Budžeta pārlūkprogramma

Sākumlapa Forumi Software Windows Budžeta pārlūkprogramma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147804
    deivs001
    Participant

    Laba diena.

    Pēdējās dienās nepamet sajūta, ka makā vienkārši ieviesies caurums un nauda no tā krīt ārā. Tad nu ienāca prātā vai ir kāda programma, kas varētu pildīt mana virtuālā grāmatveža pienākumus. Ar atslēgas vārdiem – budget manager, nekas pieklājīgs netika atrasts. Varbūt kāds lieto kaut ko tādu?

    Ideālākais variants, ja tā samazinātu versiju ir iespēja palaist arī uz Windows Mobile, kā arī ir bezmaksas softs.

    Ieteikumi?

    #187589
    samurajs
    Participant

    Es šodien pret ekonomikas krīzi cīnījos ar restorāna apmeklējumu. Notērēju pusdienām pat mazāk kā plānots. Tātad 2009. gada budžets ir pozitīvs :D:D:D

    Nav jēga no manager programmas, labāk tad ejot ārā no mājas – naudu līdz neņemt! Ja nebūs, tad neiztērēsi! (Nu paņemt kādu latu varbūt)

    #187590
    deivs001
    Participant

    Es jau arī to esmu secinājis, ka ja naudas nav līdz tad tā netērējas 😀

    #187591
    shady
    Participant

    Vajag pašdisciplīnu!

    #187592
    deivs001
    Participant

    Pašdisciplīna šoreiz nebūtu par mazu, bet, kad tiek pirkts tas, ko vajag tik un tā nauda pazūd! Neesmu no tiem, kas atpūšas iepērkoties.

    #187593
    shady
    Participant

    Es zinu cilvēku, kurš exelī ir uztaisījis tabulu ar ikmēneša defaultajiem prikumiem (bez kuriem nevar), tad pārējo naudu (cik nu tā paliek/nepaliek pāri )izlieto kaut kam vairāk…

    Manuprāt, ļoti labs risinājums, jo uzreiz kā sanem algu, tu nopēr vairumā to, ka sbūs tev vajadzīgs visa mēneša garumā, nereti tas ir pat cenas ziņā izdevīgāk (it īpaši ja piemeklē akcijas dienas utt).

    Pārs sekundes sagūglēju ko šādu: https://www.loginor.qc.ca/index_e.html (varbūt noder, ja grib ko modernāku).

    #187594
    Foxsk8
    Participant

    Man piemēram ir tā, visa nauda stāv virtuāli, karti esmu salauzis, vienīgais veids, kā varu tikt klāt pie money, ir aizskaitīt to meičai, līdz ar to, meiča vada visas finanšu lietas, bet ja karte būtu pašam, tad tik pazud uz centru, viens alus, divi, 3, smēķi, paika, utt… savi 10 Ls jau nav. A tā sēdi mājās, pasties internet bankā, a tur lieki 100 Ls stāv. Tas saucās sēdi uz naudas lādes un nīdi, ka naudas nav lai alu iedzertu. 😀 :D. Bet zato sanāk visus rēķinus nomaksāt un normāli izdzīvot.

    #187595
    samurajs
    Participant

    Fox: hehe… atdot naudu sievietei? Labāk ej un pakaries! Š itām tāda fantāzija, ka ļimonu dienā notērēs 😀

    #187596
    shady
    Participant

    Manējā ar zin manas bankas acc….

    #187597
    Wuu
    Participant

    Es savu karti sen atdevu savējai ,kad vajag naudu paprasu un viss 🙂 Manos spēkos nav atdot naudu par rēķiniem… Labāk es to neredzu…

    #187598
    marr
    Participant

    shady, zināt bankas konta nr un būt spējīgai operēt ar Tavu bankas kontu ir divas dažādas lietas. Otrā, starp citu, ir pretlikumīga darbība, palasi privātpersonu konta atvēršanas līgumu, manuprāt, tur būs rakstīts, ka Tu apņemies neizpaust citiem pieejas kodus utml lietas, kā arī būt patiesais konta saimnieks – būt par vienīgo personu, kas šo kontu izmanto. ;.

    #187599
    samurajs
    Participant

    marr: +1

    Ja iedosi draudzenei vēl savu kredītkarti iepirkties veikalā, tad viņai var sanākt pamatīgas ziepes policijā.

    #187600
    shady
    Participant

    Zinu jau zinu, ka nedrīkst, tāpēc vietās, kur to var noķert (iepirkties ar otra karti) – to nedarām. Bet izņemt naudu no bankomāta, ieiet interneta bankā un operēt ar kontu – nu cammon..tā ir kopdzīve – tikai nesakiet, ka pašiem tā nav…

    #187601
    samurajs
    Participant

    Shady: nē, tā nav. Katram sava karte, savs i-bankas konts.

    #187602
    memorex
    Participant

    Man pagaidām pietiek ar acīm un atmiņu. Nekādas programmas nevajag, lai izskatītu vai sanāk alus vai nē 🙂

    #187603
    marr
    Participant

    nē nu ir bijis tā, ka ar karti, uz kuras raktīts meitenes vārds ieeju benzīntankā nopirkt viņai kaut ko -> tā jau pārdevēja nevērība, ka pieļāva. Tehniski tā nedrīkst, tāpat kā dot citiem pieeju savam kontam. Likumam vienalga, ka tā varētu būt kopdzīve, katrs pats parakstījis līgumu kurā apņemas ievērot noteikumus 🙂

    #187604
    Wuu
    Participant

    Tam domāts kartes dublikāts. Tavas kartes kopija tikai ar mīļotās vārdu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā