Budžeta ”dzelži”: Acme MS-07

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Budžeta ”dzelži”: Acme MS-07

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257311
    Loading
    Participant

    Š ādu pašu, tikai bezvadu peli lietoju. Patīk.

    #257312
    brikas
    Participant

    zivs wrote:


    Par rakstu runājot, tēma ir interesanta un vērtīga, tikai neticu, ka Zobrats tagad tā ņems un tērēs savas naudas, lai tikai priecētu mūs ar rakstiem par budžeta dzelžiem …

    Tāpēc jādod iespēja citiem autoriem pievienot savus apskatus, par visdažādāko tehniku, jo viens jau tāpat nekad visu nevarēs aplūkot, bet te atkal vērojama tendence, ka pārāk maz no malas citi ko iesniedz.

    #257313
    Brutto
    Participant

    Man ar kaut kāds Acme-s lētucis. Alumīnija krāsa nodilusi korpusam, bet citādāk ne vainas.

    #257314
    soniC-
    Participant

    Man nav uzticības Acme komponentēm, tehnoloģijām u.c. lietām, nemācēšu teikt kapēc, bet raksts bija ļoti labs, cepuri nost.

    Pats lietoju A4Tech X-748K peli, kas, manuprāt, ir ļoti labs variants priekš savas cenas.

    Specifikācijas:

  • Orģinālnosaukums –
    A4 Tech X-748K Oscar Game Mouse Black

    Type – Optical, USB

    Colour – Black

    Resolution – 3200 DPI (100 – 3200 DPI, tos ir iespējams mainīt caur programmu, bet iestādītie 6 režīmi ir šādi: 600, 800, 1200, 1600, 2400, 3200.)

    HZ – 1000

  • Š īs peles cena ir tikai 12 latviešu lati.

    Ļoti liels pluss šai pelei ir tāds, ka tās virsma nav no plastmasa, bet gan no neslidoša, raupja materiāla. Peles sānos ir rievains, gumijots materiāls, lai pele neslidētu ārā no rokām. Kopā pelei ir 7 pogas. Pelei vēl nāk līdzā svini svara palielināšanai, tie kopā ir 7 un ir iespējams palielināt svaru par 18gramiem. Un tagad pāris bildes.

    [img]https://fixer.com.ua/images/product/186/185590_0.jpg[/img]

    [img]https://www.nix.ru/autocatalog/mouse_a4/79574_2258_draft_large.jpg[/img]

#257315
Zobrats
Participant

soniC- wrote:

Man nav uzticības Acme komponentēm, tehnoloģijām u.c. lietām, nemācēšu teikt kapēc, bet raksts bija ļoti labs, cepuri nost.

Pats lietoju A4Tech X-748K peli, kas, manuprāt, ir ļoti labs variants priekš savas cenas.

Specifikācijas:

  • Orģinālnosaukums –
    A4 Tech X-748K Oscar Game Mouse Black

    Type – Optical, USB

    Colour – Black

    Resolution – 3200 DPI (100 – 3200 DPI, tos ir iespējams mainīt caur programmu, bet iestādītie 6 režīmi ir šādi: 600, 800, 1200, 1600, 2400, 3200.)

    HZ – 1000

  • Š īs peles cena ir tikai 12 latviešu lati.

    Pele jau izskatās diez gan laba. Skatoties uz to aparātu, sāku domāt, vai A4 Tech produkciju ārpus i-neta veikaliem var dabūt. Protams, tie nebūt nav sliktātki (bieži vien sanāk lētāk) par saviem fiziskajiem ”brāļiem”, bet man kaut kā patīk elektroniku pirms pirkšanas ieraudzīt, apostīt u.t.t.

    #257316
    delta128
    Participant

    A4tech parasti ir apskatāms un nopērkams 636 veikalos, kas ir diezgan daudzviet Rīgā.

    #257317
    soniC-
    Participant

    Zobrats wrote:

    soniC- wrote:

    Man nav uzticības Acme komponentēm, tehnoloģijām u.c. lietām, nemācēšu teikt kapēc, bet raksts bija ļoti labs, cepuri nost.

    Pats lietoju A4Tech X-748K peli, kas, manuprāt, ir ļoti labs variants priekš savas cenas.

    Specifikācijas:

  • Orģinālnosaukums –
    A4 Tech X-748K Oscar Game Mouse Black

    Type – Optical, USB

    Colour – Black

    Resolution – 3200 DPI (100 – 3200 DPI, tos ir iespējams mainīt caur programmu, bet iestādītie 6 režīmi ir šādi: 600, 800, 1200, 1600, 2400, 3200.)

    HZ – 1000

  • Š īs peles cena ir tikai 12 latviešu lati.

    Pele jau izskatās diez gan laba. Skatoties uz to aparātu, sāku domāt, vai A4 Tech produkciju ārpus i-neta veikaliem var dabūt. Protams, tie nebūt nav sliktātki (bieži vien sanāk lētāk) par saviem fiziskajiem ”brāļiem”, bet man kaut kā patīk elektroniku pirms pirkšanas ieraudzīt, apostīt u.t.t.

    Es nāku no Kuldīgas, kur daudz IT veikalu nav, tapēc domāju, ka vienīgā iespēja būs to pasūtīt, bet atceros par veikalu “PC Konsultants”, un tur gan dabuju to apostīt, gan aptausīt. Domāju, ka Rīgā vai no kurienes Tu nāc ir jabūt kādam veikalam, kur šī pele būs atrodama, ja ne šī, tad kāds cits modelis, kuri nav nemaz pamanāmi sliktāki par šo DPI, kvalitātes un izskata ziņā.

    Un jā, esmu dzirdējis, ka šīs A4Tech X sērijas peles, kalpojot godam pat 5, 6 un vairāk gadus, tapēc uzticos A4Tech ievadierīcēm, t.i. datorpelēm un klaviatūrām. A4Tech šajās divu tipu ievadierīcēs ļoti labi orientējās, cepuri nost tā dizaineriem un pilveidotājiem.

    #257318
    brikas
    Participant

    Kaa var 5-6 gadus nodzivot ar vienu grauzeju?! 😀 Man vesela kolekcija jau majas, atri apnik viena 😀

    #257319
    Zobrats
    Participant

    Nedaudz offtopic jautājums no manas puses, uzraku sev šādu potenciālo peli https://aio.lv/lv/pc-components/mouses/trust-gxt14-gaming-mouse/

    Ir kādam pieredze ar šo peli/trust brendu?

    #257320
    Wuu
    Participant

    Zobrats wrote:

    Ir kādam pieredze ar šo peli/trust brendu?


    Nopirku portatīvajam Trust peli, īstenība nebija ne vainas, pat diezgan laba. Tik pēc gada vads nosprāga.

    LInk: razer :>

    #257321
    dzhonsons
    Participant

    Evers wrote:

    Par savu Logitech RX1000 ar galīgi nevaru sūdzēties.


    Tāda pati lietošanā. Problēmu nav.

    Atvilktnē mētājas A4Tech X6-10D Glaser. Nokalpoja gadus 4-5. Rullītis nespiežas – slinkums jaukt ārā. Bet kopumā ļoti patika.

    Krutās firmu peles nevelk pirkt.

    #257322
    Kon
    Participant

    Spēju atminēties tikai divas peles, a4tech x7, kura ātri apnika un kkāda lodžitek pele, viena no lētākajām (ar plakano purnu, nevis neērto apaļo), abas v robočem sostajanie neskatoties uz pamatīgo lietošanas ilgumu.

    #257323
    taft
    Participant

    Personīgi lietoju maxima pirktas austiņas pa 1.99 (ls), kuras 3 gadus nokalpoja bez problēmām, vienīgi pirms nedēļas sabojājās mikrofons, bet noteikti nākamas arī būs acmes!

    [img]https://www.jpmccom.net/store/images/mou_sbf90_bg.jpg[/img]

    šo peli lietoju 8 gadus, tagad iesācies 9 gads, un bez problēmām, pret citu nevēlos mainīt, labākas par šo nav, sliktāka kā bija sākumā nav palikusi!

    #257324
    delta128
    Participant

    taft, kad reiz pamēģināsi kvalitatīvas austiņas (gan nēsāšanas, gan skaņas ziņā), tad acme izvēlēsies vairs galējā gadījumā 😛 Ilgi kalpo – jā, bet neērtas un skaņa draņķīga.

    #257325
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Prieks, ka arī ACMEi ir kaut kas labs 🙂 Kaut arī esmu daudz lietojis viņu CD/DVD matricas – man brāķis nav trāpījies.


    Samurajs, peļu tehnoloģija ir attīstījusies pietiekami tālu, lai jebkura optiskā pele būtu ciešama. Tāpēc arī šis raksts ir muļķīgs.

    Personīgi lietoju kaut ko līdzīgu – trust, ko par 4 mārciņām pirku morisonā. Iztikt var. Vēl jau man ir turpat pa cēneri pirkts Labtec bezvadu peles un klavas tandēms, vienu laiku to lietoju, bet tad atčaknījos, no kurienes man rodas mistiski sistēmu gļuki – uz win pēc kāda laika exploreris nokārās un to vajadzēja restartēt, kā arī VLC pelei neklausīja, uz linukša ne tikai rīkjosla nereaģēja, bet pele un klava varēja piesaistīties kādai konkrētai progai – kā vienreiz gadījās – pele darbojās tikai ar operu, klava toties kontrolēja kaut kur dziļā apakšā nomestu xmms 😀 , atvienojot to būšanu nost, problēmas pazuda.

    P.N. Tofika autor, ja tev tā pele liekas laba, tad tu esi punduris 😀 Vienīgā pele, ko līdz šim esmu varējis saukt par ērtu, bija pirms hvz cik gadiem LDC pa piecīti pirkta sweex optiskā pele – ļoti liela un viegla. Diemžēl pēc gada tā paņēma un nosprāga 🙁

    #257326
    Zobrats
    Participant

    msh wrote:

    samurajs wrote:

    Prieks, ka arī ACMEi ir kaut kas labs 🙂 Kaut arī esmu daudz lietojis viņu CD/DVD matricas – man brāķis nav trāpījies.


    Samurajs, peļu tehnoloģija ir attīstījusies pietiekami tālu, lai jebkura optiskā pele būtu ciešama. Tāpēc arī šis raksts ir muļķīgs.

    Personīgi lietoju kaut ko līdzīgu – trust, ko par 4 mārciņām pirku morisonā. Iztikt var. Vēl jau man ir turpat pa cēneri pirkts Labtec bezvadu peles un klavas tandēms, vienu laiku to lietoju, bet tad atčaknījos, no kurienes man rodas mistiski sistēmu gļuki – uz win pēc kāda laika exploreris nokārās un to vajadzēja restartēt, kā arī VLC pelei neklausīja, uz linukša ne tikai rīkjosla nereaģēja, bet pele un klava varēja piesaistīties kādai konkrētai progai – kā vienreiz gadījās – pele darbojās tikai ar operu, klava toties kontrolēja kaut kur dziļā apakšā nomestu xmms 😀 , atvienojot to būšanu nost, problēmas pazuda.

    P.N. Tofika autor, ja tev tā pele liekas laba, tad tu esi punduris 😀 Vienīgā pele, ko līdz šim esmu varējis saukt par ērtu, bija pirms hvz cik gadiem LDC pa piecīti pirkta sweex optiskā pele – ļoti liela un viegla. Diemžēl pēc gada tā paņēma un nosprāga 🙁


    a) Kāds sakars pundurībai ar maniem uzskatiem par datora aksesuāru ērtumu 😀 ? b) Kas tavuprāt ir tik slikts manis apskatītajā pelē?

    #257327
    msh
    Participant

    a) Peles ērtumu nosaka individuāli lielumi

    b) Slikta tur nekā nav, vienkārši bezjēdzīgs raksts 🙂

    #257328
    Zobrats
    Participant

    msh wrote:

    a) Peles ērtumu nosaka individuāli lielumi

    b) Slikta tur nekā nav, vienkārši bezjēdzīgs raksts 🙂


    Nu, kamēr cilvēkiem ir interesanti lasīt (ko pierāda iepriekšējie komentāri), rakstam ir jēga. Protams, tas nesniedz universālu apgaismību par kaut ko ļoti svarīgu. Bet varu saprast tavu viedokli, tāpēc nemēģināšu īpaši attaisnoties. Pundura arguments gan man vēl nav saprotams. Drīzāk jau peles ērtumu nosaka indviduālās cilvēka izjūtas – kas vienam ērts, citam neērts un tur nav saistības ar roku lielumu. Protams, tad varētu teikt, ka jebkurš apskats, kurā tiek izteikts viedoklis, ir bezjēdzīgs, jo katra cilvēka vērtību skalas (ērts – neērts, skaists – neglīts) atšķiras, bet es te jau sāku līst filosofu teritorijā.

    #257329
    aoma
    Participant

    Pēc komentāru daudzuma spriežot, tēma neliekas nevienu neinteresējoša :lala:

    Ar pelēm ir līdzīgi kā ar smēķēšanu – cits cigareti tur smalki atstieptos 2 pirkstos, cits slēpj benčiku saujā, vēl kādam pīpošana bez munštuka liekas neiespējama 😀

    Pašam ķepa ar nav nekāda mazā, bet neciešu lielas peles, patīk turēt to grauzēju tikai ar pirkstu galiem, tātad tā nedrīkst būt smaga, un tam nav nekāda sakara ar auguma izmēriem.

    #257330
    Bekons ar olām
    Participant

    Autor, notestē tādu pašu bezvadu pelēnu. Izskatās tieši tāpat. Kādu laiku biju lietojis, nesūdzos.

    Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
    • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
    Jaunākais portālā