Chrome OS: mūsu galvenā problēma ir printeri

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Chrome OS: mūsu galvenā problēma ir printeri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150117
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_800px_1.jpg[/imgl]Linuss Upsons, Chrome OS izstrādes grupas galvenais inženieris, sniedza interviju portālam Cnet, kurā pastāstīja par operētājsistēmas attīstību un problēmām. Galvenais tagad ir aparatūras draiveri. To trūkuma dēļ neveiksmi cietušas daudzas labas OS. Pat Microsoft savā Windows Vista ir saskāries ar draiveru problēmu: ja tie jārada no jauna – tas ir milzīgs darbs.

    Tāpēc Upsons lika noprast: ja lietotāji nevarēs saviem netbūkiem pieslēgt visas populārās perifērijas ierīces, tad tāda Chrome OS nevienam nebūs vajadzīga. Vieglāka situācija ir ar USB noņemamajiem datu nesējiem un digitālajām kamerām, jo to ražotāji ir vienojušies par unificētu standartu.

    Tradicionāli Linux vidē visgrūtāk sastāv ar printeriem. Š eit burtiski cik ir ražotāju – tik arī ir dažādu draiveru. Pēc L.Upsona teiktā – Chrome OS printeru problēmu risinās netradicionālā ceļā, jau esot izstrādāts wonderful printing solution, un neviens jauns draiveris netikšot rakstīts.

    Tā kā darāmā netrūkst, Google Chrome OS Final diezin vai izdosies sagaidīt agrāk par 2010. gada beigām.

    Avots

    #220131
    Genādijs
    Participant

    Nu wo sākās 🙂

    #220132
    aoma
    Participant

    citēju un palaboju:

    ja lietotāji nevarēs saviem netbūkiem (un visiem pārējiem datoriem) pieslēgt visas populārās perifērijas ierīces, tad tāda Chrome (arī jebkura cita) OS nevienam nebūs vajadzīga

    🙂

    #220133
    nevertell
    Participant

    Es uzsākšu, aizpis muti aŠma.

    #220134
    TrakaisKursis
    Participant

    nevertell wrote:

    Es uzsākšu, aizpis muti aŠma.

    Patiess prieks te sastapt arī kādu džentlmeni!

    #220135
    80MXM08
    Participant

    nevertell wrote:

    Es uzsākšu, aizpis muti aŠma.


    ++

    aoma wrote:

    citēju un palaboju:

    ja lietotāji nevarēs saviem netbūkiem (un visiem pārējiem datoriem) pieslēgt visas populārās perifērijas ierīces, tad tāda Chrome (arī jebkura cita) OS nevienam nebūs vajadzīga

    🙂


    Visiem pārējiem datoriem un jebkurai citau ne *NIX OS nav tādu problēmu!!!

    #220136
    Aldis
    Participant

    Nu ar printeriem izskatās lielai daļai OSu ir problēmas, jo standarti tiešām nav vienoti! Arī sākumā uz Windows 7 mans vecu vecais HP LaserJet’s negāja, a te pēkšņi vienā jaukā un saulainā dienā Win7 pajautāja, vai man nevajagot updatē iekļaut mana printera modeļa driveri! 🙂 Protams, par to nopriecājos! Kautgan pieļauju ka vēl uz pasaules sēž kāds cilvēks bez driveriem! 😀

    #220137
    Mad182
    Participant

    Quote:

    Visiem pārējiem datoriem un jebkurai citau ne *NIX OS nav tādu problēmu!!!


    Nu man mājās ir bijuši 3 printeri. Vienīgā OS uz kuras visi 3 ir gājuši “plug & play” ir Ubuntu 🙂 2 no printeriem uz, piemēram, windows vista bez draiveru instalēšanas i nedomā strādāt.

    #220138
    Janhouse
    Participant

    Kad lietoju Vista, nācās piepūlēties, lai piedzīvinātu printeri (un nācās lietot citas printeru sērijas draiverus).

    Uz Windows 7 strādāja, uz Ubuntu visi printeri, kurus esmu slēdzis klāt (arī tie 3in1, ar skeneriem) strādā out of the box.

    #220139
    aoma
    Participant

    :D:D nu re, kā mazie smerdelēni sarosījās. Riktīgs Dienvidparks notepadā nolasījies 😀

    #220140
    elvisburdajs
    Participant

    nevertell, spļaut citiem sejā nav smuki.

    #220141
    Imhoteps
    Participant

    Quote:

    Linuss Upsons, Chrome OS izstrādes grupas galvenais inženieris

    Sakritība?

    #220142
    Janhouse
    Participant

    Es ko līdzīgu nodomāju.

    #220143
    Evers
    Participant

    Kas zin, varbūt tas “wonderful printing solution” būs laba štelle kuru pēcāk arī pārņems (protams ar citu nosaukumu) citu OS ražotāji .

    #220144
    Wuu
    Participant

    Printeri vispār tracina, katram modelim savs draiveris. Pašam mājās smirdīgs Canons un draiveris sver +100mb. Bet vismaz strādā, nevis kā HP uz Vistas pus stumdu instalējas un pēc restarta neatrāda Rrrr…

    Nav jau brīnums ka nevar normāli draiverus sagrabināti 🙂

    #220145
    Aldis
    Participant

    Man sajukums ir bijis ar diviem HP printeriem, viens Laser, otrs kombains ar skaneri, pēc draiveru instalācijas pabira viss, jo vienu printeri atpazina kā otru, un otru kā pirmo 😀 Bet nestrādāja ne viens ne otrs! 😀 lamājos pusdienu, līdz birojā tīklā saslēdzu katru pie sava kompja un nošārēju! 😀

    #220146
    Viestartss
    Participant

    hmm, naivi ceru, ka tas, ka Chrome OS ar Linux kodolu darbojas, nozīmē to, ka ar Google pūlēm arī citiem Linux distributīviem uzlabos draiveru situācija un es ar savu Kubuntu arī būšu ieguvējs.

    jā, atceros, kad es pasen mēģināju vienu HP kombinēto printermašīnu uz xp iedarbināt, vilku un pārvilku no neta ne vienu vien draivera softa versiju un tāpat nesanāca. tagad tā kaste joprojām zem gultas stāv un putekļus krāj

    #220147
    brunis
    Participant

    Nez mans HP deskjets uz 7 winda iet pat bez kādiem speciāliem draiveriem!!!! gan skenē gan kopē uz nebēdu :lala:

    nu uz XP vaidzēja gan to 300mb draiverdisku bet arī gāja,printē tik !! 😀 nez kas ta daudziem ir ka neiet?? 🙁

    #220148
    remarco
    Participant

    Tinte beidzāss vai pulverītis 🙂

    #220149
    bezolaam
    Participant

    dodu 99%, ka chrome os savā laikā izspiedīs smirdīgo windowsu no netbūku lauciņa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā