Bye Bye Windows XP!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bye Bye Windows XP!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #250760
    root
    Participant

    Jaunzem, vācies taču prom.

    #250761
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Jaunzem, vācies taču prom.


    [spoil][img]https://blogs.pitch.com/plog/fuck-you.jpg[/img]

    Sāpīgi ne?[/spoil]

    Let the flame war begins!

    #250762
    Jaunzems
    Participant

    par komentāra saturu pofig – tā autors ir jaunzems un gribu būt lielāks un krutāks, tādēļ uzdriririsīšu viņam!

    #250763
    Mr.Death
    Participant

    vispaar jau tavs komentaars sjeit bija iisti ne pa kjeksi – es biju domaajis kaa piemeeru, ka uz pusluuznjiem iet arii jaunaas programmas.

    #250764
    liepajnieks
    Participant

    Jaunzems wrote:

    par komentāra saturu pofig – tā autors ir jaunzems un gribu būt lielāks un krutāks, tādēļ uzdriririsīšu viņam!

    bērnudārza līmeņa komentārus būtu laiks aizliegt :warn:

    #250765
    root
    Participant

    Muļķīgi tas tāpēc, ka performanci softam parasti benčo pie pilnas slodzes. Ne atsevišķus tūļus.

    [spoil]Savukārt jaunzems kopš ticis pie sava kontroļ dot eļvē šita kas tikai ļoti attālināti līdzinās ziņu portālam un pa 500km ož pēc deguša silta suņa izkārnijumu maisiņa ir vispār iepleties kā burunduks. Puišelis laikam iedomājies, ka vienas lapeles uzcepšana šamo padara par vienu no interneta virālajiem dizaina elementiem. Diemžēl man tevi jaapbēdina mazais pokemon, tu esi nulle, nekas. Tava eksistence šeit nenes nekādu labumu. Tavai esībai šeit nav vērtības. Tu nespēj loģiski komentēt. Es esmu uber-troll un ņerkstu uz velna paraušanu, bet no maniem tekstiem pacenšoties var izlobīt labi daudz interesantu lietu. Savukārt tavi inteliģences bārstījumi vairāk atgādina opiju sapīpējušos krokodila ar peni smiltīs ievilktos pataloģiski bezvērtīgos domu graudus uz planētas kur nav smilšu. Protams, ākstišanās un ņemšanās ir laba lieta, tā piedod forumam mājīguma atmosfēru, jo neviens absolūti neviens nevēlas atrasties barā akmenī iecirstu seju un spriedelēt par gramatikas policijas cienīgām tēmām. Savukārt tavi un vēl dažu morāli neattīstīto šampinjongalvu vārstījumi bez maz liek pat man nogalināt pāris lampūnu suņus, jo jūsu amorālajam stulbuma un neizglītotības līmenim nav nekādu lokalizētu vai pat kosmisku robežu. Visdrīzāk mēslu plūdus no jūsu rīklēm apturētu tikai absolūta apokalipse un visuma sabrukums. lai gan šaubos vai kāds melnais caurums spētu uzsūkt tādu daudzumu stulbuma. Tādēļ lūdzu, reizi par visām reizēm – jaunzem, pārvācies uz vietu, kur tevi un tavu nožēlojamo eksistenci var ignorēt un dieva dēļ nenāc atpakaļ. Cik var ģenerēt bezjēdzīgus fleimus. [/spoil]

    #250766
    Jaunzems
    Participant

    pēdējo jautājumu pāradresēju uz tevi.

    #250767
    Kon
    Participant

    Someone is suffering from mental disorder.

    #250768
    aoma
    Participant

    Nupat uzliku uz 10 gadu vecas kastes peppermintu, tīri vizuāli pievilcīga manta, ko ātrdarbībā varētu salīdzināt ar tiny xp, tātad izgraizītu windows xp, kam gan, jāsaka, pielietojums ir nesalīdzināmi plašāks. Bet lai tāpēc es viņu par tādu naudu pirktu… Diez vai.

    #250769
    jonjs
    Participant

    Windows XP nav ne vainas, bet tas īpaši nevienu neinteresē. Ar ko gan ir labāks Windows 7 (jautājums tā lietotājiem) bling, bling un izskats, kā arī lielāka resursu rijība (visdzrīzāk pateicoties BLING BLING)?

    Windows XP vēl kādu laiciņu dzīvos, kamēr būs, ne jauni, datori, kuriem būs draiveri priekš Win XP. Nav noslēpums, ka jaunajām mātes platēm draiverus priekš XP neviens vairs neraksta, ja arī raksta, tad drīz tas paies. Un tu varēsi kaut vai sisties ar galvu pret grīdu, bet XP uz jauna datora neuzliksi.

    Protams, ka ir jābūt progresam, bet tomēr … 🙂

    Naudiņa, naudiņa taču ir jāpelna, kam gan ir vajadzīgas lietas, kas strādā 10 un vairāk gadus? Naudu ar tām taču nenopelnīsi.

    Ieteikums, kam patīk bling, bling lieciet Linux ar KDE 4 (un uz augšu) grafisko saskarni.

    Kam naudas daudz, patīk spēlēt spēles vai arī patīk pirātisms kā tāds lietojiet Win 7 🙂

    #250770
    Kon
    Participant

    Man galvenais Windows 7 bonuss lietojot bija tā ērtais un intuitīvais gui, proti, es darbību x w7 vidē varēju paveikt ātrāk kā wxp. Vnk ērtāka OS.

    Ja MS nozagtu vēl pāris lietiņas no gnome, tad man vairs neko nevajadzētu.

    Ja piepildīsies murgi par dzelžu nesavietojamību ar wxp, atd vienmēr wxp varēs emulēt lietojot jebkuru no plaši pazīstamajiem virtualizācijas risinājumiem.

    ne visiem ir vajadzīgs bling bling a.k.a srans 3d kubs kuru pakruķīt 😀

    #250771
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Man galvenais Windows 7 bonuss lietojot bija tā ērtais un intuitīvais gui, proti, es darbību x w7 vidē varēju paveikt ātrāk kā wxp. Vnk ērtāka OS.

    Ja MS nozagtu vēl pāris lietiņas no gnome, tad man vairs neko nevajadzētu.

    Ja piepildīsies murgi par dzelžu nesavietojamību ar wxp, atd vienmēr wxp varēs emulēt lietojot jebkuru no plaši pazīstamajiem virtualizācijas risinājumiem.

    ne visiem ir vajadzīgs bling bling a.k.a srans 3d kubs kuru pakruķīt 😀

    Kubs 🙂 Kubs jā tas laikam (vismaz man) ir tas, kas nav vajadzīgs.

    Linux ar KDE arī bez KUBA ar savu BLING, bling ieliek Win 7 (protams mans subjektīvs viedoklis). Ja ir mācēšana uzspiest pāris pogas un uzlikt ko vairāk par defoltajiem uzstādījumiem.

    Un tik un tā tas KDE rij mazāk par Win 7 tieši dēļ bling, bling.

    Protams tam, kas nav mēģinājis ir grūti to atzīt (t.i. novērtēt).

    #250772
    jonjs
    Participant

    Jebkurā gadījumā, bez Win iztikt daudz kur nevar, jo nav alternatīvas tādas riktīgas alternatīvas, piemēram tam pašam AutoCAD. Bet tu cilvēks sēdi nodarbojies ar savu uzņēmējdarbību un pienāk brīdis, kad tev ir jāpērk ne tikai auto cad, bet arī Windows. Starp citu uz AutoCAD var sēdēt ilgi viena un tā paša, bet nopērkot jauno datoru bez jauna Win neiztiksi.

    Jebkurā gadījumā cerēsim, ka Linux programmu rakstītāji pacentīsies un izveidos ko labāku par QCad.

    #250773
    Kon
    Participant

    Jāatzīstas, ka pēdejo reizi kde izmantoju kkādā 2007. gadā .. man gnome (tā kas ir 10.04) riktīgi iepatikās.

    #250774
    bezolaam
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Man galvenais Windows 7 bonuss lietojot bija tā ērtais un intuitīvais gui, proti, es darbību x w7 vidē varēju paveikt ātrāk kā wxp. Vnk ērtāka OS.

    tai pat laikā līdz gnome ērtumam vēl tālu

    #250775
    Jaunzems
    Participant

    joni – Windows licences cena ir kapeikas salīdzinājumā ar AutoCAD, Photoshop, 3DS Max, Premiere uc. profesionālo softu.

    Un galu galos – vairumā ir lētāk.

    #250776
    jonjs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    joni – Windows licences cena ir kapeikas salīdzinājumā ar AutoCAD, Photoshop, 3DS Max, Premiere uc. profesionālo softu.

    Un galu galos – vairumā ir lētāk.

    Tā tas ir, AutoCAD gadījumā kādas 6 vai 7 riezes.

    #250777
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Jāatzīstas, ka pēdejo reizi kde izmantoju kkādā 2007. gadā .. man gnome (tā kas ir 10.04) riktīgi iepatikās.

    Kopš tā laika viš ir stipri savādāks kļuvis.

    #250778
    jonjs
    Participant
    #250779
    Kon
    Participant

    Padalīsies ar ekrāntapeti? 😛

    Gnome subjektīvi liekas skaistāks, tās jaunākās krāsu tēmas tiešām ļoti iepatikās.

    Un ieraudzīt skrīnā amaroku bija kā sāls brūcē atceroties, ka Media Monkey pieejams tikai win platformai 🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā