Chipset driveris

Sākumlapa Forumi Software Windows Chipset driveris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154470
    nezinitis
    Participant

    Varbūt kādam ir aizķēries Mobile Intel (R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family draivera bakups priekš Vistas?

    #272689
    Evers
    Participant

    latopa/mātesplates ražotāja mājaslapā būs, vai arī Intel mājaslapā.

    #272690
    nezinitis
    Participant

    Nebūs gan. Tādēļ jau prasu vai nav backup.

    #272691
    Stormbird
    Participant

    Esi pamēģinājis tādu brīnumu kā driver magician? Reizēm ļoti palīdz tad kad nevar atrast vajadzīgo draiveri…

    #272692
    nezinitis
    Participant

    Diemžēl šis nav tas gadījums. Ä€ķis ir tāds, ka savulaik draiveris bija Windows atjaunināšanas katalogā, bet tad tika aizvākts no tā. Tādēļ esmu spiests meklēt šādi.

    #272693
    msh
    Participant

    Nebūs? Un kas tad tas tāds?

    Nekad vēl neesmu redzējis ka pimpelis saviem dzelžiem draiverus nenodrošinātu. Kad kādu laiku atpakaļ nācās samedīt hujāpē porķikam winxp draiverus [tirgots ar cāli, tāpēc hujāpē neko nepiedāvā], pārītis nāca arī no pimpeļa lapas.

    #272694
    nezinitis
    Participant

    Tu pats paskatījies ko piedāvā? Tur NAV tas ko es meklēju.

    Proti, es nemeklēju savienojamu draiveri, bet tieši domātu vistai 32 vai win 7 kurš bija pieejams kādreiz. https://i.imgur.com/Jck5Z.png

    #272695
    msh
    Participant

    Ko prasīji, to piedāvāju 😀 Tu prasīji čipseta draiveri, es arī iemetu linku. Un par tur tā 915. videosūda sivēna draiveri reku ir smuki uzrakstīts – tāda nav.

    #272696
    nezinitis
    Participant

    to msh:Tieši tāpēc es meklēju – BACKUP ja nu gadījumā kādam kaut kur mētājas kādā mapē.

    #272697
    msh
    Participant

    Tu noteikti https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=12531&ProdId=1862&lang=eng&OSVersion=Windows%20XP%20Professional*&DownloadType=Drivers šito meklē, jo jau jau reiz pimpelis raksta ka NT 6.x draivera nav, tad tu noteikti izmantoji winxp draiveri.

    #272698
    nezinitis
    Participant

    Tu nesaproti vai nelasi ko rakstu.

    #272699
    KristoZ
    Participant

    Kādam mātesplates modelim to draiveri meklē?

    #272700
    msh
    Participant

    Ļoti labi saprotu – tu sapņo par sivēna draiveri, kāds neeksistē. Varbūt vienīgi kādreiz maikrosofts bija izlaidis līku un apcirptu draiveri [kā jau viņi mēdz reizēm izdarīt], kāda vairs nav.

    #272701
    nezinitis
    Participant

    Portatīvajam datoram Dell INSPIRON 6000

    #272702
    m_janis
    Participant

    Ja tu būtu paskatījies ražotāja lapā, būtu pamanījis, ka eksistē tikai XP draiveri un pamācības, ko darīt, ja gribi W7 (bet no tām jēga maza).

    Tavā bildē taču skaidri redzams, ka tas nav bijis DELL lapā – tātad kaut kāds kreisais, kas aizvākts.

    Vari, protams, eksperimentēt un gan jau kaut ko atradīsi, bet ne visam, visticamāk.

    #272703
    Anonīms
    Neaktīvs

    1kārt, ko tu ur centies izdarīt? Uz veca portatīvā uzlikt vistu? Neesi padebīls?

    2kārt, tu vispār proti paskatīties device manager? Iekopē Hardware ID no tā kas tev trūkst!

    #272704
    nezinitis
    Participant

    1kārt uz tā vecā portatīvā jau stāv win 7 pro.

    2kārt vistas draiveri lūdzu jo 99% gadījumos ir izmantojam priekš win 7.

    3kārt ar Hardware ID palīdzību ir meklēts. Un bez rezultātiem.

    Tādēļ arī meklēju backup.

    #272705
    nezinitis
    Participant

    M_Jāni esmu skatījies un zinu, ka ražotājs ir izlaidis tikai xp draiveri. Tādēļ jau meklēju to ko meklēju…

    #272706
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pirmkārt, vai tu jau provēji https://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Home.aspx ?

    Otrkārt, priekš kam uz veca kompja Win7? Lai vairāk bremzētu? Ja neproti instalēt XP tad uztici to kādam kas prot.

    #272707
    nezinitis
    Participant

    Uz pirmkārt Windows update katalogā jau tika meklēts. Tur nav.

    Uz otrkārt Nu vienam patīk māte, otram meita, bet trešam kleita. Tāpat ir ar OS. Nu patīk man win 7 arī uz tā vecā lūžņa. Jo griežas tīri labi…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā