Budžeta ”dzelži”: Acme MS-07

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Budžeta ”dzelži”: Acme MS-07

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257291
    web33
    Participant

    Wuu

    Pa 10Ls Tu vari tikai ķīnas padjobku nopirkt !

    #257292
    Wuu
    Participant

    web33 wrote:

    Wuu

    Pa 10Ls Tu vari tikai ķīnas padjobku nopirkt !


    Man varbūt vel tev iemācīt kā ebayā iepirkties? Cic būdā!

    #257293
    brikas
    Participant

    Nu nu- nopērc man ebaijā pa 10Ls, kaut vai 20Ls, Logitech MX Performance 😀 iedošu 5Ls par pakalpojumu! 😉

    #257294
    Wuu
    Participant

    brikas wrote:

    Nu nu- nopērc man ebaijā pa 10Ls, kaut vai 20Ls, Logitech MX Performance 😀 iedošu 5Ls par pakalpojumu! 😉


    Kāda man daļa gar tavām iegribām? 😀 Cic būdā slavik!

    #257295
    Athlons
    Participant

    kāda, gan vēl tur “padjobka”?… pēc datašita spriežot, vis īstākā razer salmosa korea pro-gaming edition… [img]https://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/yahoo.gif[/img]

    par acme vs verbatim… neesmu manījis, ka acme matricas (10x bundle) būtu īpaši lētāka par tāda paša iepakojuma verbatim azo… ja vajag ko lētāku, paņemu tdk… kaut gan bieži arī nesanāk kaut ko rakstīt diskos…

    #257296
    brikas
    Participant

    Wuu wrote:

    brikas wrote:

    Nu nu- nopērc man ebaijā pa 10Ls, kaut vai 20Ls, Logitech MX Performance 😀 iedošu 5Ls par pakalpojumu! 😉


    Kāda man daļa gar tavām iegribām? 😀 Cic būdā slavik!

    Nu ko tad te sprēgā ar savu ebay? Neko normālu pa 10Ls arī nevar nopirkt, tā ka- sēdi būdā pats!

    #257297
    Wuu
    Participant

    brikas wrote:

    Wuu wrote:

    brikas wrote:

    Nu nu- nopērc man ebaijā pa 10Ls, kaut vai 20Ls, Logitech MX Performance 😀 iedošu 5Ls par pakalpojumu! 😉


    Kāda man daļa gar tavām iegribām? 😀 Cic būdā slavik!

    Nu ko tad te sprēgā ar savu ebay? Neko normālu pa 10Ls arī nevar nopirkt, tā ka- sēdi būdā pats!


    Nu ja nemāki tās ir tavas problēmas, es nopirku :>

    #257298
    aoma
    Participant

    Uzrakstīts neslikti 🙂

    Te jau pamazām izvēršas staipīšanās ar pelītēm tad nu mana ar 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/2zsxkfebd90rj18qnraj_thumb.jpg[/img]

    Pirms pusotra gada nopirku šādu apacieri par 12 Ls. Precīza, viegla, labi guļ saujā, lādējamās bačurkas tur apm. 3-4 mēnešus, atkarībā no slodzes. Pirms tam bija kaut kāda bezvadu Logitech žurka, tā gan bija nesamērīgi dārgs mēsls.

    #257299
    Arcis
    Participant

    Nu ja reiz iet runa par lētā gala datorpelēm, tad no pirmā datora kas ir kādus gadus jau 7 atpakaļ iegādāta maximā par kādiem 3 latiem, ja nemaldos Trust Ami Mouse 250S Cordless infrasarkanā pele ar bumbiņu, par ko vēl šodien čomi brīnās kur es tādu esmu rāvis 😀

    [img]https://medien.markt.de/bilder/2010/10/28/19/76ae3f59/medium_image/0/trust_ami_mouse_250s_cordless.jpg[/img]

    Bet nu fakts tāds, ka pele kalpo vēl šodien un divas AAA-tipa lādējamās baterijas tur tos pašus 3 mēnešus. Tā kā ja prasības nav nekādas lielās, pele kalpo tīri labi. 🙂 Vienīgi niķis ir tāds, ka ja pienāk tas brīdis kad baterijas nosēžas, pele momentāli uzreiz sāk bremzēt un vilkties. Tā kā tas man nepatīk kad nevar īsti paredzēt kad tā pele apstāsies un būs jālādē baterijas. Taču kā lētā gala produktam tiešām arī nav nekādas vainas.

    Un uzskatu, ka personīgi es priekš savām vajadzībām kurām izmantoju datoru nekad neizdotu kādus 30 un vairāk latus par datorpeli vien. :p

    #257300
    web33
    Participant

    Wuu

    To ka Tu nopirki pa 10Ls to mēs zinām,bet Tu pat pats nezini ko Tu nopirki .

    100% saku Tā nav orģinālā

    Tu vispār zini kā ebay pārdevēja konts strādā ? No tiem 10ls ,10-30% aizgāja ebay ,tas atkarīgā viņa bija izsolē vai tirgošanā

    + pārdevējs sev varku arī grib,tad padomā reāli,cik tā pele maksāja ????

    Noskaiti ebay nodokli

    Pārdevēja varku

    Nedod, Dievs tu viņam kkādos paundos vai austrālijas dolāros pārskitīsi PAYPAL par konvertāciju vēl noraus !!!!

    + Pasta uz Lv ,un uz Lv ir viss dārgākais pasts pasaulē !!

    Un peles vērtība = PADJOBKA

    Nju tad,ko Tu nopirki ????

    Sory par kļūdām no tetra drukāju

    #257301
    Wuu
    Participant

    web33 man vienalga ko tur filozofe, nac pie manis un paskaties, ja tev ta skauz :> Pie reizes pa 10Ls iemacisu ka ebay iepirkties.

    #257302
    web33
    Participant

    Wuu

    Redz negribi atzīt savu kļūdu jo kauns tagad ne 🙂

    iespītējies,kā āzis un visim tik stāsta,ka nemāk neviens iepirkties ebay

    Ok ok mierini sevi tālāk …

    #257303
    Wuu
    Participant

    web33 wrote:

    Wuu

    Redz negribi atzīt savu kļūdu jo kauns tagad ne 🙂

    iespītējies,kā āzis un visim tik stāsta,ka nemāk neviens iepirkties ebay

    Ok ok mierini sevi tālāk …


    Tuneli, saksim ar to ka padjopkas precem par kuru eksistenci zin 1 cilveks no 100.000 neviens netaisa, taisa precem kuras ir pieprasitas miljonos, visadiem iphon loriniem, telefonu maciniem, konsulu kontrolieriem utt.. Vai ari precem kuras veidotas no plastmasas un tiek stansetas miljonos dienas laika. Neviens netaisis 1 peli un pectam tirgos ebaja par 21$.

    Pele kuru es iegadajos ir 2008. gada modelis, smagi novecojis un lielos skaitos nav pieejama. Ar ebay pirksanu nodarbojos aktivi nu jau pusotru gadu, sobrid gaidu 3 preces. Tici man esmu aplauzies uz padjobkam, zinu ka ta lieta notiek.

    Pietam pele atnaca normala iepakojuma, nevis kaut kada plastamas kuru tik ar ugunsmeteju var ataisit. Ar specefisku gumijas rinkiti iepakojumu vareja gan ataisit, gan aiztaisit. Un nemaz nerunasim par tipisko razer pamacibu “ka pareizi lietot peli” :>

    #257304
    web33
    Participant

    Wuu

    Nē nu forši ja viens no lētākajiem razer peles paliknis tipa orģinālais maksā 15$ +/- un pati pele 21$ ideāli

    Ķīniets lai 1$ nopelnītu ir gatavs uz visu , un arī tās ķīnas pagrīdas ražotnes ir dažādas ar dažādām preču kvalitātēm,viens tev uztaisīs kopiju 1:1,ka pat ekspertam būs grūti pateikt orģināls vai kopija,otrs uztaisīs tādu peli,ka paņemot rokās izjuks .

    Nu,bet visi ķīnas ražotāji tak nevar taisīt tikai iphone telefona kopijas …. katrs ar kko citu nodarbojās.

    Laimīgu Jauno 2011. gadu .

    #257305
    izredzētais
    Participant

    interesanta pieeja .. lēto dzelžu apskats. nekur citur neko tādu neesmu manījis, labprāt arī turpmāk šādus rakstiņ us palasītu.. 🙂

    #257306
    zivs
    Participant

    Kādreiz arī baigi svarīgi bija pirkt brenda peles, kas domātas tieši geimeriem, un tad domāt un justies, ka mani gaming skilli aug griezdamies, bet tas ar laiku pārgāja – tagad vispār dzīvoju (kamēr biju Latvijā) ar standarta 2ls HP peli un nejūtu nekādu vajazību pēc kā labāka (labi, MX518 funkcionalitāte nedauz pietrūkst).

    Katrā ziņā, pašam ir izveidojies priekšstatss par lielajiem brendiem tāds, ka ergonomiski visjaukākās/ērtākās ir logitech un A4Tech peles, savukārt Razer ir kaut kādu kroplu plaukstu īpašniekiem (simetriskas peles ir IMHO vienkārši tizluma kalngals, jo īpaši Razer izpildījumā) un atstāj iespaidu, ka viņas visas “šūpojas”, tas ir, nav stabilas uz jebkādiem paliktņiem vai virsmām.

    Par rakstu runājot, tēma ir interesanta un vērtīga, tikai neticu, ka Zobrats tagad tā ņems un tērēs savas naudas, lai tikai priecētu mūs ar rakstiem par budžeta dzelžiem …

    #257307
    Nonmod
    Participant

    Lol, man ir tā sudrabainā acme. 😀

    #257308
    Wuu
    Participant

    zivs wrote:

    Kādreiz arī baigi svarīgi bija pirkt brenda peles, kas domātas tieši geimeriem, un tad domāt un justies, ka mani gaming skilli aug griezdamies, bet tas ar laiku pārgāja – tagad vispār dzīvoju (kamēr biju Latvijā) ar standarta 2ls HP peli un nejūtu nekādu vajazību pēc kā labāka (labi, MX518 funkcionalitāte nedauz pietrūkst).


    Viss atkarigs no ta kadas speles tu spele un cik liela precizitate/atrums nepieciesams. Pagajuso logitech pa 15ls, pat salidzinat nevar ar razer. Un par cik ertas ir peles, varam stipri pastrideties. Imho ir peles kas domatas lai visu plaukstu virsu liktu un ir peles kas domatas turet ar 3 pirkstiem. Un ja parej pec ilgus gadus trenina uz otru pusi, varetu ta but, ka teflona apaksa ir parak slidena :>

    #257309
    Mad182
    Participant

    https://signe.lv/index.php?l=lat&s=product&id=137672

    Lietoju šo kādu laiku. Ļoti patīk, negribu vairs nekādus kosmiska paskata klučus.

    #257310
    Evers
    Participant

    Par savu Logitech RX1000 ar galīgi nevaru sūdzēties.

    Bet nav sanācis izmēģināt neko ar teflona apakšām, īpaši pielāgotām formām (lētas kroplības neskaitās), ērtu materiālu virsmām un papildfīčām. Iespējams, uzreiz sakārotu kautko lepnāku.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā