Chrome

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152098
    gangstalv
    Participant

    Š odien google Chrome kautkā baigi niķojas. Izdomāju šodien beidzot ieiet draugos ( kādu laiciņu nebiju bijis), rakstu paroli, bet rāda, ka parola nepareiza, domāju, ka vienkārši nepareizi uzrakstīju, bet kad to biju izdarījis vairākas reizes sapratu, ka nav labi, drošības pēc aizgāju pārbaudīt vai e-pastā nekā nav un vai ar to viss kārtībā. Itkā viss štokos un gāju uz draugiem paroli mainīt, bet neparādījās lodziņš kur ir drošības kods, tāpēc izlēmu to darīt caur FF, tomēr pamēģināju caur FF ietiet draugos un tomēr iegaju ar pašreizējo paroli un sapratu, ka viss ir kārtībā un ka Chrome čakarē man mozgu.

    Kāds nav novērojies kautko līdzīgu uz Chrome? jo šitādi brīnumi man kautkā nepatīk . Pirmo reizi Chroms man lika vilties ( cerēju, ka tā nebūs).

    #246815
    Jaunzems
    Participant

    da draugos vaina, pilns tviteris ar sūdzībām

    #246816
    rinis
    Participant

    Ha, tas nav chrome prikols, jo kaut kas ar dr.lv noticis, rādās ka es esmu dzēsts profils, un lielākā daļa draugu arī ir dzēsti, kaut kas nav labi..

    [img]https://www.bildites.lv/images/361n5ipb3e16zetq566i.png[/img]

    #246817
    linx
    Participant

    Visa vaina ir tajā, ka draudzīgais portāls uzlauzts/nokāries, jo 1/4 daļa no lietotājiem rādās kā dzēstie un netiek savos kontos ..

    #246818
    gangstalv
    Participant

    Normāli, tad jau viss kārtībā. Nemaz nepamanīju par tiem dzēstajiem. Tad jau varu droši mautk tālāk ar Chrome :D, domāju ka dev buildā kāds gļuks.

    #246819
    m_janis
    Participant

    rinis wrote:

    … kaut kas ar dr.lv noticis..,

    Ar dr.lv nekas nav noticis. Varbūt pietiks reiz visādiem p0kēm ņirgāties par mediķu un slimnieku saitu? Klaunu bars.

    #246820
    daGrevis
    Participant

    m_janis wrote:

    rinis wrote:

    … kaut kas ar dr.lv noticis..,

    Ar dr.lv nekas nav noticis. Varbūt pietiks reiz visādiem p0kēm ņirgāties par mediķu un slimnieku saitu? Klaunu bars.

    Pieradums jau draugiem.lv saukāt par dr.lv… Nevajag par to sieties klāt! 🙂

    #246821
    web33
    Participant

    d.lv atkal smird 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā