Chaintech GeForce 9600 GT jau pieejama par $273

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Chaintech GeForce 9600 GT jau pieejama par $273

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146568
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080217064532777.jpg[/imgl]Neskatoties uz faktu, ka oficiālais iznākšanas datums videokartei – GeForce 9600 GT, ir šā gada 21. februāris, tā jau ir “nopērkama” šajā internetveikalā. Š oreiz vārds “nopērkama” ir jāsaprot, ka ir iespēja rezervēt šo videokarti par 273 dolāriem. 9600GT ir vidējās klases videokarte no GeForce 9.sērijas kartēm.

    Saskaņā ar iegūstamo informācijū šī karte ir pieskaitāma SLI Ready grupai. Š īs kartes specifikācija ir šāda:

    Maģistrāle: PCI Express 2.0;

    Grafiskais kodols: NVIDIA GeForce 9600 GT, kas radīts pēc 65-nm tehnoloģijām ar D9P kodolu;

    Tehnoloģija: NVIDIA Quantum Effects Technology un NVIDIA PureVideo HD Technology;

    Kodola takts frekvence: 650 Mhz;

    Atmiņa: GDDR3 ar 512 Mb apjomu;

    Izejas: 2x Dual-Link DVI-I ar HDCP atbalstu un viena HDTV-izeja.

    #175877
    Tomy
    Participant

    Quote:

    … Technology и NVIDIA …


    Uzmanīgāk kopē ;.

    #175878
    Jonis
    Participant

    ai ai, atkal jau avota nav, tim var spriest, ka no ru tas ir 😀 :devil:

    #175879
    Jonis
    Participant

    Man tas nav izdevīgi, kadas priekšrocibas ta man būs… zaļš nickname 😀 ja arii kļutu par rakstu autoru.. nē ”e-žurnālists” 😀

    #175880
    Jonis
    Participant

    Sid wrote:

    A kam izdevīga ir Tava tukšā diršana komentāros? Ja kas nepatīk – rādi kā tās lietas dara īsti vīri. 😛


    tik pat labi ir teikt: kam izdeviigi, ka te var pievienot komentus, un kam vispar izdeviigi tad tads forums 😀

    un tas, ka kritizeeju citus, nenozime, ka man pasham tas būtu jādara. Tik pat labi es varu kritizēt, piem, kādu mašīnu, bet tas nenozīmētu, ka man tā pati jāuztaisa, jo TAS NAV MANS DARBS.

    [centos paskaidrot, lai tu to saprastu, jo, jo lielāki muskuļi, jo mazāk prātā :D]

    #175881
    norcha
    Participant

    Tagad domāju ko labāk pirkt šo vai 8800Gts 😀

    #175882
    Creep
    Participant

    domaaju ka 8800gts G92 shito sabaaziis… bet varbuut arii kluudos…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā