Budžeta printeris studentam līdz 30ls

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Budžeta printeris studentam līdz 30ls

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152083
    arturs24
    Participant

    Meklēju līdz 30 LS printeri, tākā ierobežoti līdzekļi jo nākas studēt.. SS saitā neuzticos.. Protams galvenais kritejis lai leta kartridzu uzpilde jo cannon vismaz bija dargi.. 😉

    #246684
    WerNeo
    Participant

    Meklē melnbaltu lāzerprinteri. Tāds būs mans ieteikums. Ietaupīsi! Jaunu gan laikam zem 50-70Ls būs grūti atrast, bet tas atmaksāsies.

    #246685
    Jaunzems
    Participant

    +1! Pats lietoju Samsung ML2015, tas gan nāca kā dāvana laptopam, bet 1) ir klusāks 2) ir ekonomiskāks par tintenieku 3) izdrukas ir sausas, nav jāžāvē.

    Pats aparāts iet par 60 latiem, kas atmaksāsies. Bet ir viena problēma – toneris maksā pusi no printera cenas, Es gan to problēmu neesmu izjutis, jo man vēlaizvien skrien komplektācijā iekļautais

    #246686
    gangstalv
    Participant

    Kāpēc kautkas jāžavē?

    #246687
    Jaunzems
    Participant

    davaj, izdrukā kaut ko melnu un nobrauc ar pirkstu pār to!

    #246688
    KristoZ
    Participant

    Jaunzem – “klusāks”??! Salīdzinot ar ko?? Man gan drīzāk šķiet, ka jebkurš cits (jo īpaši – tintes) printeris ir par to klusāks. 😕

    Par printeriem – nu tad ir jāparēķina, cik daudz un ko vajadzēs vairāk drukāt. Tas, protams, atkarīgs no mācību iestādes, kurā studē, ko studē utml…

    Ja pa visu semestri vai pat mācību gadu tikai kādus pāris referātus jāuzraksta, tad jau var arī pietikt, piemēram, ar vienu no lētākajiem HP budžeta klases printeriem; kas, spriežot pēc atsauksmēm, arī nebūt nav tas sliktākais… Bet tad arī tūliņjāskatās, cik lapas tas, ar komplektā nākošo melnās tintes kārtridžu, var izprintēt, kas esot – aptuveni 200 lapas.

    Attiecīgi, ja jauns kārtridžs maksā… pag’, pag’… cik?? ..atradu te tādu nelielu fail HP lapā:

    [img]https://www.bildites.lv/images/qaymxd8ncehftpsobxd_thumb.gif[/img] 😀

    Nu, pats saproti – patiešām lētāk nopirkt jaunu printeri AR visiem kārtridžiem nekā atsevišķi; bet uzpildīšana – vari painteresēties, cik maksā HP 60 vai HP 300 kārtridžu uzpilde, kur nu Tu taisies pildīt…

    Vai otrs variants- pakrāj vēl naudu vai sametieties kopā ar kādu kursa biedru, un nopērciet vienu lāzernieku (sākot no ~45Ls), ja paradzēts vairāk par ~200 lapām drukāt. ;}

    P.S. Te pat ir vēl lētāk..

    P.P.S.

    Ja nemaldos, tad vēl nāksies pasūtīt/nopirkt USB A-B kabeli, (ja pašam nav) jo kaut kādu iemeslu (ES direktīvu?) dēļ, tos nedod līdzi kopā ar printeri.

    #246689
    Evers
    Participant

    https://www.dateks.lv/cenas/11/28181_samsung_ml_1640.php + 1kg pulvera pa ~ 10 Ls, pietiks ļoti ilgam laikam un atmaksāsies, protams atčipo uzreiz pēc printera iegādes.

    #246690
    arturs24
    Participant

    HP galigi garam firma, jau sakot ar portiviem un ta talak… visu spiezh uz orginaliem, konkreti 95% nav uzpildami un kinja dabujami kas nozime HP kartridzs japerk kurs ELKORA maksa 1 ap 25 ls 😀 😀

    man japrinte ir daudz tada veida CANNON, HP neder, der tikai epsons kur var mainit kiniesu krasas pa vienai…

    iegadajos shaja cena labako studentam:D ….. protams skals leni drukaa bet..

    Epson Stylus S21, nieka (25 LS) https://www.elkor.lv/lat/datori/biroja-tehnika/printeri/printeri/epson-epson-stylus-s21.html

    Jo uzpilde ir loti izdeviga https://www.salidzini.lv/search.php?q=epson+s21 (4 krasas pa 1.35 sanak loti izdevigi)

    galvenie plusi kapec sis modelis parpsej citus pat darga gala printerus

    1. Ir 4 krasas atseviski , nav taka CANNON, HP, kur nedalās krasas. JO HP, CANNON iir tikai 2 kartridzi un ja kada krasa beidzas ,tad nestrada viss kartridzs, tatad jamaina un tas maksa ap vismaz 18 ls viens, HP dargak.. reali rekinot 2 menesu darba sanak izmest jau pari 40LS… jamaina viss pietam lielakai dalai HP, CANNON japerk orginalie jo vecos nevar uzpildit. + HP, CANNONS ar laiku sak NEPIENEMT UZPILDITOS, PARADAS GLJUKI PILDISI KAMER KADU JAUKU DIENU TEV PATEIKS IESTIJUMOS NOPERC JAUNU ORGINALU VECO NEATPAZISTAM (MAN TA BIJA AR CANON UZPILDAMO)..

    2. Letie kiniesu kartridzi, un nav cakars ar tinti kad pasam jachakarejas uzpildot.. vecos izmet ara noperc neorginalo 😀 😀 😀

    3. TINTEAS PRINTERI NEVAR TURET ILGAA REZIMA (1 LAPA NEDEJA OBLIGATI) KAD NEKO NEPRINTE, JA TURESI TINTE SAKALSTS UN PIRKSI JAUNU KARTRIDZUS

    #246691
    Jaunzems
    Participant

    cscs, par tām krāsām gan norāvi greizi! Man ir Canon Pihma MP800, un tam var mainīt abas četras krāsas, CMYK

    #246692
    arturs24
    Participant

    jaa bet dargaks 😀

    #246693
    Creep
    Participant

    Manam canonam (IP4500i) ir pieci kārtridži (trīs krāsas, viens mels bildēm un viens melns tekstam), tākā nemaz tik traki nav…

    P.S. Ja nevajadzēs krāsainas bildes, tad ieteiktu paklausīt pārējiem un ņemt samsung lāzernieku…

    #246694
    arturs24
    Participant

    sat tad jau vajadzes

    #246695
    Loading
    Participant

    cscs, hp nav tik slikts kā mālē. Man bija kaut kāds 3200 laikam. deskjet, laikam. Nokalpoja godam 5 gadus, katru nedēļu pa ~10lpp. Uzpildīties nesu “birojiņā” pa 2Ls 😉

    #246696
    WerNeo
    Participant

    cscs. Mūsu lieta – piedāvāt. Tava – atteikties. 🙂 Apdomā, kas Tev ir svarīgāks, dārgas bildes un dārgi krāsaini dokumenti, jeb labs ātrums, lielas čupas melnbaltu tekstu/bilžu par lētu cenu. Kad izdomāsi, izdari pirkumu. Tur firmām jau būs ne tik liela nozīme. 🙂 Neko Tev citu nevaram ieteikt.

    #246697
    Mad182
    Participant

    Es nu jau 2 gadus mājās izmantoju melnbalto lāzernieku un esmu 100% apmierināts. Nevar salīdzināt ar to jebļu, kas iepriekš bija ar biežo tintes kartridžu pildīšanu, aizkalšanu, izsmerētiem tekstiem utt.

    Toneris ir padārgs, bet pēc tam to var uz ilgu laiku aizmirst un drukāt uz pilnu klapi. Bet tas, protams, pēc vajadzībām.

    #246698
    delta128
    Participant

    +1 par lāzernieku. Arī jau vairākus gadus kalpo samsung ML-2010. Par tintes printeriem nevajadzētu aizmirst, ka ilgstoši nedrukājot ir iespēja, ka kārtridžs aizkaltīs un būs jāmaina pat pilns (vismaz kādreiz tā bija, nezinu vai mainījies :P)

    #246699
    nezinitis
    Participant

    Kādu tad printeri beigās nopirki?

    #246700
    Wuu
    Participant

    Man ir tintinieks no Cannon, ja nebūtu krāsu maiņa par velti sen būtu miskastē izlidinājis. Pilnīgs mesls (Nejau kvalitātē, bet krāsu rīšana ir vienkārši smieklīga cena/izdruku daudzums), labprāt vēlētos melnbaltu lāzernieku un neko vairāk.

    #246701
    pats_Toms
    Participant

    Es pats lietoju hp lāzernieku. Printē ātri un kvalitatīvi, un runājot par tiem kārtridžiem piekrītu iepriekš Mad182 rakstītajam. Kamēr printēju melnbaltā redzu tikai plusus.

    #246702
    Sinerta
    Participant

    Esiet uzmanīgi ar lētajiem lāzerprinteriem, ne visiem jaunajiem modeļiem pagaidām ir iespējama toneru uzpilde, taču toneris maksā printera cenā. Kā arī līdzi nākošais printera toneris bieži vien ir demo variants ar resursu ~700 izdrukas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā