Būs PlayStation emulators Android videi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Būs PlayStation emulators Android videi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151360
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_pst_1.jpg[/imgl]Divi izstrādātāji ar nikiem yongzh un ZodTTD, kas specializējas emulatoru jomā, strādā pie PSX emulatora Android videi. Tas strādāšot ātrāk nekā iPhone 3GS emulators. Patreizējā versijā emulators “esot mazliet slābans”, bet arī tad spēļu ātrums tuvojas 60 FPS. Vislabāk jaunums darbosies uz Android 2. Tiklīdz darbi būs pabeigti, Android ierīču lietotājiem pavērsies iespēja spēlēt ļoti daudzas klasiskās spēles.

    Izstrādātāji kā nākošo ņems priekšā emulēt Nintendo-64.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_playstationemulatorfuerandroid1275751678_1.jpg[/img]

    Avots

    #237414
    Wuu
    Participant

    Kā viņi taisās EMULĒTI PS kontrolieri? Neko jēdzīgu uz tāda nevarēs uzspēlēti.

    #237415
    pats_Toms
    Participant

    Arī man izskatās, ka tā visa padarīšana ir diezgan neparocīga. Piemēram, ja es gribētu uzspēlēt veco labo Metal Gear Solid, tad vēl neparocīgāk jau gandrīz vairs nevar. Bet kopumā ideja, manuprāt, ir diezgan sakarīga. Laika kavēšanai der.

    #237416
    Crow
    Participant

    Nekas, nekas. Uztaisīs drīz ķīnieši trubu, kurai būs pogas, preinstalēs šo emulatoru un nosauks par PlayDroid vai DroidStation. Brīdinājums: Uzmanieties, lūdzu, lai kreisais analogais kloķis jums neiesprūst ausī, kad runājat, ok? 😀

    #237417
    nevertell
    Participant

    Nebija jau uz aifona jau kādus divus gauds šitāds pats, nebija…

    #237418
    daGrevis
    Participant

    Vārnis mani sasmīdināja! 😀 😀

    #237419
    Scandal
    Participant

    Gan jau uzbūvēs ar vadu piespraužamu kontrolieri un aidā!

    #237420
    emsiem
    Participant

    Scandal wrote:

    Gan jau uzbūvēs ar vadu piespraužamu kontrolieri un aidā!


    Nem no PS3 pulti, savieno caur bluetooth un kapa vesals :seeker:

    #237421
    Aldis
    Participant

    ZodTTD ir daudzu iPhone programmu autors, darbonis! 🙂 Bet tie emulātori ir kādi ir, pat NES, Snes emulātors bremzē. ehh.. 😛

    #237422
    akms47
    Participant

    😀 Vārna ielika kloķi ausī. 😀

    #237423
    parasts
    Participant

    Tik viegli nav, ka var pieslēgt PS3 bt joistiku, vismaz ne pagaidām. Bet būtu forši, man tieši ir lieks xbox jostiks, kurš, ja nemaldos, arī ir bt.

    #237424
    Creep
    Participant

    Caur zilo zobu pat datoram nevar pieslēgt Dualshock 3 / Sixaxis pultis (vismaz vēl pirms gada nevarēja). Š aubos, ka ko tādu uzveidos uz androīda…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā