calcru: negative runtime

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD calcru: negative runtime

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146602
    remarco
    Participant

    Lūk tāds man te joks lēkā. varētu au jamo pieciest , bet pēc kādas dienakts uzkaras systēma 🙁

    nezinu vai pie vainas ir šis ai kas cits , bet nu kaitinoši ja atver top un tur lēkā šie uzraksti 🙁

    atradi šādu atbildi uz šo jautājumu , bet man atr angļu valodu ir kā nav.

    5.19. Why does my machine print “calcru: negative time…”?

    This can be caused by various hardware or software ailments relating to interrupts. It may be due to bugs but can also happen by nature of certain devices. Running TCP/IP over the parallel port using a large MTU is one good way to provoke this problem. Graphics accelerators can also get you here, in which case you should check the interrupt setting of the card first.

    A side effect of this problem are dying processes with the message “SIGXCPU exceeded cpu time limit”.

    If the problem cannot be fixed otherwise the solution is to set this sysctl variable:

    # sysctl -w kern.timecounter.method=1

    Note: The -w option of sysctl(:oops: is deprecated and silently ignored in FreeBSD 4.4-RELEASE and all newer versions. You can safely ommit it when setting options with sysctl as shown above.

    This means a performance impact, but considering the cause of this problem, you probably will not notice. If the problem persists, keep the sysctl set to one and set the NTIMECOUNTER option in your kernel to increasingly large values. If by the time you have reached NTIMECOUNTER=20 the problem is not solved, interrupts are too hosed on your machine for reliable time keeping.

    Tā nu es padomāju varbūt kāds saprātīgs cilvēks var ko ietiekt vai ir ar šo saskāries.

    no tā txt saprotu ka tas piemēriņš kas dots lai novērstu šo problēmu darbojas tkai līdz freebsd 4.4

    , bet no tālākā txt es nesaprotu aks man īsti tagad jādara:((((

    vispār varat pateikt ko dariit ja sys uzkaras- nereaģē ne uz ko?

    vienīgaias ko varu izdarīt ir nospiest pogu lai shatdaunojas.

    un to viņš itkā izdara daudz maz korekti , tālab domāju ka ir iespējams arī kaut ko izdarīt ar viņu. izskatās peč kaut kā tāda ka uzkaras grafiskā vide tikai.

    jo ja sys pilnībā pakārtos tad viņa nereaģētu tak uz pogu kas liek aizvērties.

    būtu jārauj nost barošana , vai ne tā????

    #176102
    azazul
    Participant

    Par ko īsti ir runa ?

    OS ? Proga ? Kā instalēji ? Kas parādās log’os ? wtf ??

    :hmz:

    #176103
    remarco
    Participant

    Azazul

    Nu jau par freebsd 7.0

    negatiivais runtaims ir beidzies, bet es te jau citur arii jautaaju, man skrien laiks 🙁

    nesaprotu.. varbuut taa reliize vienkaarshi nesaprot kaa var raadiit pareizu laiku uz tik svakiem dzelžiem?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā