Cenzūra LV ir aizliegta!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Cenzūra LV ir aizliegta!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #249842
    Kon
    Participant

    tjemka na obduvančega davit :>

    Ar Nevertell pirmo postu viss tika izteikts

    #249843
    Aldis
    Participant

    nevertell.. noutpadam ir diezgan liels unikaalu ip apmeklejumu dienaa..

    ja man ieksj bedre.lv ir paari 1000 – 2000… tad sjeit ir 3x vairaak…

    #249844
    Wallaby
    Participant

    Nenoturējos.

    Heh, Aldi, tu pats tam tici? Ka te ir tik daudz apmeklētāju? 😀

    Lai nebūtu offtopic. Esmu saskāries ar šīm lietām – lai cik tas nebūtu skumji, Latvijas valstī nevienai organizācijai, pasākumam, biedru grupai vai kam citam nedrīkst būt likumi, kas ir pretrunā ar Latvijas likumiem. Savādāk visi tie nodibinājumi automātiski paliek par pretlikumīgiem.

    Kad reiz dibināju biedrību, UR 6 reizes meta atpakaļ statūtus, jo tur rakstītais kontekstā bija pretrunā ar likumdošanu. Tā arī nācās piekrist dažiem debīliem likumiem.

    #249845
    root
    Participant

    ob1 tu esi idiots. Notepad pārvalde ir Notepad administrācija. Notepad pārvalde nosaka lietošanas noteikumus gan mutiski, gan rakstiski. Noteikumi nav apstrīdami. Tu esi piekritis, ka Notepad pārvalde ir Notepad administrācija. Notepad nav valsts bet privāts mēdijs. Privātīpāšums ir privātīpašums. This renders your argument invalid.

    #249846
    shady
    Participant

    Ob1, tev nav tiesības aizskart citus lietotājus. Par necenzētu vārdu lietošanu arī ir teikts likumdošanā. Netiek cenzēti tavi uzskati vai vārda brīvība, tiek pieņemti mēri, lai ikviens cilvēks, kurš lasa šo vietni, var justies neaizskarts un neciestu no morālas pazemošanas.

    Administrācija ir saņēmusi vairāku lietotāju lūgumus neļaut vienam otru pazemot un izteikties kulturāli, ētiski. Iespēju robežās tas tiek darīts.

    Tu taču neienāc, piemēram, redakcijas Dienas telpās un nesāc publiski lamāties? Domāju, ka tev tiktu palūgts atstāt šīs telpas, pretējā gadījumā tev tiktu palīdzēts atrast izeju.

    Arī šis ir privātīpašums, tu neienāksmi pie manis mājā (brīva valsts – daru ko gribu) un nesāksi lamāties, ko dzirdēšu ne tikai es, bet arī mani nepilngadīgie bērni.

    Tā kā saprotu tavu nostāju – nepieņemt šīs vietas noteikumus un ceru, ka esi sapratis arī mūsejo, tad es tev kā administrators, kurš rūpējas par savu lietotāju morālajiem principiem un pat kā savu bērnu tēvs, aiztavot viņa tiesības – lūdzu atstāt Notepad.lv uz 1 gadu. Tavs lietotājs tiek slēgts. Ja esi pārdomājos un brīvprātīgi vēlies piedalīties šajā vietnē, tad lūdzu sazinies ar mani privāti (pēc viena gada) – atslēgšu lietotāju.

    Tēma slēgta.

    #249847
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    LR Satversmes 100. pants:

    Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

    https://www.likumi.lv/doc.php?id=57980

    Vai saita administrācijai nevajadzētu palasīt LR likumdošanu?

    Demokrātiskās valstīs tevis kā indivīda neierobežota brīvība beidzas tur, kur sākas otra indivīda brīvība. Tur, kur divas brīvības pārklājas, parādās nepieciešamība pēc sadarbības, cieņas un tā tālāk. Cenzūra nav lokāla un paštaisna indivīda brīvības ierobežošana, bet gan vispārējam labumam kaitīgu ideju / izteikumu u.t.t. ierobežošana. Trakus dzīvniekus taču arī liek karantīnā, ne? Plānprātīgos norobežo no sabiedrības attiecīgās palīdzības iestādēs. Svaigo pārtiku netur kopā ar bojātu. Sasmirdušas zeķes nekar līdzās balles smokingam ar tauriņu…

    #249848
    daGrevis
    Participant

    Es atvainojos, bet Tavi argumenti, uzvedība, pat rīcība ir tik stulba mazgudra… =@

    Pa Tavam stilam??

    ob1 wrote:

    A es esmu ateists, man uzspļaut uz tiem sektantiem… a šejienes admini laikam ir tajā sektā…

    Es arī esmu ateists. Mums, tici Man, arī ir stipri uzpļaut, ko tāds frīks kā Tu vēlies. ****

    P.S. Nevēlos Tevi aizskart morāli, bet kad Es ko tādu rakstu, es to neadresēju Tev, bet gan cilvēkam, kas tās muļķības ir rakstījis. 😀 Ehh 🙁

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Tēma ‘Cenzūra LV ir aizliegta!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā