Cenzūra LV ir aizliegta!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Cenzūra LV ir aizliegta!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152377
    ob1
    Participant

    LR Satversmes 100. pants:

    Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

    https://www.likumi.lv/doc.php?id=57980

    Vai saita administrācijai nevajadzētu palasīt LR likumdošanu?

    #249823
    Artjoms
    Participant

    Umnjik, tu esi piekritis lietoshanas noteikumiem, kad regjistreejies. Ievietojot sho topiku, tu pazinjo, ka tomeer nepiekriiti. Ja nepiekriiti, izrauj klaviaturu no sava datora.

    #249824
    Wuu
    Participant

    Atkal vecais dzērājs murgo….

    #249825
    ob1
    Participant

    Artjoms wrote:

    Umnjik, tu esi piekritis lietoshanas noteikumiem, kad regjistreejies. Ievietojot sho topiku, tu pazinjo, ka tomeer nepiekriiti. Ja nepiekriiti, izrauj klaviaturu no sava datora.


    Kad es piekritu lietošanas noteikumiem, tie bija savādāki nekā tagad.

    #249826
    nevertell
    Participant

    Oduvančik, VALSTS nedrīkst cenzēt TAUTU.

    Bet vai noutpeds ir valsts ? Vai noutpeda impērijai ir jāseko Latvijas Republikas satversmei ?

    #249827
    Loading
    Participant

    ob1, tu kļuvi par pilsoni valstij, kurai bija savādāki likumi, nekā tagad. Ko tagad?

    #249828
    ob1
    Participant

    hmm, nu viens bariņš ar “oligarhiem” noutpadā sēž…

    😀

    Ja jau notepads ir masu saziņas līdzeklis, tad tā kā vajadzētu ievērot pamatprincipus.

    Vispār, visa tā “necenzētā” leksika nāk no puritāņiem (reliģiska sekta), kas izdomāja, ka ir lietas, ko nedrīkst saukt vārdā. Tāpēc es latviešu valodā nedrīkstu pimpi saukt par pimpi, man ir jālieto “dzimumloceklis” vai kā savādāk. A es esmu ateists, man uzspļaut uz tiem sektantiem… a šejienes admini laikam ir tajā sektā…

    #249829
    aoma
    Participant

    nu jau tā kā vajadzētu mest mieru, man arī ir grūti notrāpīt, lai nepārlāpos, tāpēc labi tevi saprotu 🙂

    #249830
    ob1
    Participant

    Hmm, kas jums te ar to dzeršanu??? Visu dienu strādāju, rīt arī jāstrādā – kāda tur dzeršana?

    #249831
    Artjoms
    Participant

    Par to vai notepad administraacija uzskata savu lapu par masu sazinjas liidzekli, tas jaajautaa vinjiem. Tachu viens ir skaidrs, jaapiekriit noteikumiem, pirms raksti. Ja adminidtraacija uzskata, ka vaardu “pimpis” tu izmanto nevietaa, tad vinjiem vienaldziigs tavs dzimumorgaans.

    #249832
    ob1
    Participant

    Hmm, tad lai uzskaita noteikumos visus aizliegtos vārdus. Citādi nav īsti skaidrs ko drīkst lietot.

    😀

    #249833
    Artjoms
    Participant

    Draudzinj. Skaidroshu veelreiz. Kad tu kaadu nosauc par pimpi, tu paarkaap noteikumus. Kad tu pasaki, ka tev ir liels pimpis un tu esi vislabaakais, tas administraacijai nez vai traucees.

    #249834
    Artjoms
    Participant

    kaut gan tas ir atkal jaapajautaa administraacijai.

    #249835
    ob1
    Participant

    Es nevienu par pimpi nesaucu. Š is topiks tika izveidots, jo manā postā vārds “pofig” tika aizvietots ar zvaigznītēm.

    #249836
    Artjoms
    Participant

    Tad atliek vien noveeleet aiziet klusi paraudaat stuuriitii kaut kur. Administraacija taatad tev nepiekriit.

    #249837
    ob1
    Participant

    tu savus novēlējumus vari iebāzt sev pēcpusē. (ieteikums)

    #249838
    Aldis
    Participant

    kārtībai jābūt, respektīvi noutpads kādus gadus 2vus strādāja neko netīrot, izaudzis ir par lielu resursu, kuru lasa gan nepilgnadīgi, gan visādi citi lietotāji, kuriem nav jāredz tavas rupjības.

    Mani piem. nezenzē, laikam izsakos pluss mīnuss kartīgi… o_O

    #249839
    Artjoms
    Participant

    Es jau tikai meegjinaaju tev paskaidrot elementaaras lietas, mans draudzinj. Neuzbudinies tik ljoti. He, tagad saaku saprast tava nika noziimi. Kaut kaadaas reklaamaas redzeets.

    #249840
    nevertell
    Participant

    A cik ta ir ilgi vaļā noutpeds ? Un cik tad tagad ir liels noutpeda noiets ? 200-300 unikālās ī pē dienā ? Un nevis cik reizes savienojas, bet cik daudz purni te iegriežās dienā.

    #249841
    Evers
    Participant

    Ja labi grib, tad var arī izteikt savu sakāmo arī tīrā veidā, vai neteikt neko. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Tēma ‘Cenzūra LV ir aizliegta!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā