Cik gadus vajadzēs lai pierastu pie jaunā "Skype"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik gadus vajadzēs lai pierastu pie jaunā "Skype"

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #312738
    nevertell
    Participant

    Ja tu uzskati, ka VoiP klients, kas dīkstāvē ēd 150 megabaitus ar atmiņu ir normāli, tu esi idiots pēc definīcijas. Uz Androīda skaips arī ēd tos 150 megabaitus ? Nesmīdini.

    Skaips ir parodija par IM/VoiP klientu.

    #312739
    iKey
    Participant

    Nesauc citus savā uzvārdā. Sarunājuši!?

    Nejūtos vainīgs, ka sēdi pie kalkulatora ar WXP un 512M rāmja…

    #312740
    dexsters
    Participant

    Zinu,zinu.Man tikai nav saprotams kāpēc defaultā jābūt tāskbārā un kāpēc ķeksis attiecas tikai uz signed in.Varētu nodomāt ka Skype visumā ir galvenais.

    #312741
    dexsters
    Participant

    Paldies.Iemēģināšu.

    #312742
    nevertell
    Participant

    Kalkulators vai supakompūters, kuļi man tērēt 10 reizes vairāk atmiņu kā būtu nepieciešams ?

    Es saprastu, ja skaips tur baigi vipendronotos ar kriptēšanu vai darītu kaukto advancētu, tad jā, tad lai arī ēd tik daudz. Bet es labāk dodu hromam, vai iekešoju disku uz tās atmiņas nekā kkautkādam nedapistam voip klientam atdodu savu dārgo atmiņu.

    Turklāt puis,, ja tu domā, ka modernā pasaulē ir moderni, ka viss ēd dakujiš atmiņu, tad man tevis žēl, tu patiesi esi mudaks. UTF8 stringus atmiņā turēt- kas tur ir ko aizņemt ? Ko Skaipam tādu vajag kešot atmiņā, lai tas operētu normāli ? Vot paņem šito lapu par piemēru novelc pliko html’u, skaips parasti netur vaļā vairāk par pāris dienu saraksti. Pieņemsim, ka te ir tikpat daudz teksta tajā pilnpilnajā html’ā, kā cilvēkam parasti ir visās atvērtajās sarakstēst. Tagad aplūko faila izmēru. Nu navs nekas liels, ne ? Protamistiski, reizinam ar 3, jo simtpunkt tas sūc taisa memcopy’us un nedzēš ārā to, ko vaig, un pointeri jau ar kautko aizņem. Pareizinam vēl ar 1.25, jo ir vēl dati, kas skaipam ir jāpatur prātā, ko tu īsti neredzi, bet kas aŠ—ī piederās pie ‘plikiem datiem’. Nu un tagad spēlējies ar matemātiku, paņem to galaproduktu, kas tev iznāca no iepriekšējiem aprēķiniem, un atņem to no kopējās aizņemtās atmiņas- iegūsi cik tev atmiņu aizņem herņa. Un tagad izdali herņu ar to lietderīgo datu daudzumu- būtībā tas ir herņas koeficients. Jo augstāks, jo lielāka herņa ir tava aplikācija. Un pie tā ir vainojams daudz kas, šākot ar UI tūlkitu, beidzot ar kretīniskām dizaina idejām (fakn datubāze, kas var sajāties ar katru krešu).

    Vot šitādi kretīni kā tu ļauj applikāciju izstrādātājiem būt slinkiem kropļiem un dauņiem bez fundamentālas sajēgas par datorsistēmām kā tādām, jo ‘man taču atmiņa pietiks’. Un tad pienāk 2020. gads, un modernajam noutpedam vajag 2 gigabaitus ar atmiņu, un tu esi daunis, ja tev tas nepatīk.

    Bļin, tev skaipa funkcionalitāte ir fundamentāli mainījusies kopš skaips rija 50mb un mazāk ?

    Vārna, kad atkal DDR3 būs lēti un patīkami ? Savādāk riebjas, 2012. gadā nopirku sodimm’u ar 4gb pa 20 latiem, un tagad bļin ? Ko, a ? Kur ir mani 8gb ddr3 dimm’i pa normālu cenu, koa ?

    #312743
    iKey
    Participant

    Skaips ir ne tikai VoIP klients, bet arī sava veida mezgls. tādējādi nopurinot lielu slodzi galvenajam serverim. (p2p tīkls).

    Tādēļ arī izplešas uz rāmja.

    Es sāku uztraukties, ja kāda programma bezjēgā noslogo procesoru, un 90% no pieejamajām progām vai spēlēm un pati winda nemāk izmantot vairākus kodolus. aizgrūž pirmo kodolu un dators sak bremzēt.

    Par rāmja platītēm ir cits stāsts – grūž tagad iekšā DDR4 un vairs nekoncentrējas uz DDR3

    #312744
    Michmann
    Participant

    iKey:

    Ko tu te dris… Ja sekotu līdzi tam kas notiek pasaulē, tad zinātu ka sen vairs skaips nav p2p.

    https://www.zdnet.com/article/skype-ditched-peer-to-peer-supernodes-for-scalability-not-surveillance/

    Un jā, es pilnībā piekrītu nevertell. Kamēr apkārt vairumā būs tādi idioti kam uzblīduša framework lietošana liksies programmēšanas mākas virsotne, tikmēr nekā skaista pasaulē nebūs. Skatoties uz mobīlajiem ar 1gb RAM kas knapi spēj atvērt kontaktu grāmatu gribas sākt genocīdu.

    P.S. 512KB RAM ir pietiekoši lai darbinātu primitīvu web serveri, apstrādātu COM komandas un fonā atskaņotu MP3 interneta radio (ieskaitot 320kbps). Vajag tikai taisnas rokas un atbilstošu tehniku. 150MB RAM – es neizteikšos.

    P.P.S. Kāda suņa pēc atbildes uz komentāru pievienojas kā jauni komentāri?

    #312745
    Foxsk8
    Participant

    Ko Jūs tur ņaudat par RAM patēriņu. Savā laikā paņēmu 8GB DDR3, kad vēl bija lēti, ieliku un bēdu nejūtu, resursu patēriņu nemaz īsti neskatos, jo nav nepieciešamība. Nevienu softu neveru ciet, pārlūkā stāv simtiem tabu, fonā visādi photoshop, koda editori, web serveri, skype, antivīrusi, utt.. visu ko var saslēgt, un tīri ok viss strādā, ne kāršanos jūtu, ne bremzi. Nesaprotu, tā vietā, lai sēdētu un nīdētu ka viss rij resursus, paņemt un nopirkt ramu, kas nemaksā miljonus un sēdēt bēdu nezinot.

    #312746
    nevertell
    Participant

    Man prieks, ka spēj atļauties lapšus un pīsļus ar ddr4.

    Skaips jau sen vairs nav p2p tīkls.

    #312747
    nevertell
    Participant

    Man ar 8 gigabiksēm nepietiek. 12 ir sweetspot.

    Nē, arī 12 ir par maz.

    #312748
    iKey
    Participant

    man tas pats. īpaši neuztraucos par RAM patēriņu…. Ja patrāpas memory leak, tad gan ir iemesls spļaudīties.

    vnk īd tie, kuriem sencīši negrib ieinvestēt viņu kompjos, vai arī strādā par minimālo algu vai arī ir kopā ar kādu čiksu, kura piezīž visu džeka algu

    #312749
    nevertell
    Participant

    Ad hominem, nice.

    Piedod, ka lūk tavā gadījumā atmiņa nav vajadzīga. Darbā man ar 12 gb pietiek gandrīz vienmēr, mājās ar 8 bišku par īsu uz desktopa. Un es neko daudz nepļūtītu, ja 2 lielākais atmiņas rīma nebūtu skaips.

    #312750
    iKey
    Participant

    ko tad tu galu galā esi palaidis, ka ar 8GB ir par īsu? un 150 metri ir apjomīga RAM rīšana?

    #312751
    shady
    Participant

    iKey – 8GB RAMs jau labu laiku neskaitās nekas diži liels…

    4GB vispār ir jau lētučiem iekšā by default, līdz ar to 8GB ir tāds viduvējs risinājums.

    #312752
    iKey
    Participant

    atkarīgi ko dara. vistizlākais ir memory leak

    #312753
    Crow
    Participant

    Nebūs. Tikai ar DDR4 tam nav nekāda sakara. Esiet jel saprātīgi – X99, kas vēl vismaz gadu būs vienīgā DDR4 platforma, average consumer kaut kā nav pa zobam. DDR4 ir pīle, ko Crucial/Micron sāka pūst, jo viņiem nav nekā cita palicis, ar ko lielīties.

    Vainīgie pie lēciena bija un iraid grjobanie gramstāmie un manžetes, kuru nepieciešamība pēc idiotiskiem, arvien augošiem kvantumiem (veikalinga nolūkos) ar LPDDR3 nosaka pieprasījumu un attiecīgi cenas jau pašā sākumposmā.

    Somewhat related, arī vidakos priecājas tas, kam ticis riktīgais 7 GHz GDDR5 Hynix vai vismaz Samsungs, nevis Micron/Elpī–da, kas ne sūda nav uzdzenams. Tie arī ir trīs ziloņi, kas palikuši, un kontrolē visu tirgu.

    Un davaiķe kāds pastās, cik skapis aizsit uz Andžas… tāda nelaba aizdoma, ka tik nau vairāk par Win :>

    #312754
    MeistarsUnVergs
    Participant

    To mēslu Spype es jau nelietoju vairak kā 6 gadus. Tā vietā lietoju Jitsi. Tā kā virsrakstam būtu jābūt – cik gadus vajadzēs lai atmestu Skype pavisam. Mans kaimiņš narkomāns 2 mēnešu laikā izgāja kursu un jau gandrīz 3 gadus vairs nelieto heroinu. Bet jūs lietojat IM kas ir ļoti nedrošs un vēl piedevām drausmīgi neērts. Sadomazohisti bļin.

    #312755
    kasis1000
    Participant

    Man tas Jūsu jaunais Skype ir jau mēnešus 5. Vilku Skype.com mājaslapā.

    Cik noprotu, tad Latvijā Skype atjauninājumi vēlāk iznāk. Nepatīk, sēdi uz 3.8 versijas.

    #312756
    shadow118
    Participant

    Starp citu, pirms dažām dienām iznāca Skype 7.0

    #312757
    Stat1CX
    Participant

    Kurā ir novērstas dažas pretenzijas, kas šeit tika minētas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā