudzeet.. nu amerikaa noteitki 😀

    #177263
    Foxsk8
    Participant

    Īstenībā, ja klientam uzliek nelegālu softu, par to iepriekš viņu nebrīdinot, tad bodīdi var labi paņemt uz auss.

    Tātad liepāja, kur tu vari dabot visu ko tev vajag:

    Arcus

    Anna

    Plus vēl visād privātie halturšņiki.

    Vēl nesen pa Bez-Tabu rādīja sižetu, ka vienu čali noķeruši, kas licis nelegālo softu klientiem. Ja atradīšu kaut kur, iemetīšu video.

    #177264
    Sid
    Participant

    JakeGreen wrote:

    Zinu tepat Valmierā veikalus, kur bez prasīšanas Tev uzliks nelegālu Windows un visu pārējo, ka nebūs ko redzēt.

    Tā kā ne par ko nebrīnos.

    mhh, senāk kaimiņš vēl tajā *vienā* veicī par 5ls tika pie nelegālas windas 😉

    #177265
    QueenZ
    Participant

    5Ls par nelegaalu windu? Es vispaar neredzu iemeslu maxaat kaut ko par kaut ko nelegaalu.. 😀 Ir tachu vienkaarshaak pasahm novilkt un uzlikt, ne? 😀

    #177266
    Sid
    Participant

    Tolaik tas tā nenotika, cd-writers tolaik vēl bija ekstra.. 😀

    #177267
    karnaiss
    Participant

    nu nez, ja es noperku disku ar windu un es sev ieladeju un ieladeju draugam no ta pasa diska un abi ar vienu licenzi, es jau skaitos noziedznieks??Tad jau es skaitos noziedznieks ja es novelku softu un ari vina key, tad ari skaitos noziedznieks?Loti godigi 😀 Gribetu lai latvija ir tada kaa piratebay plano savu valsti, padomaa viss skaitas legaali, un ja jau grib apkarot piratismu, tad viniem jaliek lielaka dala datorlietotaju cietumaa??

    #177268
    drunk_lizard
    Participant

    karnaiss, tu esi muljkis….

    taa ir aksioma

    #177269
    karnaiss
    Participant

    par kuru tiesi teikumu tu izsakies?

    #177270
    QueenZ
    Participant

    Es tachu teicu, ka d_l shodien ko sapiipeejies.. 😀

    Noteikti, ka vins domaaja sho postu..

    https://notepad.lv/viewtopic.php?p=15418#15418

    #177271
    samurajs
    Participant

    karnaiss wrote:

    nu nez, ja es noperku disku ar windu un es sev ieladeju un ieladeju draugam no ta pasa diska un abi ar vienu licenzi, es jau skaitos noziedznieks??

    Ja tu paņem veikalā 2 biezpiena sieriņus, par vienu pie kases samaksā, bet otru iebāz kabatā pa kluso – tu esi vai neesi zaglis?

    Tāpat ar Windows – 1 CD-key tev legāli derīgs tikai 1 datoram, lai arī uzlikt no tā diska var kaut uz tūkstoti. Visas pārējās kopijas izņemot pirmo skaitās zagtas.

    #177272
    QueenZ
    Participant

    Skaitās zagtas, bet kā reāli var noteikt vai tev ir legaala vai nelegaala kopija..?

    Un kad man ir jaapaarinstallee wins man atkal sanaak pirkt jaunu cd? :ooo:

    #177273
    samurajs
    Participant

    1 dators = 1 CD-key (vari kaut 10 reizes pārinstalēt).

    Legāls/nelegāls? Priekš tam ir WGA fīča…

    #177274
    QueenZ
    Participant

    Bet vai tad Windows Genuine Advantage nedarbojas onlinaa? Un ja cilveekam nav interneta..?

    Nevaru iedomaaties vispaar citas metodes kaa atpaziit vai tas ir legaals vai nelegaals wins.. un wga jau ir tikai vistai, ne..?

    #177275
    JakeGreen
    Participant

    QueenZ, spriežot pēc “gudrajiem” Taviem secinājumiem, Tavam parakstam būtu jābūt – Proud to be an idiot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā