Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājo

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājo

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153385
    bluebird
    Participant

    Skatoties TV3 raidījumu par notikumiem Ēģiptē rodas jautājums…

    “Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājošie!!? ”

    Viņi taču valsts iedzīvotājus uzskata par durakiem?? Paklausieties ko viņi runā pa TV!! Pilnīgo sviestu… atstrādātas standarta frāzes… tīrākā demagoģija… un pilnīga nevēlēšanās saprast reālo situāciju! Tikai bīda savas intereses, lai saglabātu savu amatu un pozīciju tādā pašā sabiedrībā! Viņi kamerās stāsta melus augstākā līmenī, izzog valsti, spēlē kaut kādas politiskās spēles un skatīdamies kamerās mums saka, ka viņiem interesē valstī notiekošais un valstī dzīvojošie iedzīvotāji. Bet visi zin, ka tie ir meli augstākā līmenī!!!!

    Un viņi joprojām tur turpina sēdēt!! 🙂 Ehh latvieši …. 🙂 cik ilgi vēl mūs šādi kā suņiem pie deguna desu vicinās!!!! 🙁

    Latvietim kā muļķim visu dzīvi jāskrien, jāknapinās un visu laiku jādomā kā bērnus izaudzināt, knapināties… visu laiku valstij būt parādā un vucumdienās vēl pensiju normālu nemaksā!!

    Derētu viņiem atcerēties, ka viņi ir TAUTAS KALPI nevis vagari!!! Viņiem mums ir JÄ€KALPO!!!

    Ehh.. ar sūdainu mietu visus aizdzīt uz laukiem strādāt un padzīvot kā vecie tur dzīvo!! 🙂

    Jauku vakaru!!

    #261679
    Stat1CX
    Participant

    Latviešu tauta ir bezmugurkaulnieki, tas visu izsaka. Būtu ar iekšām sen tie idioti būtu ar sūdainu mietu izdzīti ārā.

    #261680
    elvisburdajs
    Participant

    Sta1CX, Tā tu nospried un pats kļūsti par tādu. Mums vajag kādu kas saorganizē visus, tāpat kā ēģiptē augstu lomu nospēlēja facebook!

    #261681
    Crow
    Participant

    https://notepad.lv/10082/egipte-notikusais/

    Gulēt varbūt sapņot… tāds NAV jautājums. Jautājums ir – ko likt vietā un kā risināt situāciju?

    #261682
    elvisburdajs
    Participant

    Crow, bluebird man sāk likties manāmi flūderīgs :devil:

    #261683
    bluebird
    Participant

    to elvisburdajs

    Mhm!! Vajag noorganizēties un uzkurināt tautu!! Un darīt visu vajag tā pa riktīgi publisko un lai viņiem rokas nesniedzas tik tālu!! Lai nevienu nevar aizvērt no mums!!! Tā lai viņi vienkārši noskatās, kā tiek sacelta tauta, bet izdarīt viņi neko nevar!!

    Vajag anonīmu serveri kurā liekam video kuros ir viņu tukšā muldēšana pretī likt to ko mēs par to domājam!!! Tautai vajag atvērt acis rādot kādos sūdos mēs esam un kāda mums izskatās tā nākotne latvijā!! Savādāk viņi kā muļķi domā, ka ir kaut kāda cerību uz labāku dzīvi!!

    Ne sūda!! Ne kā tāda tuvākajai laikā nebūs, ja kaut kas radikāls netiks darīts!!!

    Paskatieties, kas notiek ar jaunajiem censoņiem politikā!!! Kuri nupat iesaistījušies tajā cīņas laukā un ar lielu entuziasmu vecos krabjus uz ceļgaliem nolikt!! Nekas pozitīvs!! Viņi ļoti ātri sāk diezgan labi tur justies un viss ieiet vecajās sliedēs!!

    Nekas nemainās!! PILNĪGI NEKAS!! Mūsu labklājība ir atkarīga tikai no tā cik labi iet ārpus Latvijas! Mēs pērkam lietuviešu pienu… poļu ābolus … jēlkoku eksportējam uz UK!! Neviens no valdības nestimulē ražošanu un demogrāfisko situāciju LV!! Mēs vienkārši tiekam izzagti, noverdzināti, iedzīti parādos…. visu mūžu reāli vergojam.. un mums neļauj atražoties! Latvietis kā nācija ir jau nolemta bojā ejai!! Nevienam ES neinteresē cik ilgi vēl Latvija būs!! Mēs izmirsim, valsti izzags un te būs vai nu Krievija vai Vācija!!

    #261684
    bluebird
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Crow, bluebird man sāk likties manāmi flūderīgs :devil:

    Ko tas nozīmē?? 😀

    #261685
    Evers
    Participant

    Pie visa ir vainīgi ilumināti un viņu visās malās sabāztās marionetes. :>

    Atbilde uz jautājumu – nekas nemainīsies, latviešu vairākums ir aitas – tik blēj un neko nedara. Ja pienāks globālas pārmaiņas, tad varam cerēt uz pārmaiņām Latvijā.

    Un Crow, tie kas tur sēž ir vērtējami kā “nekas” un pat ļaunāk, nav jāsatraucas par to, ko vietā likt, mums nav ko zaudēt! Vispār revolūcijas orgazinatoriskās gudrākās galvas arī būtu tur liekamas.

    Mazās pašvaldības jau nav ne kapeiku labākas, tādi paši gudri dirsēji, tikai mazākā kulītē, spēj gan apriet lielo valdību, bet tajā pašā laikā pašvaldības mērogā būt tādi paši maitasgabali, kā lielie vīri augšpusē. Pēc pagastu pašvaldību apvienošanas situācija ir tāda – novada galvenajā pagastā visi ir pārgudri un visiem ir taisnība, pārējiem ir klusējot jānorij tas viss un jāpaklausa. Esmu viņu vidū, tādēļ ļoti labi redzu, metās nelabi, gribētos pateikt reizēm savas domas viņiem sejā, bet jāklusē, naudiņu ar kā nekā gribās.

    #261686
    bluebird
    Participant

    Tieši tā!! Un ko tu vari tur pateikt!! Nekā!! Tev ir jāsēž klusam un jādara ko no augšas liek!! Tu esi pakļaut pāris lielu cilvēku interesēm!! Un tā viņi tur to tautu pavadā un kā suni dzenā apmierinot savas vēlmes!!! Tikai viņiem mēs strādājam!!

    #261687
    Crow
    Participant

    Tauta sacelsies, tauta parīvēsies, tauta izšļāks… ēēm, dusmas. Tauta norimsies un uzpīpēs.

    Līdz nākošai reizītei, tautu meita!

    Ja kādam ir padomā patiesi realizējamas idejas par to, kā Latvijas valstij atgūt iztirgotos īpašumus, samazināt bezdarbu, veicināt ražošanu, atjaunot tranzītu, nolīdzināt SWF parādu un sastādīt efektīvu pārvaldības sistēmu, ne tikai emociju uzplūdā lielos kretīnus iznest pirms iekavām un noīsināt, tad es brīvprātīgi piesakos būt tādas partijas kasieris.

    Evers, sorry, man ir, ko zaudēt.

    Quote:

    mums nav ko zaudēt!


    Quote:

    naudiņu ar kā nekā gribās


    Loģiska pretruna. Tev arī tātad ir, ko zaudēt.

    Plus, “revolūcijas” gadījumā būs visai daudz, kas bailēs iežmiegs asti kulakā un aizbēgs uz ārzemēm.

    Varbūt, ka es arī. Jo man ubi bene, ibi patria. Latviešu tauta nav tā vērta, lai es par to cīnītos un, jei bogu, vēl liktu galvu uz ežiņas.

    #261688
    bluebird
    Participant

    Tieši tā!! Ar mums ir problēmas!! Daudzi nobīsies un ieraus asti kājstarpē un paklusēs… jo baidās!! Samierināsies ar to kas jau ir!!

    #261689
    Evers
    Participant

    Mans štats tāpat nav stabils, kamēr var, tikmēr jāpapelna. 😀 Pēctam jāvāc paraksti, par dzimtā pagastiņa atdalīšanu. Vai arī asti kājstarpē un uz laimīgajām zemēm :>

    #261690
    Crow
    Participant

    Visa problēma reducējas uz vienu kopīgu īpašību – bailēm no atbildības.

    [spoil]Jā, lamināti man par šo klaigāšanu labi maksā. Un sola augstāku amatu drīzumā arīdzan. Jūsu visu segvārdi ir pierakstīti un nekārtību gadījumā tiks nodoti “stūra mājai” analogai iestādei, kur jums liks pārpīpēties zāli un pēc tam klausīties tehno un speedcore, kamēr jūsu cīņas gars tiks salauzts.[/spoil]

    #261691
    bluebird
    Participant

    Un bailes no kritikas!!! Mēs baidamies būt kritizētiem!! Ne dod dievs par mums kaut ko sliktu kāds pateiks … ar pirkstu norādīs viņu virzienā!! Mēs nespējam koncentrēties uz mērķi, jo esam aizņemti ar savu EGO!! Ka tik mūs kāds nepakritizē!!

    #261692
    Creep
    Participant

    Tas tak jau sen kā pierādījies, ka latvieši nemāk vadīt valsti. Gudrākie latvijas prāti tāpat parasti ar laiku notinās uz ārzemēm un šeit nekas nebīdās, samierinies, tāpat nekas nemainīsies.

    Ja arī tiktu uzrīkots kārtējais grautiņš, vienīgais, ko tas panāktu, būtu jaunas izmaksas no valsts budžeta (par bojājumu novēršanu) un atkal valdībai būtu iespēja sev naudas žūksni kabatā iebāzt…

    #261693
    Crow
    Participant

    Parādiet man, kungi*, vienu revolūciju jebkad no vēstures, kas ir sasniegusi mērķi.

    Ja nepatīk kādas valsts apstākļi, jāatrod cita valsts, nevis te jālāpa(-ās). Tie, kuriem nav iespēju dzīvot citur, visticamāk, nav diži iespēju dzīvot nekur. Pie vainas? Līkas rokas, dumja galva, nelaimes gadījums (darba vietā?), lamināti, astma, vēzis, moluski, ragu un nagu sērga, nodarbošanās ar profesionālu alkānismu. Un jau minētās bailes no atbildības. Un slinkums. Tie tad nu prasa maizi un izpriecas.

    “Laimes zemēs” tādus pacieš un uztur tāpēc, ka tām zemēm ir, par ko. Bet tām nafig vajadzīgi kretīnu pūļi no citurienes, kas viņu valsts labā nekā nedarīs, bet tāpat prasīs debesmannu. Ja cilvēks prot, spēj un vēlas strādāt, ir minimāli atkarīgs no citiem, tad var atrast vietu, kur tam klāsies labi.

    Bet ja cilvēkā mīt liekulīga tieksme uz bļaušanu par labāku dzīvi visiem un tai pat laikā dominē vēlme atņemt otram kumosu, lai pats paēstu, tad viņam nekur nebūs labi.

    And no one really cares! I don’t care.

    [img]https://www.bildites.lv/images/5j8ggzrzjgqwoveizl3.jpg[/img]

    #261694
    Evers
    Participant

    Ja latvieši nevar nevar saņemties un ar dakšām iztrenkāt tā paša AKKA / LAA reketa kantora darboņus, kura netīrais darbības veids ir pat ar rozā brillēm saprotams, tad var pat nesapņot par kautko vēl vērienīgāku.

    Quote:

    Š ajā videoklipā ir ietverts partnera UMG saturs, taču partneris ir to bloķējis jūsu valstī autortiesību dēļ. Atvainojamies.

    Katru reizi, kad jūtubē redzu šādu uzrakstu, man rodas liela vēlme ielauzt tiem mērkaķiem degunu. :> Sāka braukt virsū Google’i, Googlei neinteresēja ķēpāties ar kautkādiem mērkaķiem no sīciņas banānu republikas, norāva vispār vienu kloķi un miers.

    #261695
    BOFH
    Participant

    Neatceros George Carlin repertuārā to murgu kas bildē sarakstīts.

    A kas attiecas uz sūdiem valstī – tikko bija vēlēšanas. Visi mietpilsoņi vēlēja par vienotību. Ziniet kapēc? Tapēc ka tādus tupakus var paņemt ar vienu vienkāršu frāzi – balsojiet par Vienotību lai netiktu KRIEVI PIE VARAS!

    Un viss! Ar to pietiek. Atkal tos pašus ievēlēja, viņi turpina imitēt procesu.

    Valsts ir tāda kā tās pilsoņu vairākums.

    #261696
    bluebird
    Participant

    Tas mums visiem bija lielisks prāta treniņš šovakar!! 😉

    #261697
    Evers
    Participant

    Mani vismaz vainot nevar, balsoju par “Pēdējo partiju”, apšaubāmi un nepazīstami kadri, bet vismaz neplātījās ar pretīgām melīgām reklāmām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā