Chrome uz ubuntu 10.10 nerāda video

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Chrome uz ubuntu 10.10 nerāda video

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153919
    Maris77
    Participant

    Uz ubuntu 10.10 uzinstalēju Chromium. Diemžēl nerāda video,izmet šadu kļūdu: Avarēja : Shockwave Flash

    #268341
    shadowmen
    Participant

    Uzliec flash player…cik atceros,man uz ubuntu no sākuma arī nebija flash playeris….

    #268342
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hint: libflashplayer nonfree. Jautājums- x64 vai x86?

    #268343
    Maris77
    Participant

    x86 Chromes 11.0.696.57 (82915) Ubuntu 10.10 versija. Flash playeris man ir, jo uz lapsa video iet griezdamies.

    #268344
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas gan ir interesanti. Vienīgais ko varu parekomendēt ir aizvākt pašreizējo Libflashplayer caur Synaptic, novilkt libflashplayer.so no Adobes lapas, bet vienu versiju vecāku. Man bija analoģisks gļuks uz Debian, vienīgi x64 un Chrome 10 manuprāt, kādu laiku atpakaļ. Flasha aizvākšana un salikšana manuālā kārtā problēmu atrisināja.

    #268345
    Maris77
    Participant

    Nekas nepalīdz? Vai tiešām man vienīgajam chrome uz ubuntu nedarbojas?

    #268346
    nevertell
    Participant

    Chrom’am nāk līdzi flešpleiejeris. Man šķiet, ka vajag ieakstīt chrom’am īsto flešu (.so failu, kas novilkts no adobe.com) šitā vietā. Flašpleijeris atrodas iekš /usr/lib/google-chrome/plugins, man gan google-chrome vietā ir chromium-browser.

    #268347
    Imhoteps
    Participant

    Tā ir zināma adobes flash problēma iekš Linux, šķiet, sākot ar 10.1 (vai 10.2) versiju. Atinstalē 10. flash pleijeri ar visām dependensijām un uzliec v9. Bet var arī nepalīdzēt, ja kādas paliekas sistēmā paliks karājoties no v10. Neesmu lasījis, ka problēma būtu pilnībā izlabota.

    TuCaurules klipu aplūkošanai ieraksti /html5 aiz .com. Bet ne gluži viss 100%-tīgi tiek atskaņots iekš html5.

    Man netbukā griezās Mint 9 Fluxbox. Pēc kārtējiem updeitiem katrs otrais flash rullītis kļuva sarkans. Mēģināju i` tā, i` šitā, bet, tā kā Linuxā esmu spēcīgs lameris, beigu galā atcerējos pravietīgo Macbetona recepti un brutāli pārinstalēju /root un vairs neupdeitoju (Isadorai defoltais nāk Flash #9). Tagad viss čiki-piki.

    Te nav Canonical etc. pie vainas, bet gan daži Adobes līkroči. Tas pats ar drivaku rakstīšan` priekš *nix.

    #268348
    nevertell
    Participant

    Nezinu, man 64 bitu beta strādā labāk nekā jebkurš cits flešpleijers, ko šie dod.

    #268349
    Maris77
    Participant

    Kur tieši var atrast libflashplayer.so ? Kurš no adobes mājas lapas jāvelk?

    Man /usr/lib/google-chrome/plugins mape ir tukša.

    #268350
    nevertell
    Participant

    https://get.adobe.com/flashplayer/

    Te izvēlies .tar.gz paku un tur iekšā būs flešpleijeris.so

    #268351
    Maris77
    Participant

    Esmu es pilnīgs čaiņiks , kā lai es flešpleijeru dabuju pluings mapē? Mēģināju iekopēt. Tāda iespēja netiek piedāvāta.

    #268352
    nevertell
    Participant

    Termināli māki lietot ?

    sudo mv ~/libflashplay* /usr/lib/google-chrome/plugins/

    Tikai noliec flešpleiejeri mājas mapē un viss būs kulē.

    #268353
    Maris77
    Participant

    Izmantoju komandu:

    sudo mv libflashplayer.so /usr/lib/chromium-browser/plugins

    libflashplayer tika ieviets pluings mapē, bet tāpat crome video nerā, Vecā kaite Avarēja : Shockwave Flash

    #268354
    Maris77
    Participant

    Problēma atrisinājās pati uzlikot ubuntu 11.04

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā