Cik lielai atkarībai jābūt?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik lielai atkarībai jābūt?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146313
    deivs001
    Participant

    Nepietiek jau ar to, ka ir redzēti cilvēki, kas gatavi iet uz interneta salonu, lai tikai apskatītu savu profilu draugiem.lv vai statistiku. Tagad arī uz šo atkarīgo rēķina grib kāds uzvārīties! 😀

    https://fucker-dr.augiem.lv/

    #173311
    samurajs
    Participant

    Mjā – nāvīgi slimo joprojām netrūkst 😀 Savulaik oollee uzkodēja “Draugu palīgu” – tā gan bija visai noderīga programma.

    Par datorsaloniem (vismaz dažiem) gan sliktu vārdu neteikšu, tur man savulaik iemācīja datorzinību pamatus. Kad es gāju skolā – vēl informātiku nemācīja…

    #173312
    deivs001
    Participant

    To palīgu atceros. Vismaz varēja nolikt uz palodzi un tas atgādināja par vēstulēm. Nebija jātaisa refresh.

    Un par datorsaloniem neko sliktu nesaku, bet par cilvēkiem, kam iemesls lai ietu uz salonu ir aplukot savu profilu draugos.

    #173313
    Sid
    Participant

    Ehm, tā taču ir viņu izvēle: iet un lūrēt to savu profailu vai neiet, aight? Ja tas netraucē darbam un/vai mācībām, tad kāda jums ir darīšana gar viņa atkarībām? 🙂 Vai drawdzinju atkarīgie jums pārmet par smēķēšanu, alkohola un/vai narkotiku lietošanu? 🙂 Enīvei: fakeris ir viena liela herņa, jāgaida kad Laurēns šamo nobloķēs, a to man vidēji 2 vēstules dienā ar tekstu: “ÄŒau, uzaicini!”. :D:D

    #173314
    drono
    Participant

    Nekur tajā saitē neredzu tās nosūtītās SMS cenu. Nez kas pašiem draugiem.lv par šo ir sakāms? :grr:

    #173315
    Foxsk8
    Participant

    Varu pateikt, ka draugiem.lv var mierīgi nonest tāda veida lapas. Sazinoties ar hostētāju, vai arī palūdzot saviem koderiem, vienkārši defeisot. Saku to no savas pieredzes no “Black deal” laikiem 😀

    #173316
    usins
    Participant

    13 idioti 😀

    njaa, tad man paziistami dazhi puņķainie, kam ir tas fakeris 😀

    ai bļāviens. Izskatās drizāk, ka paši dr.lv vien to dara.. 😀 lai pelnītos.

    #173317
    samurajs
    Participant

    Tad jau tas fuckeris drošvien top šārēts trackeros… 😀

    #173318
    deivs001
    Participant

    samurajs wrote:

    Tad jau tas fuckeris drošvien top šārēts trackeros… 😀


    Vienubrīd manīju outlaw trakerī!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā