Cik zemu vēl var krist IT pakalpojumi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik zemu vēl var krist IT pakalpojumi?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #319435
    Crow
    Participant

    Pamato!

    #319436
    cesedy
    Participant

    Tici man, nespēju pamatot tavu stulbumu..

    #319437
    Crow
    Participant

    TAD ATPІSIES!!!

    #319438
    cesedy
    Participant

    Vui, cik nejauka paliki.

    #319439
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Mana datoremistara cenu lapa, kuru izmantoju pagājušogad sākumā.

    Izbraukums pie klienta + diagnostikas veikšana 15 EUR

    Pilnas programmatūras paketes uzstādīšana un datora sagatavošana darbam 30 EUR (35 EUR ja trūkst draiveru instalācijas diski)

    Stacionārā datora fiziska profilaktiskā apkope (tehniskā stāvokļa novērtēšana, tīrīšana no putekļiem, termopastas nomaiņa, u.c. pēc nepieciešamības) 10 EUR

    Portatīvā datora fiziska profilaktiskā apkope ar izjaukšanu un salikšanu (dzesēšanas sistēmas tīrīšana, termopastas nomaiņa, u.c.) 25 EUR ja nav jāizņem mātesplate

    35 EUR ja ir jāizņem mātesplate

    Papildus programmatūras instalācija pēc klienta vēlmes (cena par programmas vienību) 3 EUR

    Sistēmas bloka komponentes nomaiņa vai uzstādīšana 8 EUR

    25 EUR stacionārā datora mātesplates maiņa

    Operētājsistēmas latviskošana vai rusificēšana 7 EUR

    Datu saglabāšana pie sistēmas pārinstalēšanas vai ja sistēma nav darbspējīga 10 EUR darbspējīgai sistēmai ja datu apjoms līdz 100GB

    15 EUR ja jāizmanto LiveCD bet dati mazāk par 100GB

    20 EUR visos citos gadījumos

    Datorsistēmas programmatūras profilaktiskā apkope ja nav nepieciešama pārinstalēsana (vīrusu likvidēšana, diagnostika, ielāpu uzstādīšana utt. pēc nepieciešamības) 15 EUR pamata profilakse

    30 EUR ja jānovērš sarežģītu vīrusu darbība vai ja patērētais laiks virs 2,5 stundām

    Lokālā tīkla uzstādīšana un konfigurēšana 3,5 EUR tīkla vada gala uzkniebšana

    10 EUR rūtera uzstādīšana vai konfigrēšana

    15 EUR vienkārša LAN projektēšana un uzstādīšana

    Jebkurš cits specifisks darbs kas nav aprakstīts cenu lapā 7 EUR stundā

    #319440
    msh
    Participant

    Ko lai saka. Pārskrienot pāri šitentajam kosmosa tofikam, es raidīju Tā Kunga virzienā patiecību ka viņš mani ir svētījis ar spējām ņemties gar dzelžiem, tā aiztaupot daudz galvassāpju [laikam viens no iemesliem, kāpēc es tādas nepazīstu 😀 ], problēmu un izdevumu. Protams, te jau pamatā salasījusies tauta no dižās pilsētas, a tur gan ļautiņiem naudas tā pavairāk, gan arī pašiem darītājiem vajag skafanderus un citas kosmosa lidojuma aprīkojuma sastāvdaļas.

    P.N. Š eidij, par to tavu friziera piemēru – es nezinu cik maksā matu apgriešana [pirms kādiem 3 gadiem liepājā cirpos pa piecīti], bet Remington matu mašīna RD Elektronics maksā bik zem 30 eirām.

    #319441
    Mad182
    Participant

    Nu ja nepatīk, maksā vairāk…

    Izpūst putekļus un palaist ccklīneri prot katrs tirliņš, IMHO nogriezt matus ir krietni lielāka māksla.

    #319442
    msh
    Participant

    Ja vien tu neesi kaut kāds stilīgais, kam ir jāgriež ar sķērēm, vienīgā māksla būtu pielīdzināt pie kakla pašam, un tāpēc tas jāuztic citam. Savādāk tā ir pacietīga matu izķemmēšana ar matu mašīnu, kurai uzlikta attiecīgā uzlika uz vajadzīgo garumu.

    #319443
    shady
    Participant

    Tu pateici to pašu, ko es, tikai no cita rakursa.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā