Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājo

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājo

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261698
    Wuu
    Participant
    #261699
    usver
    Participant

    Evers: būtu labāk kopā ar BOFH par SC nobalsojuši – paskatītoš, moš SC veidotu koalīciju kopā ar tiem tur-zaļajiem .. kā viņus! Krievi tiktu pie varas un būtu gan visiem mietpilsoņiem šoks!!!!111viensviens!! 😀 😀 😀 Vo jautrība būtu – inteliģenti nāktu pie varas un pretēji visām bažām, valsts uzplauktu!!!!!!111viensviens!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    Tādus mudakus kā Ausaini toč negribu redzēt nevienā amatā. Jūsuprāt vajadzētu vairāk tādus – aiziet, aiziet, lai tā Rīgas Satiksmes būda rūc vēl par pieciem, nē, labāk par piecsimtpieciem bezjēdzīgi kaut kur aizskaitītiem miljoniem Rīgas šokolādes acī? Visiem KNAB mutes ciet, viss obščagā, viss kruta! 😉

    #261700
    BOFH
    Participant

    Nu re – klasisks dauneļa piemērs. Un tādam ir balstiesības.

    #261701
    Kon
    Participant

    Jūs negribat zināt par ko Es nobalsoju :>

    #261702
    iKey
    Participant

    Es par Lembergu biju nobalsojis….

    vislabāk vajadzētu kādam drosminiekam atkārtot 1936. gada maija notikumus, kad Kārlis Ulmanis padzina visas partijas ellē, un deputātus sasēdināja pa istabām ar zviedru “aizkariem”.

    jo demokrātija nekam neder – katrs deķi rauj uz savu pusi, un rezultātā ir bardaks

    #261703
    jazzer
    Participant

    ZuliXP

    Kam der, kam neder tā demokrātija. Visās normālās valstīs darbojas bez īpašām problēmam, tikai mums neder. Varbūt vaina nav sistēmā, bet cilvēkos ? Diktatūru gribās ? Kurā diktatūrā tagad tauta dzīvo labi ?

    #261704
    usver
    Participant

    BOFH: paskaidro, lūdzu, savu nostāju. Es iepriekš imitēju spiedzīgu, nosiekalojušos tīni, kas gatavs balsot par SC tāpēc, lai būtu “kardināli savādāki cilvēki”, lai kaut kas mainītos. Š ķiet, ka tādu nostāju Tu labprāt redzētu tautas vairākumā. Okei, ir savādāki cilvēki – Ušakovu pēdējās RD vēlēšanās mierīgi nopirka Š lesers, apsēdās vicemēra vietā, viss kruta. Rīgas Satiksmē kaut kas mainījās? Nē, nemainījās. Tagad Ušakovs atbalsta projektu, kurā vēl mierīgāk varēs nodarboties ar patvaļu Rīgas Satiksmē, bez konkursa visu darot. Tjp – kurš grib, tas lai nāk un piedāvā .. jētalonu aparātus, autobusus – kas piedāvās izdevīgāku darījumu, ar to slēgsim līgumu. Netaisot nekādus konkursus un neblamējot biznesa partneri, ka patiesībā tā manta maksāja 5x lētāk.

    Tātad tev šķiet, ka tiešām SC nākot pie varas, globāli kaut kas mainīsies, ja neskaita visādu Kravcovu un Urbanoviču īpasvara pieaugumu? Man no malas izskatās, ka viņi iet uz darbu un algu saņem stipri lielākā pokujā nekā, piemēram, Vilks. Vēlreiz aicinu – paskaidro, lūdzu, savu viedokli.

    #261705
    TrakaisKursis
    Participant

    bluebird wrote:

    Viņi taču valsts iedzīvotājus uzskata par durakiem?? Paklausieties ko viņi runā pa TV!! Pilnīgo sviestu… atstrādātas standarta frāzes… tīrākā demagoģija… un pilnīga nevēlēšanās saprast reālo situāciju! Tikai bīda savas intereses, lai saglabātu savu amatu un pozīciju tādā pašā sabiedrībā! Viņi kamerās stāsta melus augstākā līmenī, izzog valsti, spēlē kaut kādas politiskās spēles un skatīdamies kamerās mums saka, ka viņiem interesē valstī notiekošais un valstī dzīvojošie iedzīvotāji. Bet visi zin, ka tie ir meli augstākā līmenī!!!!

    Es negribu izklausīties rupjš, bet bluebird, kur tev ir garantija, ka tu saproti – reālo situāciju? Un kas vispār ir reālā situācija? Tas, ka tev ir emocionāls nogurums no krīzes un niknums par savu/savu līdzcilvēku bezspēcīgumu apstākļu priekšā, nenozīmē, ka tev un tādiem kā tu ir risinājums visām šīm problēmām. Mēs – tie, kas tusējam šādos forumos – tvaiku nolaižam šeit, un tas te arī paliek. Ir socioloģijā tāds apzīmējums kā “Facebook paaudze”, kas augstākais, ko spēj ir īdēt un – ja notiek brīnums – iziet ielās.

    Var piekrist tev, ka ir tracinoši skatīties uz labi ģērbtiem, labi ēdušiem, pārtikušiem valstsvīriem ekrānā, kamēr tu pats esi vienīgais atspaids savai ģimenei, kuras locekļi zaudējuši darbu krīzē vai kuriem ievērojami samazinātas algas. Bet padomā no otras puses – ja tie, kuri tevi tracina, nespēlētu savas politikas retorikas spēli, tad konkurenti viņus viens divi nokostu, un politiskā nestabilitāte mums nav nepieciešama. Tas draudētu ar ļoti daudzām tālejošām sekām – sastingumu reformu gaitās, ārzemju kapitālu nepieejamību apgrozāmo līdzekļu finansēšanā mūsu uzņēmumiem, eiro ieviešanas datuma pārcelšanos tālāk, procentu maksājumu apmēru pieaugumu un visa aizņemta kredīta pārfinansēšanas sadārdzināšanos. Iekšzemē tas nozīmētu ekonomikas strauju pasliktināšanos – naudas aprites samazināšanos, algu samazinājumu, atlaišanas u.t.t. Tu par tādu iznākumu esi gatavs uzņemties morālo atbildību? Es nebūtu. Tāpēc es savu niknumu apvaldu, un cenšos skatīties pāri šiem laikiem – uz 2016. vai 2017. gada, kad eiro ieviešanas efekts būs akumulējies un sāks nest augļus. Bet līdz tam viss ir tā, ka valsts ir no grāmatvedības jāsakārto.

    Par ekstrēmismu vēl viens vārds – mēs visi gribam dzīvot labi un pārtikuši te un tagad. Tā ir saprotama lieta. Bet valstij ir jāspēj finansiāli segt mūsu vēlmes. Es esmu bijis Grieķijā un vērojis laiskos pensionārus, kas rīta pusi pavada paēdot brokastis vasaras kafejnīcā, izdzer kafiju, uzpīpē un tad aiziet uz otras ielas puses kafejnīcu dzert alu, līdz kāds cits pensionārs ir uzmodies un var jau barā čupoties tālāk. Var jau, protams, teikt – Grieķija ir subtropu valsts, kur ražas ievāc 3 gadā, kur viss aug bez īpašas aprūpes, taču tas neatbilst patiesībai – lauksaimniecība ir viena no visneefektīvākajām tautsaimniecības nozarēm. Tā kā laiskais grieķis negrib dzīvot sliktāk par, piemēram, strādīgo industriāli spēcīgās Vācijas pilsoni, viņš iziet ielās un gāž tās valdības, kas nav gatavas pieņemt likumus, kas garantē augstākas darbas samaksas. Un vēl arī tikai tādas valdības, kas garantē augstākas algas. Ir tikai viena problēma – ja nav iespējams nopelnīt lielākas algas (un grieķis to negrasās darīt), tad valstij ir jāpalielina ārējais parāds. Pateicoties tam, ka valdības, lai saglabātu varu, vienmēr to ir Grieķijā darījušas, Grieķijas ārējais parāds ir 189% no IKP. Un viņi to nespēs atmaksāt. Viņiem jau tagad SVF būtībā ir atņēmuši Nacionālo dzelzceļu un Šªdensapgādi, un piespieduši pārdot atsevišķas salas Egejas jūrā. Un šitādu valstu Eiropā ir vēl trīs – t.s. PIGS valstis. Mums parāds – paldies dievam – ir krietni mazāks un tā kā mums ir strādīgāka tauta, ir lielākas iespējas to atdot. Varētu pat teikt, ka mums vēl ir paveicies. Un kā es mēdzu smieties – paldies dievam, ka mums nav stipras arodbiedrības, būtu ietikuši tādos sūdos kā Grieķija, kas parādu izskatās neatdos nekad, un mūžīgi maksās padsmit procentus sava budžeta kreditoriem. Pacietību un izturību, draugs!

    #261706
    BOFH
    Participant

    usver wrote:

    BOFH: paskaidro, lūdzu, savu nostāju. Es iepriekš imitēju spiedzīgu, nosiekalojušos tīni, kas gatavs balsot par SC tāpēc, lai būtu “kardināli savādāki cilvēki”, lai kaut kas mainītos. Š ķiet, ka tādu nostāju Tu labprāt redzētu tautas vairākumā. Okei, ir savādāki cilvēki – Ušakovu pēdējās RD vēlēšanās mierīgi nopirka Š lesers, apsēdās vicemēra vietā, viss kruta. Rīgas Satiksmē kaut kas mainījās? Nē, nemainījās. Tagad Ušakovs atbalsta projektu, kurā vēl mierīgāk varēs nodarboties ar patvaļu Rīgas Satiksmē, bez konkursa visu darot. Tjp – kurš grib, tas lai nāk un piedāvā .. jētalonu aparātus, autobusus – kas piedāvās izdevīgāku darījumu, ar to slēgsim līgumu. Netaisot nekādus konkursus un neblamējot biznesa partneri, ka patiesībā tā manta maksāja 5x lētāk.

    Tātad tev šķiet, ka tiešām SC nākot pie varas, globāli kaut kas mainīsies, ja neskaita visādu Kravcovu un Urbanoviču īpasvara pieaugumu? Man no malas izskatās, ka viņi iet uz darbu un algu saņem stipri lielākā pokujā nekā, piemēram, Vilks. Vēlreiz aicinu – paskaidro, lūdzu, savu viedokli.

    Tu esi klasiska loha piemērs. Un ar katru ierakstu forumā tu to apliecini atkal unatkal.

    #261707
    usver
    Participant

    BOFH: aizmirsti. Toč ticēju d_l, kad jams apgalvoja – Betons kādreiz esot bijis sakarīgs, bet nu tas laikam bijis ļoti sen atpakaļ. Bet tagad pieņemsim kā faktu, ka vairs nespēj normāli sarunāties, ja ar tevi runā kā balto cilvēku. Un brīnies, ko tevi, tādu malaci, neviens nenovērtē 🙂

    #261708
    Genādijs
    Participant

    Auni!

    Lai mainītu sistēmu – iepriekšējā ir “jālikvidē” ar visām no tā izrietošajām sekām. Tikai mīļais aunu bars – nomainot zivs galvu, sapuvušo vēderu un asti jūs nenomainīsiet, tā joprojām būs smirdīga sapuvusi zivs.

    #261709
    ruukjis
    Participant

    Meh, mazais čiepsteklis atvēris knābi un nu pļerkst kā strazds ķirsī; viss, ko es te redzu, ir: “bla, bla, bla viss ir slikti! bla, bla bla!”

    Diez ko tik grandiozu zilais čipsteklis ir paveicis valsts labā? Nē, spamošana un gaudošana IT forumā, neskaitas.

    #261710
    Genādijs
    Participant

    PS. Ja bluebird šodien tiktu iecelts par premjeru – nekas nemainītos, tikai tāpēc, ka slimā sabiedrībā kura uzskata ka kukuļdošana nav nekas slikts un ka nodokli nemaksāt ja tas iespējams arī nav nekas slikts. Uzskaitījumu varu turpināt visu dienu …

    #261711
    Kon
    Participant

    Topiki, kuros tiek runāts par politiku ir tīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīk garlaicīgi, kaut vai tāpēc, ka Es neko nesaprotu.

    #261712
    msh
    Participant

    Tā jau arī varētu būt, kojān. Tu tak esi “purnagrāmatas paaudze” :>

    Es daļēji varētu piekrist TK. Bet tikai daļēji. Jo tas, kā latvijas politiķi to dara – nu es nespēju saprast, vai viņi to dara ķeksīša pēc, lai SVF atskaitītos, vai arī viņiem sen vairs nav sajēga par reālo dzīvi. Nu, zinot ka visuma centrā dzīvo arī tādi vidusmēra pārtikuši cilvēki, kam citur latvijā dzīvojoša vidusmēra latvieša dzīves perspektīva ir sveša, tam otrajam variantam ir zināms iespējamības procents. Jo nu budžeta deficīta samazināšana uzkruķījot nodokļus un apcērpot izdevumus, un tikai, ir, khm, sūds, nekas vairāk. Jo vidusmēra latvietis saprot ka uzkruķot augstāku akcīzi degvielai, lielāks procents pirks kontrabandas degvielu, uzceļot akcīzi šmigai, lielāks procents alkānu laiks ļūļu vai kontrabandas šmigu un tas pats attiecas uz ļuļķiem. Lielāks PVN pārtikai uzlabo maksimas importa draņķu konkurētspēju. Un tā tālāk un tā joprojām. Un tā izdevumu apcirpšana – reizēm tikai uz papīra, nu vispār ir kaut kas interesants…

    #261713
    Kon
    Participant

    vobše to ja rozhden v CCCP ..

    #261714
    Crow
    Participant

    KoЯn wrote:

    vobše to ja rozhden v CCCP ..

    Īstā CCCP paaudze jau neesam, bet enīvej…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JIdPdBF85DU[/youtube]

    😀

    #261715
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    vobše to ja rozhden v CCCP ..


    Aš ne nieka nesuprantu…

    #261716
    Kon
    Participant

    Kā latvietis var nezināt krievu valodu o.0

    Mošk Tu Esi tā paaudze, kura : “Krivs tikai ne pa seju plzplzplz” ?

    #261717
    aoma
    Participant

    Par tēmu: nu kur ellē var būt tik tuvredzīgi, lai fantazētu, ka grautiņi un iziešana ielās var vērst kaut ko par labu? Kāds vispār saprot, kas ir tā saucamā ”revolūcija”? Vienkārši viena kliķe nomaina otru un tautas drāšana notiek vēl smagākā formā.

    Ēģiptei vispār vajadzētu tam Mubarakam pieminekli uzcelt, ka 30 gadus varēja noturēt valsti, lai islāma fundamentālisti netiktu pie šprices.

    Kas sekos tālāk, nezin ne ne dievs ne allāhs, labākais variants būtu, ja armija ieceltu tādu pašu ”diktatoru” un daudz nekas nemainītos, jo, ja arī Ēģipte kļus par šariātam paklausīgu valsti, tad visi ”brīvības” tīkotāji varēs aizmirst par mobilajiem telefoniem, normālu TV, kā arī par civilizētu apģērbu un varēs apsiet gurnu apsēju, lai 18 stundas diennaktī kaplētu Nīlas dubļus, kā viņu senči to darījuši pirms gadu tūkstošiem.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā