Cik maksās Windows 7 uz jauna datora?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Cik maksās Windows 7 uz jauna datora?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210337
    nevertell
    Participant

    Visi Source “endžini” un spēles, kas ar to taisītas, līdz L4D dzinim iet Ä€TRÄ€K uz linux ar wine nekā uz windows. Wine vairs nav nekādā 0.5 versijā, tagad jau tiek taisīts dx10 atbalsts, un tiek jau kalti plāni, kā pēc iespējas ātrāk varētu “reverse-engineer” dx11.

    #210338
    Evers
    Participant

    Wuu, esmu pāris linuxus palietojis, visu primāro varēju salikt bez problēmām – i-nets, torrenti, filmas, mūzika – principā mājsaimnieču vajadzības. 🙂

    Savajadzētos man filmiņu samontēt – pakārtos, cik esmu gūglējis, neko linux veidīgu, kas man liktos tikpat labs kā Pinnacle vai labāks, neesmu atradis. Atradās viens vārds – “čakars”.

    To pašu varētu teikt arī Photoshop’eri.

    nevertellam varētu piekrist – gan CS 1.6, gan CSS uz Wine gāja bez problēmām.

    #210339
    Stat1CX
    Participant

    nevertell wrote:

    Visi Source “endžini” un spēles, kas ar to taisītas, līdz L4D dzinim iet Ä€TRÄ€K uz linux ar wine nekā uz windows.


    Testus studijā. Ļoti stipri apšaubu šo apgalvojumu.

    #210340
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Geimot ta ar var, ja māk.

    Un nedirs, Eudoxus, uz ubuntū var uzlikt jebkuru .rpm paku, vajag tik vienu komandu iesist un viss ies. Vēl vieglāk ir ar SuSi, tā ņem visas pakas priekšā.

    Un, katrai lielajai distribūcijai ir katrai sava paka katrai kaut-cik nozīmīgai programmai.

    Paldies, protams, par pieklājīgajiem un siltajiem vārdiem. Vai tiešām jebkuru? Es runāju par situācijām, kad cilvēkiem nākas lietot programmas, kas nav “kaut cik nozīmīgas” dažādu iemeslu dēļ vai arī kādas pakas jaunāku vai vecāku versiju, jo pieejamā gļuko.

    Es piekrītu, ka visumā – salīdzinot ar situāciju 5 gadu atpakļ – situācija ir puslīdz ok. Bet līdz vēlamajam vēl tāls ceļš ejams. Lielāka vienotība linux frontē nudien par ļaunu nenāktu.

    #210341
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:


    Savajadzētos man filmiņu samontēt – pakārtos, cik esmu gūglējis, neko linux veidīgu, kas man liktos tikpat labs kā Pinnacle vai labāks, neesmu atradis. Atradās viens vārds – “čakars”.

    To pašu varētu teikt arī Photoshop’eri..

    Kaut viena bezmaksas alternatīva uz Windows? Tu maksātu 50$ par to lai rediģētu video? Kaut viens mājas lietotājs ir gatavs maksāt 700$ par fotoshopu? KLUSĒ! [img]https://www.yahoofreak.com/animated%20emoticons/Funny%20Animated%20Emoticons/watch%20out.gif[/img]

    #210342
    nevertell
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Es runāju par situācijām, kad cilvēkiem nākas lietot programmas, kas nav “kaut cik nozīmīgas” dažādu iemeslu dēļ vai arī kādas pakas jaunāku vai vecāku versiju, jo pieejamā gļuko.

    Tās pakas, kas nav nozīmīgas, nekad nebūs vajadzīgas lietotājam, kurš nevarēs problēmu atrisināt kompilējot no koda un atrisinot atkarības saviem spēkiem. Vārdi ir tik pat silti cik tās muļķības tu te raksti par tēmu.

    Reku, TF2: https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=9901&iTestingId=42476

    #210343
    Stat1CX
    Participant

    nevertell wrote:

    Eudoxus wrote:

    Reku, TF2: https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=9901&iTestingId=42476


    Neredzu tur nekādus ciparus, tikai pliku tekstu un lielākā daļa testētāju spēli spēlēja, dx8 režīmā, kas ir pamatīgs video kvalitātes zudums, nemaz nerunājot par gļukiem kas tur pat tika minēti. Nu nav linux paredzēts spēļu dzenāšanai. Palaist spēli un maksimāli to izbaudīt cik dzelži atļauj nav viens un tas pats, ko diemžēl uz linux nevar izspiest.

    P.S ja paskatās screenu – grafikas kvalitāte ir vienkārši drausmīga.

    #210344
    Evers
    Participant

    Wuu nu gan dzēlīgs 🙂

    Teikšu tā: Es labāk zogulietoju kautko labu, nekā bendēju nervus un tērēju laiku čakarējoties ar krāmiem.

    Kāpēc nesaucu to par zagšanu? – https://14.media.tumblr.com/YfSCqN1z5himk5ssBlG4gw2Oo1_500.jpg 🙂

    Vispār free-opensource pasaule vienmēr nedaudz pieklibos, jo to principā veido entuziasti brīvajā laikā (jāēd ar tač viņiem ir) . Turpretim pelnošās firmās programmas veido algoti programmētāji un speciālisti, kurus nevienam nevajadzēs, ja gurķosies un taisīs krāmus. Protams šis nav attiecināms uz visām freeware programmām.

    Iedomājieties, ka, piemēram, filmas būtu bezmaksas – labu filmu nebūtu, jo nebūtu no kā ņemt finansējumu, lai varētu uztaisīt tiešām labu filmu. Būtu tikai home made video vērtības filmas. tas pats princips ar freeware un maksas programmām.

    P.S Kad varēšu atļauties, tad pirkšu un lietošu licenzētu programmatūru, kautvai tādēļ lai pastieptu krānu 😀 .

    Reiz bija negatīva pieredze ar Ubuntu – displeja izšķirtspēju ļāva nomainīt uz mobilā telefona cienīgu – kautkaadi 3**x2**. Protams pamēģināju – ubuntu kļuva 100% nelietojams, civilizēta veida kā uzlikt atpakaļ nebija (caur konsoli ganjau varētu) , līdz ar to taireiz Ubuntu lietošanai tika pielikts punkts.

    #210345
    Eudoxus
    Participant

    Nevertell:

    “Tās pakas, kas nav nozīmīgas, nekad nebūs vajadzīgas lietotājam, kurš nevarēs problēmu atrisināt kompilējot no koda un atrisinot atkarības saviem spēkiem. Vārdi ir tik pat silti cik tās muļķības tu te raksti par tēmu. “

    Pirmkārt, kā tu vari paredzēt, kuras programmas kādam ir jālieto un kuras ne? Otrkārt, cik saprotu muļķība šeit tiek saprasta kā tas, kam tu nepiekrīti. Apsaukāšanās nekādi neliecina par baigo līmeni. Parasti tā dara bērnudārzā vai pamatskolā.

    #210346
    janis87
    Participant

    Par cenān varu pateikt, ka Windows programmatrūra nekad nav bijusi lēta, tāpēc nekas traģisks nav, viss būs tāpat kā iepriekš citi zags, citi pirksnedomāju ka kautkas mainīsies.

    Ja runāt par linux, tad bezmaksas versijas arī nav nekāda baigā dāvana, gļuku ir nemazāk kā windowsā, un vēl daudz problēnu ar programmu savietošanu, parastajam lietotājam tā vispār ir tumša bilde. Un lai arī ko saka linux aizstāvētāji, tad varu pateikt vienu, windows ir ļoti pamatīgi iegājis cilvēku dzīvē un diez vai zaudēs šo pozīciju kādai citai operētājsistēmai.

    #210347
    nevertell
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nevertell:

    “Tās pakas, kas nav nozīmīgas, nekad nebūs vajadzīgas lietotājam, kurš nevarēs problēmu atrisināt kompilējot no koda un atrisinot atkarības saviem spēkiem. Vārdi ir tik pat silti cik tās muļķības tu te raksti par tēmu. “

    Pirmkārt, kā tu vari paredzēt, kuras programmas kādam ir jālieto un kuras ne? Otrkārt, cik saprotu muļķība šeit tiek saprasta kā tas, kam tu nepiekrīti. Apsaukāšanās nekādi neliecina par baigo līmeni. Parasti tā dara bērnudārzā vai pamatskolā.

    Nevis tam, kam es nepiekrītu, bet tam, kas ir pretrunā ar faktiem. Nu, nosauc vienu piemēru- kurai pakai, kuru tev VAJAG, nebūtu bubuntu/SeSka paku.

    #210348
    Eudoxus
    Participant

    Tā kā dotajā brīdī nelietoju linux, tad konkrētas pakas tagad nenosaukšu. Bet viena no problēmā ar kuru saskāros tad, kad lietoju bija tāda, ka vairākos gadījumos uz lietotās distribūcijas nebija pieejama kāds programmas jaunāka versija, kurai bija svarīga fīča, kas nebija vecajai. Piemēram, savā laikā lietoju Debian Etch. Debian kā zināms ir konservatīva distribūcija ar uzsvaru uz stabilitāti, tāpēc pārsvarā visas pakas ir vecākas nekā vairumam gļukaino un pusicepto distru tipa Fedora vai Bubuntu. Neatceros vesijas numuru, bet Open Office paka uz Debian bija krietni sūdīga. Protams, liku backportēto jaunāko OOo paku, bet šis process ieviesa dažādus brīnumu manas Debian instalācijas darbībā. Lūk, viens piemērs tam, ka ar savietošanu ir diezgan paliels čakars. Varbūt tu teiksi, ka tā nav nekāda lielā problēma, tomēr tolerance prec čakaru dažādiem cilvēkiem var atšķirties.

    Bet zinot to, kas linux frontē notiek pašlaik ar X serveri un intel draiveriem galīgi nav nekādas vēlmes to lietot. Jau kaut kur esmu teicis, ka, protams, ja būtu spiesta vajadzība, tad čakarētos un lietotu. Bet pašlaik personīgi es neredzu nekādu vajadzību to darīt. Man Vista nekās problēmas nesagādā. Ja kāda sagādā, tad viņam ir vai nu jāpērk Mac, jāupgreidojas uz Win7 vai (ja ir maz naudas) jāinsalē kāds no linuxiem.

    #210349
    FireFoxsitis
    Participant

    o nē, pārāk dārgi…

    #210350
    Wuu
    Participant

    Jūs aizvērsities vienreiz vai nē? Lietojat savu windowsu un priecājaties, TIK LŠªDZU NERUNÄ€JIET PAR LINUXU APLAMĪBAS! Visie tie mīti bija kādreiz, lietojot Ubuntu nevajag konsuli, nevajag meklēt driverus, vis strādā un nav nekādu pusceptu bagotu softu! Man pat wifi driveri atrada!

    #210351
    harly2000
    Participant

    Jā, man piemēram linuxs strāda bez problēmām viss ko man vajag iet un par wifi draiveriem ko lidz iesledzu savu kompi uzreiz atrada manu mājas tīklu un bez tam linuxs noslogo datoru krietni vien mazāk ( kada līdziba starp teroristiem un mūsdienu programmām – prasības )

    #210352
    Snorx
    Participant

    Wuu- varbūt, ka tagad tas beidzot ir savests kārtībā, bet vēl pusgadu atpakaļ, kad pasūtīju sev Ubuntu pa pastu, manam dzelzim driverus nācās meklēt vien pašam, so nevajag te sludināt, ka nevajag. Parādi man lūdzu kā es Ubuntu varu piešķilt savu Ageia PhysX? Nepalīdz ne nvidia physx driveri ne vecie ageia driveri… Tieši Ubuntu ir tas nemiera cēlājs, kas uzskata, ka labāk zina par dzelžu ražotājiem, kas tie par dzelžiem, ko viņš darbina. Un Wine uz Ubuntu ir vēl bezcerīgāks kā Virtual XP uz Win7…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā