Cik zemu vēl var krist IT pakalpojumi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik zemu vēl var krist IT pakalpojumi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161242
    shady
    Participant

    Š odien man e-pastā ieripoja reklāma, ka datora apkopi/diagnostiku veic pa ~ 9€, tas rupji sakot ir piečuks….

    => https://www.prieks.lv/lv/regular/offer/datamarket13/

    Cik zemu var krist? Pat frizieris saņem 10x vairāk. Par to “spečuku” kvalitāti es pat negribu domāt. bet tieši par faktu kā tādu….

    P.S. – šis apraksts, no piedāvājuma, arī mani uzjautrināja:

    Quote:

    Piedāvājumā ietilpst:

    reestra tīrīšana;

    loģisko kļūdu noveršana;

    datora pilna apkope (pamatplātes tīrīšana, radiatora un ventilātora);

    cieta diska un komponentu diagnostika.

    #319396
    Crow
    Participant

    A kur vispār tu pēdējā laikā esi kvalitāti redzējis? Es domāju, tas jēdziens ir uz izmiršanu.

    #319397
    Skilletin
    Participant

    Un neviens no jums pat nepamanīja, ka tas ir akcijas piedāvājums un uz ierobežotu laiku. Reālā cena ir cita.

    #319398
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pilnīgi normāls servisa piedāvajums,neko jautru neredzu.Uzraksti savu variantu kā tu reklamētos.

    #319399
    Crow
    Participant

    UN KO TAS BĻAĶ MAINA???

    #319400
    samurajs
    Participant

    Tagad skatīsim laika normas.

    Reģistra tīrīšana ar Regcleaner portable – 5 min.

    Drazas tīrīšana ar CCleaner – 5 min.

    Putekļu izpūšana ar kompresoru – 10 min.

    Loģiskās kļūdas – klients tāpat nezin kas tas par zvēru

    HDD SMART datu nolasīšana ar HD TUNE portable – 5 min.

    Videokartes pārbaude ar Furmark – 5 min.

    Par vīrusiem, termopastu utml. nekas nav teikts, tāpēc ienākums 18€/h nav zemē metams 😀

    #319401
    Crow
    Participant

    Ja jamie labotu loģiskās kļūdas, tad pēc idejas tam kantoram vajadzētu uzreiz ieliekties pašam iekš sevis un izčibēt.

    #319402
    Anonīms
    Neaktīvs

    vismaz uzraksti kas tevi neapmierina un kas jāmaina.Un nevienam cita kabatā nav jalien (jobanā banānu republika)

    #319403
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Jā, tāda ir samaksa Latvijā par datoriķa pakalpojumiem. Ne velti es tam visam atmetu ar roku kādu laicinu atpakaļ un tagad dzīvojos pa Ukrainu. Bija neizsakami žēl pamest IT sfēru, 15 mani labākie dzīves gadi bija tam veltīti, bet nu ko tur vairs…

    #319404
    Slaviks
    Participant

    macbetons Riigaa dempingo 😉

    starp citu, neviena pieziime no macbetona shajaa topikaa 😀

    #319405
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un tagad tu pie gucuļiem partaisījies par celtnieku.Taviem sapņiem par reālo dzīvi kā BŠªTU jābūt nav nekada sakara.

    #319406
    MeistarsUnVergs
    Participant

    1. Es nenodarbojos ar celtniecību. Principā neko citu kā remontēt datorus un administrēt sistēmas es neprotu. Censos būt noderīgs savādākā veidā.

    2. Gucuļi ir aizkarpatijā un ta vēl nelielā skaitā. Latvijā sēļi ir procentuāli vairāk.

    Principā es šeit jūtos laimīgs, beidzot manai dzīvei ir parādījusies kāda jēga, es varu būt noderīgs cilvēkiem un arī valstij. Bet kam Tu esi noderīgs, izņemot peļņas pienešanai savam priekšniekam?

    #319407
    Y
    Participant

    Nu bļe cena tevi neapmierina, iepiķo viņam vairāk. 😀

    #319408
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pizdec kāman patīk pēdējais teikums .Tu taču patešām nedomā ka es sākšu stāstīt kam esmu noderīgs(es pats to nezinu)

    #319409
    Anonīms
    Neaktīvs

    MEISTAR un VERG es patiešām te i cienu .tu man stāsti kas ir sēļi ,bet es pat nezinu kas vini ir.

    #319410
    Anonīms
    Neaktīvs

    BETONAM IQ par vāju lai atbildetu.

    #319411
    ExDec
    Participant

    Nu mļe tur skaidri latviešu valodā uzrakstīts, ka tas 8.99€ ir ar 70% atlaidi. Parastā cena 30€. Lielajiem piķotājiem vajadzētu par brillēm sapiķot, mļe.

    Veikalā kad aliņam atlaide ar ejat pie pārdevējas un sūdzaties, ka cena par zemu?

    #319412
    Anonīms
    Neaktīvs

    nomierinies ,neviens tev vairāk neprasīs

    #319413
    shady
    Participant

    Ak es dumais, tad jau viss skaidrs – maximu ar laikam uz akciju celtnieki cēla! Tad jau viss kārtībā!

    #319414
    Anonīms
    Neaktīvs

    Starp citu man jautājums SHADY. Ko tu māki labāk par kruto frizieri.Cik saprotu atbilde ir neko.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā