Centos servisi

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Centos servisi

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149077
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā pievienot jaunu sistēmas servisu (lidzigi ka wind) iekš CentOS?

    TB nepieciešams pievienot scast/sc_serv ka servisu, kas pec restarta automatiski palaižas etc

    #203622
    Anonīms
    Neaktīvs

    Omg pilns forums it spešalistiem bet ne viens nezin? Cmoon

    #203623
    grisha
    Participant

    Nekad neesmu ar vinju speeleejies, bet nu apmeeram taa, ieksh /etc/init.d vai /etc/rc.d (atkariibaa kur atrodas starteeshanaas faili, nezinu kaa pareizak pateikt) izveidojam failu rc.local, ja taads nav. Ja ir Tad ieziimeejam tekstu

    Quote:

    cd /celjs/uz/shoutcast/mapi

    ./sc_serv


    Failu uztaisam palaizhamu, protams. Tad

    Quote:

    cd /etc/init.d/rc3.d

    ln -sv ../rc.local ./S99rc.local


    Es to pashu atkaartoju ieksh rc5.d profilaksei.

    Nu taa apmeeram. IEsaku palasiit par rc.local. Shis te bija mans taads peec darba skribeleejums. MAzliet uzmetu aci googlei, shii teica ka esot Centosam rc.local. Tajaa failaa vari arii rakstiit veel daudzus citus darbus.

    Man piem. veel ir

    Quote:

    ifconfig eth0:1 192.168.1.101 ,

    setterm -blank 0

    setterm -store

    Ak jaa, un tieshaam, beidz bumpot savus postus. Ja vinjsh ir pazudis no pirmaas lapas, tad vari iebumpot, bet ne jau ar stundas intervaalu. PIedevaam sheit netiek cepti briesmiigi daudz posti dienaa, taa ka taveejais var vismaz paaris gozeeties pirmajaa lapaa.

    #203624
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ievietoja: Trešdiena Jūlijs 08, 2009 2:07 pm Tēma: Centos servisi unIevietoja: Ceturtdiena Jūlijs 09, 2009 2:58 am .

    Paldies, ieprovešu šodien 😛

    #203625
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ievietoja: Trešdiena Jūlijs 08, 2009 2:07 pm Tēma: Centos servisi unIevietoja: Ceturtdiena Jūlijs 09, 2009 2:58 am .

    Paldies, ieprovešu šodien 😛

    EDIT : piedošanu, lagi :>

    Fatal error , die was called multiple time, are u using die in tail file? Foxi bl&*^$!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā