Cik gadus vajadzēs lai pierastu pie jaunā "Skype"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik gadus vajadzēs lai pierastu pie jaunā "Skype"

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #312758
    kasis1000
    Participant

    Tieši tā!

    #312759
    BERILS
    Participant

    fu mļe. tā rezolūcija tam interfeisam… vai vienkārši fonts ir anāls.

    piekrītu lielākajai daļai-sūc.

    #312760
    Foxsk8
    Participant

    Pagājušas pāris dienas, lēnām esmu jau apradis, bet vai tur viņam ir opcija mainīt tās čata msg krāsas?

    #312761
    shadow118
    Participant

    Man liekas krāsas nekad nav bijis iespējams mainīt viņam

    #312762
    shadow118
    Participant

    Nu fontu opcijās var mainīt, standartā būtu jābūt Segoe UI 10pt izmērā

    #312763
    aoma
    Participant

    Kam tās krāsas jāmaina? Neesmu nekad tai “brīnumā” čatojis, tāpēc tāds jautājums.

    #312764
    shadow118
    Participant

    moš nepatīk zilā krāsa 😀

    #312765
    BERILS
    Participant

    diemžēl, interfeisa fontu mainīt laikam nav brīv. tikai čata….

    #312766
    flasherr
    Participant

    ļoti ērti, ka var redzēt sūtīto bildi, neverot vaļā (vienīgi png faili gļuko)

    ziņu iekrāsošana ir ērta, par krāsām ir gaumes jautājums un noteikti varēs mainīt

    par ramu – skaips ēd 100, bet mēģina turēt FF kurš mērķtiecīgi tuvojas 700mb-1gb ;). normāli tas nav bet life is life un hardware ražotājiem arī gribas dzīvot un programmētājiem negribas iespringt.

    #312767
    cesedy
    Participant

    Ko jūs varat čīkstēt? Ja jums dod pa velti programmu, tad jums vispār tur nevar būt nekādas teikšanas. Gribat – lietojat, negribat – nelietojat.

    #312768
    ExDec
    Participant

    Visi cenšas man ieborēt, ka Skype ir updeitojies pie ieslēgšanas automātiski un updeiti automātiskie ir izslēgti bijuši. Mans te mētā logu par jauno updeitu, jānospiež tikai “Cancel” un jaunā versija var iet di*st. Ja cilvēki pārāk tizli un nejēdz nospiest pareizo pogu, tad viņi ir pelnījuši tikpat tizlus updeitus. 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā